Praeitos “Lookfantastic” dėžutės laukiau taip ilgai, kad šioji, atrodo, atkeliavo žaibiškai. Nors iš tiesų jos kelionė truko dvi savaites.

Jei kas nežino, tai priminsiu, kad visą informaciją apie kainas, prenumeratas ir pačias dėžutes galite rasti “Lookfantastic”, o konkrečiai tai čia. Dar kartą akcentuosiu, kad užsisakę dėžutę, turite prisiminti, kad užsisakėte prenumeratą, ir jei jos nenutrauksite, kitą mėnesį vėl sulauksite staigmenos.

Šį kartą dėžutė vadinasi “Wanderlust”, skirta aistringiems keliautojams-atradinėtojams. Deja, ir vėl tokia truputį rožinė. Kažkaip jau norėčiau ryškiai žalios, geltonos, raudonos…

Na tai rausiamės ir atrandame!

“Kerastase Resistance Bain Force Architecte” šampūnas, 80ml. Kaina – 5,1 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 15.95 EUR).

Mano reakcija: na, jau nieko nenustebinsiu pasakydama, kad plaukų priežiūros priemonės man patinka. Šios dar nesu bandžiusi, skirta pažeistiems plaukams su suskilinėjusiais galiukais. Tokio dydžio priemones visada išbandau kelionėse. Džiugina. 10/10

“First Aid Beauty Facial Radiance Pads” – veido atgaivinimo (?) padeliai, 28vnt. Kaina – 14.95 EUR.

Mano reakcija: Įdomus produktas. Kiek suprantu jis toks skirtas naudoti vietoje toniko. Su pieno ir glikolio rūgštimis, agurkų ekstraktu ir pan. Girdėjau atsiliepimą, kad kvapas ne koks, dabar įkišau nosį, lyg ir nieko. Pats produktas įdomus, nežinau ar sugalvočiau pirkti, tačiau kaip tik tą ir suteikia staigmenų dėžutės – įdomybių apie kurias net nežinojai. 10/10

“Bellapierre Shimmer Powder” – švytinti pudra, spalva Exite, 2,35g. Kaina yra apie 13.45 EUR.

Mano reakcija: neeežinaaaau… šiaip aš gal ir mėgstu higlighterius, bet birūs mane kažkiek erzina. Nemoku jų naudoti. Tiesa, praverčia įmaišant į kokį kojų kremą, gražiai tada švyti. Tačiau tikrai be šios priemonės galėčiau gyventi neliūdėdama, kad negavau progos išmėginti. 7/10

“Monu The Rosewood Reviving Mist” – veido dulksna, 40ml. Kaina – 5.43 EUR (pilnas dydis yra 180ml ir kainuoja 24.45 EUR).

Mano reakcija: Šiuo metu laiku aš labai mėgstu veido dulksnas ir ne tik. Naudoju “Avene” terminį vandenį, bet bus smagu išbandyti ir aliejais bei ekstraktais praturtintą priemonę. Kvepia žolėmis :). 10/10

“ModelCo Super Lips Long-Lasting Lip Lacquer” – lūpų blizgis, 3ml, spalva BIZ. Kaina – 21,95 EUR.

Mano reakcija: Ne mano produktas. Žiauriai stipriai kvepia braškėmis, nesu tokių gerbėja. Tačiau nėra ir kažkas meh, spalva gana padori. Tai gal 7/10.

“Balanace Me Balancing Face Moisturiser” – veido drėkiklis, 20ml. Kaina – 11.78 EUR (Pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano reakcija: veido kremai visada mažiau džiugina, nes sunkiau pataikyti į odos tipą, tačiau šį kartą jis kaip tik man, nes kiek suprantu subalansuotas riebiai odai. Įdomu, visada esu tinkamo ir gero kremo paieškose. 10/10.

Su turiniu viskas, skaičiuojame ar atitinka deklaruojamą vertę (55 GBP). Na ir mano duomenimis dėžutės vertė yra 72.66 EUR, jei darau teisingas išvadas, kad pudra ir lūpdažis pilno dydžio. Taigi, grubiai konvertavus gauname apie 63 GBP ir tikrai atitinka žadamą sumą. 10/10.

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (10+10+7+10+7+10+10)/7=9.14

Puikiai! Iš tiesų toks ir jausmas, kad gera ši dėžė. Tuoj eisiu žaist su daikčiukais. Kaip jums ji atrodo?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.