Žinote kiek “Veni Vidi” bloge aprašyta dėžučių? 31! Taip taip, trisdešimt viena, pakartoju dar ir žodžiais, kad nepamanytumėte, jog suklydau užrašydama skaičius. Kelias apžvelgti padėjo tinklaraščio svečiai, visgi vadinkite mane grožio dėžučių guru. Ačiū!

Na, o šiandien aptarsiu trisdešimt antrą. Jos savo pažymių sistema nevertinsiu. Būtų nesąžininga. Dėžutė pas mane atkeliavo suderinta. Visgi, man džiugu aptarti ką radau viduje.

Turbūt daugelis žino, kad Stiliusbox.lt dėžutėse slepiasi tik “Paese” kosmetika. Aš jau seniai norėjau pamėginti keletą produktų. Kažkurios “Pelenės” metu jie viliojo, atrodė kokybiškai. Tačiau vėliau susidomėjimui koją pakišo agresyvi “OZ Grožio dėžutės” marketingo kompanija. Buvo nenormalu, kad atstovai įvairiais konkursais susirinkdavo telefono numerius, bombarduodavo skambučiais (pati tokio esu sulaukusi). Aš manau, kad frazė “geram produktui reklamos nereikia” yra atgyvena. Ji tiko tada, kai nebuvo visko tiek daug ir neužgoždavo informacijos perteklius. Tačiau kas per daug, tas veikia priešingai. Nors morališkai daugeliui praėjo noras bandyti “Paese”, produktai nuo to nepasikeitė.

Taigi, nepaisant ką tik apkalbėtų išankstinių nuostatų, pati Stiliusbox.lt dėžutės idėja pasirodė išskirtinė, Lietuvoje jokia kompanija to nesiūlo. Unikalumas tame, kad klientai atlieka trumpą testą, kuriame nurodo savo odos tipą, tamsumą, plaukų spalvą, tai ar labiau renkasi ryškias, ar natūralias spalvas. Atstovai žada įvertinę rezultatus parinkti geriausiai tiksiančius produktus. Visada yra žinoma, kas slėpsis dėžutėje, pvz., pirmoji sudaryta iš hialiurono serumo, kreminės pudros, maskuoklio ir lūpų blizgesio. Tačiau visų priemonių spalvos ir rūšys parenkamos atsižvelgiant į testą. Taip sumažinama nusivylimo galimybė. Kitose dėžutėse bus įdėti produktai, kurie papildys ankstesnes.

Dėžutė kainuoja 29 EUR (+3 EUR siuntimas), o produktų vertė žadama ne mažesnė nei 50 EUR.

Daug blogerių pastaruoju metu rašė apie “Stiliusbox”. Visgi, skaitydama atsiliepimus pasigedau šiokios tokios naudingos informacijos, kuri man visada yra svarbi kai susiruošiu apsipirkti. Todėl aš turbūt buvau vienintelis žmogus, kuris perskaitė “terminus ir nuostatus”. Na tą dokumentą, su kuriuo sutinkame pirkdami, bet niekada neskaitome :D. Taip pat dar pasitikslinau kelis neaiškumus. Tad jei ir jums įdomu tai:

  • atsiskaitymas už dėžutę vykdomas mokėjimo kortele. Kiekvieną mėnesį nuo jos bus nuskaitomas mokestis už kitą dėžutę. Prenumeratos galima atsisakyti bent prieš 7 darbo dienas iki kitos dėžutės išėjimo įspėjus pardavėjus.
  • Pirmoji dėžutė išsiunčiama per 10 darbo dienų nuo prikimo.
  • Antroji ir paskesnės dėžutės bus pristatomos visada mėnesio viduryje (17-19 dienomis).
  • Pirkėjai, jei labai reikia, gali asmeniškai pasiderinti pristatymo datą.

Štai tiek įvado, o dabar linksmoji dalis!

Kaip jau minėjau, aš seniai norėjau išbandyti “Paese” kosmetiką, o konkrečiai tai pudras ir hialiurono serumą. Na, dabar jau galėsiu.

Kreminė pudra “LONG COVER FLUID” nėra skirta riebiai odai, bet būtent jos aš norėjau pasiskaičiusi apie visas savybes bei įvertinusi atsiliepimus ir savo poreikius. Man sakė, kad turėsiu ją labiau fiksuoti – ne bėda. Beje, šiandien dėžutę gavau kai dar buvau be makiažo, tad spėjau viską, išskyrus serumą, išmėginti. Taigi pudros spalva tiko idealiai. Pati tikrai labai gražiai atrodė ant veido. Žiūrėsime, kaip seksis draugauti toliau. Priemonės kaina – 15.93 EUR.

Hialurono serumas  yra šios dėžutės žvaigždė, nes būtent jį labiausiai norėjau išmėginti. KosmetikosDNR neblogai įvertino sudėti, atsiliepimai taip pat geri, beje girdėjau merginos naudoja ne tik veidui, bet ir plaukams. Kaina – 19.40 EUR.

Jau šie du produktai buvo labai norėti ir savo verte viršija dėžutės kainą. O kitkas – malonus priedas.

Šviesinantis maskuoklis “CLAIR” priklauso tai kategorijai, kuria dabar susidomėjau ir susirūpinau. Kaip paversti paakius gražesniais. Na žinot, čia priešgimtadieninė depresija, kad visi amžiaus požymiai kaip ant delno. Tiesiog rėkte rėkia: sena sena, Salomėja sena! 🙂 Tad namuose sparčiai dauginasi paakių kremai ir po truputį juos vejasi maskuokliai. Jei paakių nepagražinsiu, tai bent tą balselis pakasiu po jais. Prisipažinsiu, kad nelabai moku naudotis, todėl ir sakau, kad į atradimų sritį, tačiau kiek šiandien bandžiau – konsistencija bei spalva patiko. Kaina  – 14.19 EUR.

Lūpų blizgesys parinktas labai neutralios spalvos, praktiškai bespalvis, todėl yra šansų, kad aš jį naudosiu. Žinote gi mane ir lūpų produktus. Šiandien mėginau – vidutinio lipnumo, subtiliai atrodo, neįkyraus kvapo. Kaina – apie 8.40 EUR.

Dėžutėje radau ir kelis pudrų mėginukus.

Mano dėžutės vertė – 57.92 EUR. Nors aš mėgstu staigmenas ir tas grožio dėžutes, kurių turinys nežinomas, visgi čia racionalusis variantas taupantiems. Viskas daugiau mažiau aišku, nusivylimui palikta labai mažai vietos. Aš džiaugiuosi, kad pagaliau išmėginsiu pudrą ir serumą. Būtinai parašysiu apžvalgas, jei bus ką įdomaus pasakyti, tiek gero, tiek blogo.

Aš žinau, kad tikrai nemažai merginų yra išbandžiusios “Paese” kosmetiką. Parašykit savo įspūdžius!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).