“Lookfantastic” grožio dėžutė “Global Glamour”, 2017m. rugpjūtis. Įspūdžiai

Estimated read time 4 min read

Ar kas nors galėtų patikėti tuo, kad gal jau man grožio dėžutės nusibodo? Iš tiesų, tai čia per stipriai pasakyta, esu didelė jų gerbėja. Bet pastaruoju metu… Labai norėčiau kokios lietuviškos, tačiau toks jausmas, kad jų sudarytojai neįdeda širdies bei rūpesčio. Nebedžiugina gauti kažkokio beprasmio kratinio torto dėžutėje. “Lookfantastic” irgi atrodo truputį išsikvėpusios. O ir vertė mažėja. Kadaise siūlydamos produktų už 60 svarų, paskutinę reklamavo jau kaip už 40. O kaina tai ta pati. Tad nutraukiau prenumeratą, man regis turėčiau gauti dar rugsėjo dėžę, o po to žiūrėsim. Davai, tegu atsiranda kas nors naujo faino?

Po kelionės iš pašto parsinešiau rugpjūčio dėžutę, kuri kelias dienas gulinėjo. Turinį jau žinojau, laukiau įkvėpimo. Tad šiandien pažiūrinėkime, ką radau! Tema – “Global Glamour”. Žada įdomių atradimų, bet aš jau senokai į šias temas nekreipiu dėmesio, nes jos visada pritemptos. Dėžutė žydra, visai nieko, nors praeitą mėnesį buvo gražesnė.

Jei kas nežino, tai priminsiu, kad visą informaciją apie kainas, prenumeratas ir pačias dėžutes galite rasti “Lookfantastic”, o konkrečiai tai čia. Dar kartą akcentuosiu, kad užsisakę dėžutę, turite prisiminti, kad užsisakėte prenumeratą, ir jei jos nenutrauksite, kitą mėnesį vėl sulauksite staigmenos.

Lendam į vidų.

“Lord & Berry Magic Brow Pencil” – antakių pieštukas. Kaina – apie 14 EUR (pilnas dydis – 1g, su šepetėliu kainuoja apie 18.45 EUR).

Mano reakcija: didelės vertės nedžiuginantis produktas. Nelabai man tų pieštukų reikia, o vis dauginasi. Nesuprantu jų naudos, ypač drožiamų. 4/10

“Mane ‘n Tail” kondicionierius ir šampūnas. Po 60 EUR. Kaina – po  3.95 EUR.

Mano reakcija: Šiuos šampūnus žinau nuo tada kai atradau Iherb.com. Jau prieš daug metų moterys juos garbino. Bet būdama plaukų priežiūros priemonių maniakė, aš niekada nesidomėjau tais visais “arkliškais” produktais. Netraukė manęs pakuotės. Kodėl jos tokios baisios?  Na, išbandyt bus įdomu. 8/10.

“Lottie London Caramel Apple” lūpų balzamas. Kaina – apie 5.50 EUR.

Mano reakcija: Lūpų balzamų per daug nebūna. Atrodo smagus daikčiukas, nesvarbu ar pasiliksiu, ar padovanosiu – fainas. 10/10

“KORRES Santorini Vine Body Milk” – kūno pienelis, 40ml. Kaina – 3.95 EUR.

Mano reakcija: So so. Gal ir visai nieko, bet galėtų gal būt kokio įdomesnio kvapo. Manau pamėginsiu. 9/10

“Skin 79 Super+ Beblesh Triple Functions Balm SPF30” – bb kremas, 7g. Kaina – apie 4.7 EUR (pilnas dydis yra 40g ir kainuoja 26.95 EUR).

Mano vertinimas: ko gero tai fainiausias dėžutės produktas. Labai mėgstu korėjietiškas priemones ir proga išmėginti naują BB tikrai džiugina. 10/10.

“Gatineau Gentle Silk Toner” – veido tonikas, 50ml. Kaina – apie 6.11 EUR (pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 24.45 EUR).

Mano reakcija: Kadangi pastaraisiais metais pradėjau naudoti tonikus, tai jų per daug nebūna ir visai įdomu išmėginti kažką prabangesnio. 10/10

Štai ir visa dėžutė.

Skaičiuoju vertę ir gaunu: 42.16 EUR. Tai yra apie 38 GBP, bet tarkime dėl apvalinimų ir valiutos kursų beveik tempia į žadėtus 40. Tad 9/10.

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (4+8+10+9+10+10+9)/7=8.57

Visai neblogai!

Šiaip, dėžutė lyg ir geresnė nei praeito mėnesio. Bet manau, kad man jau laikas pailsėti nuo LF. Noriu išmėginti gal korėjietiškus bjūtiboksus, pagalvosiu. Ką manote jūs?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

13Comments

Add yours
 1. 2
 2. 3
  Justina

  Neeee!!!! Prasau tik nesustokite!!! Jusu lookfantastic beautybix apzvalgos tiesiog tobulos, kiekviena menesi laukiamos.

 3. 6
  Kristė

  O aš labai lauksiu K-beauty dėžučių apžvalgų. Pati irgi esu porą pasižymėjus

 4. 7
  Salomėja

  Na, sakiau, kad noriu išmėginti 🙂 tai dar nieko nemėginau, bet nežinau ar ryšiuosi ieškoti geros kainos ir patikimos svetainės 🙂

 5. 8
  Salomėja

  Kokias? Neapsisprendžiu, kurios iš jų patraukliausios, geriausių kainų ir palankiausių sąlygų 🙂

 6. 9
  Mospblog

  Labas. Gal mainom Korres kvapus?
  Taip noriu pabandyt, bet gavau Kriaušes ir bergamotes, o tom tai aš alergiška ir nežinau ką daryt

 7. 10
  Salomėja

  Primink man kuriais nors kanalais adresą 🙂 Atsiųsiu be jokių mainų 🙂

 8. 11
  Gaivile

  Vat tiesa pasakius jau laukiau kada tu persisotinsi tomis dezutemis. Kazkaip man gana greitai tas jausmas atejo. Tiesa malonus tos dezutes laukimas . Isspakavimo dziaugsmas. Tiesa pacias dezutes tai naudoju. Labai praverte kraustantis. O vat ju turinys tai nelabai. Daugiau nei puse isdovanojau. Atrodo nesu tokia naujoviu maniake pasirodo.

 9. 12
  Salomėja

  O kodėl čia jau taip reikėjo laukti 😀 😀 😀 Aš dėžutėmis nepersisotinau, tiesiog jos pačios kažkokios blėstančios pasidarė. Jei pasirodytų kokia patraukli – griebčiau. O bet dabar… Pvz., yra inbeauty.lt – 40 EUR ir neaišku nei prekiniai ženklai, nei vertė… Nu kaip šitaip!

+ Leave a Comment