Grožio dėžutė iš Eurovaistine.lt: atradimo džiaugsmas

Estimated read time 4 min read

Štai mes ir vėl susitinkame aptarti grožio dėžutės. Kelinta šiemet? Berods devinta. Tiesa, ši dėžutė truputį skiriasi nuo kitų, todėl ir vertinsiu ją kitaip. Tai yra nerašysiu pirmojo įspūdžio pažymio. Kodėl?

Todėl, kad Eurovaistine.lt grožio dėžutė nėra paprastai parduodama. Tai dovana pirkėjams, kurie gerokai patuština pinigines Eurovaistine.lt parduotuvėje. Reikia pirkti bent už 80 EUR, pirkinių krepšelyje įvesti kodą VIP ir dėžutė jūsų. Kadangi dėžutė nėra perkama atskirai, o dovanojama prie didelės vertės užsakymo, tai aš ir noriu ja pasidžiaugti kaip dovana, o ne vertinti kaip pirkinį.

80 EUR suma mano akimis yra tikrai nemaža. Ką ten nemaža – didelė. Tačiau taip jau yra, kad vaistinėse parduodami produktai kainuoja tiek, kad ją nėra sunku pasiekti. Ypač jei prireikia specifinių papildų. Ar leidžiate sau įsigyti kokį “Filorga” serumą. O išleidus didelę sumą yra gana malonu gauti dar ir 70-čia eurų įvertintą dovaną. Gavusi dėžutę aš vertę skaičiavau ir tą dieną ji tikrai atitiko deklaruojamą.

Dėžutės turinys nėra paslėptas, viską galima paskaityti čia. Paėmus į rankas džiugina jausmas, kad pakuotė sunkoka. Atidariusi taip pat pasijutau apdovanota. Tikrai buvo ką pakiloti, pasidžiaugti, apžiūrėti.

Viduje:

Taigi, net 14 įvairiausių daiktų.

Pakalbėkim apie tai, kas mane asmeniškai labiausiai pradžiugino.

Turbūt nieko nenustebinsiu, kad daugiausiai krykštavimo sukelia plaukų kaukė “Phytokeratine Extreme”.

Pilna pakuotė kainuoja beveik 50 EUR, tad tikrai nepraleisiu progos išmėginti produktą, kurio be mėginuko bei bent kelių rastų teigiamų atsiliepimų kažin ar įsigyčiau.

Kitas, taip paprastai, natūraliai džiaugsmą keliantis dalykas yra “Deborah” tušas.

Esu turėjusi šios kompanijos mėlynos spalvos tušą. Atsiliepimas čia. Patiko, tad su mielu noru pažiūrėsiu ką siūlo tradicinis juodas.

“Bioderma” serumas taip pat kelia labai gerus jausmus.

Šios serijos kremas-gelis yra mano favoritas. Taip pat esu turėjusi mažesnio kiekio serumo mėginuką gautą per “Bioderma” renginį. Tikrai patiko, pravertė kelionėje, kur man visada reikia papildomo drėkinimo. O čia toks kiekis, kad jau galima ne vieną ir ne du kartus normaliai pasitepti.

Tikrai bus įdomu pamėginti ir “Bio-Oil”.

Apie šį produktą girdėjau ir daug gerų, ir daug prastų atsiliepimų, todėl tikrai smalsu patikrinti, kokia gi bus mano pačios nuomonė. Šiaip aš vis nesiryžau jo pirkti.

Žinote, kai imu vardinti dalykus, tai atrodo, kad ir tas faina, ir tas naudinga, ir tas džiugina. Pvz., net šie arbatos mėginukai labai pravertė.

O istorija tokia, kad pavarčiau juos ir padėjau. Na arbata, tai arbata. Bet vėliau gavau pasiūlymą išmėginti šias arbatas ir pačių atstovų ir prieš atsakydama galėjau paragauti ar mano išrankiam gomuriui apskritai tiks 😀

Tikrai ne paskutinę vietą atiduodu ir šampūno bei balzamo mėginukams (beje, turiu pilno dydžio šampūno pakuotę, tik niekaip neprisiruošiu išmėginti), rankų kremui (būtent šis yra mano vyro mylimiausias) ar miceliniui vandeniui. Šitie dalykai gal ne tokie wow, kaip pirmieji išvardinti, bet visada praverčia.

Kaip ir visi kiti. Tik asmeniškai veido valymo servetėlės ir dantų pastos mane mažiausiai džiugina.Tą jau esu minėjusi aptarinėdama kitas dėžutes. Tiesiog to momentinio džiaugsmo prasme, nors dar nebuvo taip, kad jų nesunaudočiau.

Vienintelis dalykas, kuris man buvęs nebuvęs, yra “Comodynes” priešraukšlinė kaukė. Bet čia jau reikia būt mano nuolatiniu skaitytoju, kad suprastumėte kodėl :). Asmeninės antipatijos tokio tipo produktams, tačiau tikiu, kad žmogus, kuriam padovanosiu, tikrai džiaugsis.

Bežiūrėdama į nuotrauką aš suprantu, kad dėžutė sudaryta apgalvotai ir panašu, kad galvota apie keliones. Yra viskas ko reikia. Beveik galima imti tą dėžę ir vežtis į išvyką, ir mažai ko pritrūksite. Aš turbūt vietoje veido kaukės įsidėčiau kūno prausiklio. Dar trūksta apsaugos nuo saulės, dantų šepetuko ir viskas :).

Eurovaistine.lt nėra kažkokie pionieriai siūlantys dovanų rinkinį jei išleisite tam tikrą sumą, tačiau tokia praktika man patinka. Nors dėžutė nėra glamūrinė (bet ją ir dovanoja vaistinė), produktų panaudojimo prasme, manau, kad lyderiauja tarp pasiekusių mano rankas.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours