Grožio dėžučių ekspertė grįžta! Ok, gal eksperte ir per drąsu vadintis, bet tai bus berods 25-ta apžvalga tinklaraštyje ir net ne paskutinė šią savaitę, nes gal net šiandien atkeliaus nauja “Lookfantastic” dėžutė.

Šį kartą aš apžvelgsiu dėžutę, kurią man atsiuntė jos atstovai, tačiau jau anksčiau ją pastebėjau. Dėmesį patraukė, nes turi išgrynintą idėją. Kokią? Kad tai bus SPA namuose, tad ir produktai atitinkami, o ne visko po truputį. Ir dar visi produktai siejasi su Negyvąja Jūra. Kur kas smagiau, nei visos tos keistos dėžutės, kurių sudarytojai “angluose” prisiperka išpardaviminių niekų ir kiša už gerą. Neseniai pati nemažai laiko praleidau vienoje UK el. parduotuvėje, tai gana lengvai susidariau vaizdą, kaip gimsta tos dėžutės, pvz., mano apžvelgta “Pretty Box”.

Taigi, grįžkime prie “Tavo Idilė” ir pažiūrėkime atidžiau. Dėžutės pristatomos taip:

Naujovė Lietuvoje! Pajausk Negyvosios Jūros naudą su 100% natūraliais produktais. Tai į Jūsų namus pristatoma dėžutė su 4 – 7 aukštos kokybės savęs puoselėjimo produktais iš Izraelio. Kiekvieną mėnesį Jums paruošime unikalius rinkinius ir nustebinsime išskirtiniais pasiūlymais.

Užsiprenumeruoti galima vieną dėžutę (29 EUR), 3 mėnesiams (84 EUR) ir 6 mėnesiams (162 EUR).

Nagrinėdama svetainę, aš supratau, kad turiu nemažai pastabų. Aš pati nedrįsčiau užsisakyti priemonių, todėl čia išdėstysiu tas pastabas ir tikiuosi jos bus priimtos kaip konstruktyvi kritika.

Visų pirma neradau jokios informacijos, kad yra pardavėjas. Įmonė? Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymėjimą? Trečias variantas? Visi visi saugaus apsipirkimo internete patarimai akcentuoja, kad būtina atkreipti dėmesį į tokius dalykus. Sumos nemažos, privalu žinoti, kam atiduodi pinigus.

Visų antra, man pritrūko informacijos apie tai, kada išsiunčiamos dėžutės. Kai sumoku? Mėnesio pirmą dieną? O jei perku prenumeratą? Tai kažkurią konkrečią mėnesio dieną, o gal kas mėnesį nuo apmokėjimo? Detalės, bet jos gana svarbios.

Apmokėjimo būdas taip pat paaiškėja tik krepšelyje. Negan to, dar ir klaidinantis, nes iš paveiksliuko atrodo, kad reiks mokėti kortelėmis (na žinote, kai įvedame kortelės numerį, galiojimo laiką ir trijų skaičių kodą), bet pasirodo, kad esame nukreipiami į “Payserą”, kas reiškia, kad mums visai nebūtina turėti kažkokią kortelę.

Man regis patobulinus šias vietas, daugeliui išleisti pinigus taptų drąsiau.

Tuoj peršoksime prie pačios dėžutės vertinimo. Tam, kad nusistatyčiau kriterijus, dar kartą žvilgtelėkime į pažadus: 4-7 produktai, 100% natūralūs, o apie vertę rašo: “Gaukite daug daugiau nei sumokėjote. Prabangi SPA patirtis už žymiai mažesnę kainą.”. Suma nenurodoma, tačiau, kadangi žadama daugiau nei sumokėjome, tai teks suskaičiuoti kiek viskas kainuoja ir pažiūrėti ar atitinka pažadus.

Priminsiu, kad aš vertinu pirmą įspūdį (šį karta žadami SPA produktai kūnui, tad nesitikiu dekoratyvinės kosmetikos), o ne produktus. Jiems daugiau dėmesio skirsiu ir apžvelgsiu atskiruose įrašuose. Tiesa, šį kartą teks užmesti akį į sudėtis, nes reikia patikrinti ar gauname, tai ką žada :).

Tai pradedame!

Dėžė atkeliavo didelė, su “Tavo Idilė” logotipu. Labai didelė, palyginimui nufotografavau kartu su “Lookfantastic” dėžute.

Viduje iš karto pasitinka raudonas popierius, o jį praskleidus gausus turtas.

Supakuota gražiai, tvarkingai, matosi, kad dėžutės sudarytojai tikrai stengiasi dėl savo verslo, net pasigamino dėžutes su logotipu, tačiau man pritrūko kažkokio lankstinuko. Visgi, produktai yra nelietuviški, ant jų nėra informacijos mūsų kalba, taip pat Lietuvoje nepardavinėjami, todėl sava kalba negalime pasiskaityti ir internete. Man tai gal ir menkas minusas, galiu angliškai skaityti, tačiau tikrai yra žmonių, kuriems tai keblu. O ir šiaip lankstinukai maloniai nuteikia, tad už pateikimą 8/10. Šioje vietoje, manau, nesunku patobulėti :). Beje, visi produktai yra kompanijos “Mineral Beauty System”.

