Mėnuo netruko prabėgti ir mano rankose vėl “Lookfantastic” dėžutė. Šį kartą ji skirta mados savaitei, visas pristatymas šaukte šaukia, kad tai prabangi, ištaiginga dėžutė. Aš ir vėl įvertinsiu pirmą įspūdį. Vadovausiuosi savo sugalvotais kriterijais. Naujai užsukusiems žmonėms primenu, kad juos išdėsčiau aprašinėdama pirmąją metų grožio dėžutę.

Dėžutės prenumeratos sąlygas galite sužinoti čia. Aš rinkausi trijų mėnesių prenumeratą, todėl dėžutės kaina yra 18 EUR. Manau, kad pratęsiu :).

Kaip jau matote pirmoje foto, tai dėžutė tradiciškai atkeliauja su Elle žurnalu. Man patinka, kad tame žurnale praktiškai tik reklamos, nes žinau, kad vargu bau ar skaityčiau kažką rimčiau, o paveiksliukus pažiūrėti labai mėgstu. Ypač kai mados pas mus šiek tiek atsilieka.

Dėžutės apipavidalinimą, kaip visada vertinu 10/10, nes dar jokia kita kompanija nepranoko, o jie patys stengiasi nesikartoti.

Lendame į vidų.

“Myvitamins Catwalk Queen” vitaminai, 30 tablečių. Kaina – 7.96 EUR (pilna pakuotė (60vnt) – 15.95 EUR).

Mano vertinimas: vitaminai tikrai nėra tai, ko trokšta širdis atidarinėdama grožio dėžutę, tačiau šie skirti būtent tam. Ta prasme grožiui: plaukams, odai, nagams. Aš paprastai tokius visai mėgstu, sunaudosiu, tad vertinimas – 7/10.

“The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA” – veido drėkiklis, 30ml. Kaina5.8 EUR.

Mano vertinimas: “The Ordinary” sparčiai “ima” pasaulį. Puikios kainos, įdomios sudėtys, geri atsiliepimai. Iš tiesų, nors dar nesu aprašiusi, bet aš pati turiu net du produktus, tai Vitamino C serumą ir kofeino serumą. Tad tikrai džiaugiuosi ir šiuo papildymu. 10/10

“Polaar ICY MAGIC Instant eye contour Energizer”, 10ml. Kaina – 2.99 EUR (100ml kainuoja 29.90 EUR).

Atnaujinimas: pasirodo 10 ml ir yra pilna pakuotė, tad produkto kaina – 24.95 EUR.

Mano vertinimas: “Polaar” lūpų balzamas yra mano vienas mėgiamiausių šiuo metu, tad brendas tikrai žavi. Dar man labai patinka tas rutuliukas, seniai norėjau paakių priemonės su juo. O ir šiaip mano paakiams reikia dėmesio, tad džiugu! 10/10

“Model Co Eyelites” šešėliai. Kaina – nežinoma.

Atnaujinimas: užsienio blogai teigia, kad kaina yra apie 17 EUR.

Mano vertinimas: paėmus į rankas šiuos šešėlius, jie atrodo labai pigiai. Kainos nepavyko rasti nei man, nei užsienio blogerėms, gamintojo svetainė neprieinama, lookfantastik tokių nepardavinėja… Na, o jei būtų kitokia spalva, tai gal ir džiugintų, bet, kad turiu jau kažką panašaus iš NYX. Daikčiukas, kuris toks “gūžt pečiais”. 6/10

“Borghese’s Fango Delicato Active Mud for Delicate Dry Skin” veido ir kūno kaukė, 25 g. Kaina apie 3 EUR (222ml kainuoja 27.45 EUR)

Mano vertinimas: Kadangi mano oda nėra sausa, tai aš automatiškai negaliu šituo daiktu džiaugtis nuoširdžiai. O, kad juo pasidžiaugtų ir kūnas, tai sakyčiau kiekis per mažas. 6/10

“this works Stress Check Breathe In” eterinių aliejų mišinys miegui gerinti, 5ml. Kaina – 12.16 EUR (Pilnos pakuotės (8ml) kaina – 19.45 EUR).

Mano vertinimas: Na, sakyčiau tai įdomus produktas. Daug esu skaičiusi apie aromatų terapiją, dažnai tepuosi arbatmedžiu (kai tik jaučiu, kad tuoj sirgsiu). Šis tepaliukas patogios formos (su rutuliuku), tikiu, kad prigis. 9/10.

Štai ir viskas!

Bendra vertė: 31.91 EUR neskaičiuojant žurnalo ir akių šešėlių. Kadangi dėžutė vertinama 60 svarų, kas yra apie 70 EUR, tai nesitiki, kad tie šešėliai kainuoja apie 40 Eurų. Rimtai? Brangiau negu kokie “Urban Decay”? O gal aš neteisingai paskaičiavau kainas? Pataisykite mane, jei kažkur ne taip paskaičiavau ir aš pakoreguosiu įrašą. Tačiau dabar vertę galiu vertinti tik 4/10.

Atnaujinimas: patikslinus informaciją, kaina perskaičiuota ir gaunasi apie 70 EUR, kaip ir žadėta, tad 10/10

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys (atnaujintas): (10+7+10+10+6+6+9+10)/8=8.5

Ir vėl, nei blogai, nei gerai. Pažymys sako, kad vertinant kiekvieną daiktą ir detales – neblogai, tačiau ši dėžutė ženkliai prastesnė už sausio. Anoje gi viskas, išskyrus pincetą, yra naudojama. Pasidėjau ir jį, bet nelabai patogus :).

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.