Valio valio! Pirmoji metų grožio dėžutė atkeliavo! Tikiuosi šiemet jų bus gausu. O aš sugalvojau, kad metų gale išrinksiu dvi geriausias nuostabiausias dėžutes. Viena laimėtoja bus ta, kuri surinks didžiausią pirmo įspūdžio balą. Na, o antroji laimėtoja bus ta, kurios produktų pati daugiausiai panaudosiu, nes kaip žinia, nemažai fainų daiktų nukeliauja ir į prizinius fondus skaitytojams.

Taigi, pirmoji nugalėtoja bus ta, kuri surinks didžiausią pirmo įspūdžio balą ir čia norėčiau detalizuoti, kaip ketinu tuos balus skaičiuoti. Visi vertinimai bus 10-balėje sistemoje.

  1. Vertinsiu grožio dėžutės apipavidalinimą, bendrą siuntinio įspūdį, pridedamą informaciją ir t.t.
  2. Subjektyviai pažymiu įvertinsiu, kiek džiaugsmo man sukelia kiekvienas daiktas. Pvz., nebandyta plaukų kaukė greičiausiai visada gaus daug balų, o sausas plaukų šampūnas – mažai, nes aš tokių negaliu pakęst. Priminsiu, kad tai bus tik pirmosios reakcijos atspindys, nes vėliau panaudojusi priemonę, panagrinėjusi jos sudėtį ir pan., aš galiu ir apsigalvoti, bet tokie dalykai jau nuguls į apžvalgas.
  3. Jei kompanija nurodo dėžutės tikrąją vertę, tai aš suskaičiavusi jos kainą, taip pat įvertinsiu dešimtuku, jei suma sutampa ar viršija pardavėjo deklaruotą. 7-9 balus duosiu, jei suma labai artima ir skiriasi vos keliais eurais ir 1 balą parašysiu, jei pasijausiu apgauta. Skaičiuodama kainas aš dviračio neišradinėsiu, specialiai pigiausio varianto neieškosiu, žiūrėsiu vertes, kokios bus tą dieną pačioje parduotuvėje, ar pas gamintoją, jei tokios prekės dėžutės pardavėjai neturės, ar pas artimiausią konkurentą, jei nerasiu pas gamintoją. Jei dėžutės pardavėjas neįvardina jos vertės, tai balų neskirsiu, bet paskaičiuosiu vien dėl įdomumo.

Na ir išvesiu vidurkį.

Lyg ir tiek.

Apie pačias dėžutes paskaityti, užsisakyti ir sužinoti kitą info, galite čia. Įspėju, kad prenumerata atsinaujina automatiškai ir ją reikia nutraukti dar iki kitos dėžutės išsiuntimo! Pvz., jei prenumeruojatę dėžutę trims mėnesiams ir norite nutraukti prenumeratą, tai nelaukite kol gausite trečią dėžutę, nutraukite anksčiau, nes jei pavėluosite, tai ir vėl džiaugsitės trim mėnesiniais siuntinukais.

O dabar dabar dabar bėgam išpakuoti “Beauty Revolutions” dėžės! Lookfantastic sausio dėžutę skiria atsinaujinimui. Produktai žada atradimo jausmą ir rutinos atšviežinimą. Kompanija sako, kad jos vertė yra 60 svarų, kas yra apie 74 EUR pagal parduotuvėje naudojamą (perjungiant valiutas) kursą.

And so the adventure begins. Dėžutė skiriasi nuo pernykščių. Šiek tiek mažesnė, bet tokia pati tvirta. Viduje, kaip ir visada, – motyvuojanti frazė:

Lankstinuko, kuris pristato visus produktus, dizainas gaivus, atrodo, kad čia ne žiemos vidurio dėžė, o pavasario. Kaip visada pridėtas ir “Elle” žurnalas.

“Lookfantastic” dėžutės, mano akimis, dažniausiai vertos 10 iš 10 už pateikimą.

Neriame į nuotykį.

“Pixi Brow Tamer” – skaidrus antakių gelis, 4,5ml. Kaina – 14.45 EUR.

Mano vertinimas: jau žiūrinėdama spoilerius, aš šio daikto labai norėjau. Mano antakių plaukeliai yra labai ilgi ir pastoviai išsitaršo :), kadaise naudojau “Essence” produktą, bet gi neįdomu vis tas pats, tad bus įdomu išbandyti naujovę. 10/10

“The Vintage Cosmetic Company Slanted Tweezers” – pincetas. Kaina – apie 9 EUR (remiuosi gamintoju).

Mano vertinimas: na, jei atvirai, tai rasti pincetą man mažai džiaugsmo. Na kas neturi tokio daikto? Jau geriau būtų koks kosmetikos šepetėlis, kurių nebūna per daug, bet daiktas panaudojamas. 5/10

“Triffle Cosmetics Liquid Glow – Liquid Luminizer” – skystas highlighteris. Kaina – apie 22 EUR (remiuosi gamintoju).

Mano vertinimas: daiktas super, įdomus, kompaniją jau esu čiupinėjusi ir jums šiek tiek pasakojusi. Produktas rožinis, kiek pabandžiau ant rankos tai atrodo, kad kažkas gero. 10/10

“Jelly pong pong Fairy Lashes CURL” – tušas. Kaina – apie 25 EUR (remiuosi gamintoju).

Mano vertinimas: kompanija taip pat mano truputį bandyta, galit rasti atsiliepimą apie lūpų dažus. Tikrai nenuvylė, o tušas gi apskritai vienas iš geriausių dalykų susijusių su dekoratyvine kosmetika, tai žinoma, kad džiaugiuosi! 10/10

“Nuxe Lotion Tonique Douce – Gentle Toning Lotion” – tonikas, 35ml. Kaina – apie 2,53 EUR (200 ml kainuoja 14.45 EUR).

Mano vertinimas: pastaruoju metu mano galvoje ūžia mantra “valyk-tonizuok-drėkink” ir aš suprantu, kad tonizavimą dažniausiai praleidžiu, todėl “Maximoje” nusipirkau pigų, bet faina toniką, o lygiagrečiai ieškau kažko dar įdomesnio. Pilnas Iherb.com krepšis prikrautas, tad šis “Nuxe” yra pačiu laiku. O ir nebandžiau dar nieko šios kompanijos. 10/10

“Briogeo Don’t Despair, Repair!™ Deep Conditioning Mask” – plaukų kaukė, 29ml. Kaina – apie 4.54 (236ml kainuoja 36,95).

Mano vertinimas: Ši kaukė jau buvo pernai metų kažkurioje dėžutėje. Man labai patiko ir apžvalgą galite perskaityti čia. Aš ją taip pat net įtraukiau į geriausių kaukių sąrašą čia. Visgi, kad ir kokia kaukė bebūtų nuostabi, tas pasikartojimas atima šiokį tokį atradimo džiaugsmą, todėl negauna didžiausio balo. 8/10

Štai ir viskas!

Bendra vertė: 77,52 EUR neskaičiuojant žurnalo. Tad 10/10!

Mano pirmo įspūdžio pažymys: (10+10+5+10+10+10+8+10)/8=9.125

Šiaip, kaip dėžučių veteranė, tai turiu pasakyti, kad šis rinkinys yra vienas geriausių, nes absoliučiai viską bandysiu pati. Nėra nė vieno daikto, kuris keltų abejonių. Na taip, turiu daug pincetų ir va jis gal nusės į prizų fondą, bet o gal ir ne. Kitus produktus jau nekantrauju naudoti, tikiuosi ryt su tuo “Trifle” nepaversiu savęs matrioška.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.