Nudžiugino mėginukų gausa. Aš dažnai juos pamirštu panaudoti, arba išdovanoju, bet gauti tai labai mėgstu! 10/10

Pirmas ištrauktas daiktas – “Body Peeling Cleansing Milk” – šveitiklis-pienelis kūnui, 500ml. Kaina – 8.99 EUR (remiuosi šios dienos kainomis gamintojo svetainėje. Ten dabar dideli išpardavimai, tačiau man svarbu kiek sumokėčiau, jei pirkčiau šiandien, o ne kažkada).

Mano vertinimas: Šiaip daiktas reikalingas, naudingas ir įdomus. Ir vertinimas būtų maksimalus, bet primenu sau, kad reikia užmesti akį ar tikrai čia, kaip dėžutės aprašyme teigiama, yra 100% natūralus produktas. Ir deja, randu SLES. Tiesa, po jo seka tikrai didelė gausa natūralių ir puikių ingerdientų, tad tas SLES atimtų vieną balą. Ir visgi, deja, gale tupi Metilchloroisotiazolinonas ir Metilsotiazolinonas. Apie jų nenaudą galite, kad ir čia paskaityti. Tiesa, aš pati naudoju priemones su jais, tad ne man teisti, tačiau priminsiu, kad aš tik vertinu pažadus. Todėl atimu po balą už tuos pikčiausius blogiukus ir dar pusę už SLES. 7.5/10.

Toliau yra “Aroma Body Oil” – aromatinis kūno aliejus, 125ml. Kaina – 6.99 EUR.

Mano vertinimas: Šis produktas mane traukia ir domina, noriu išsilupti čia ir dabar. Beje, mano visi produktai yra orchidėjų kvapo, bet labiausiai vilioja tai, kad priemonėje yra pačiulio aliejaus. Pačiulis mano naujoji meilė :). Metu akį į sudėtį. Irgi ne 100% natūrali. Yra mineralinio aliejaus (ne pirmoje vietoje), bet aš jo labai prastai nevertinu, juks iš dalies išteisintas. Daugiau galima paskaityti čia. Dar yra parabenas. Bet nežinau jo kilmės, nes parabenai, nors ir kenksmingi, bet gali būti išgauti ir natūraliai. Visgi ne to tikiesi, kai tau sako, kad bus 100% natūralu. 8/10.

“Shower Mousse” – dušo putos, 250ml. Kaina – 6.99 EUR.

Mano vertinimas: internete mačiau, kad ne visi gauna šias putas, atesit čia blogeriška privilegija. Gali būti, bet man nesakė, kad dėžutė bus pilnesnė, tai vertinu tokią, kokią turiu. Ir vėl, nors sudėtyje labai gausu įvairių ekstraktų, aliejų ir pan, putos turi SLES ir du piktuolius, prie šveitklio paminėtus koservantus. Tad ir vėl 7.5/10.

“Body Butter Cream” – kūno sviestas, 500ml. Kaina – 21.60 EUR.

Mano įvertinimas: Nagi čia tas pats, mane džiugina šis produktas, bet dėl perdėtų pažadų (sudėtyje vėl gausu piktų konservantų) aš turiu numušti įvertinimą. 8/10

“Dead sea – bath salt” – jūros druska voniai, 150g. Kaina – 7.20 EUR.

Mano vertinimas: aš žiauriai mėgstu druskas voniai ir man labai ji asocijuojasi su naminiu SPA. O ir sudėčiai neturiu ko prikišti, tad 10/10.

“Purifying mud mask” – valanti purvo kaukė, 16ml. Kaina – 2.95 EUR. 

Mano vertinimas: Įdomu! Purvo kaukės yra mano mėgstamiausios, bet už parabenus – 1 balas. 9/10

Štai ir viskas. Žinote, ši dėžutė man patiko labiau nei atrodys pagal pažymį. Aš tiesiog nesu užkietėjusi natūralistė ir naudoju priemones su visais tais blogiukais, pvz., “Dove” ar profesionalius šampūnus, o šių dėžėje rastų priemonių sudėtys daug geresnės ir turtingesnės. Tačiau aš dėžutes vertinu žiūrėdama į tai, ką žada. Ir kai parduotuvėje yra parašyta:

Kokybė: 100% Natūralūs produktai,

tai negaliu nekreipti dėmesio, kad ne visai jie 100% natūralūs. Nors iš pažiūros atrodo įdomūs ir gana kokybiški. Manau, kad parduotuvė turėtų pasitobulinti aprašymą bei tai, ką išsakiau teksto pradžioje ir tada nebūtų prie ko kibti.

Vertinimo dar nebaigiau. Pažiūrėkime ar išpildytas pažadas, kad vertė bus didesnė. Mano paskaičiavimu dėžutė verta 54.72 EUR. Tad nepaisant minėtų išpardavimų, vistiek gauname daugiau. Už šio teiginio išpildymą – 10/10

Na ir galutinis pirmo įspūdžio pažymys: (8+10+7.5+8+7.5+8+10+9+10)/9=8.66

Bendrai paėmus ir atsižvelgiant į SPA namuose idėją. dėžutė sudaryta tikrai gerai. Yra visko. Ir vonioje pagulėsime, o tuo metu galėsime užsidėti kaukę, ir nusišveisime, ir puoselėsime odą tiek sviestu, tiek kvapniu aliejumi. Ar šie produktai pasiteisins, dar tikrai sužinosite. Priemonių kiekiai dideli, tad tikiuosi, tie, kurie prenumeruoja dėžutę keliems mėnesiams, negaus tokio paties, tik kito kvapo rinkinio, nes kažin ar per mėnesį viską galima išnaudoti.

Ir kaip jums ši dėžutė?

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau čia).