Tai ką, baigėsi mano prenumeratos ir kol kas apžvelgsiu paskutinę savo LF dėžutę :). Gal ir gerai, nes dėžutės tik prastėja.

Priminsiu, kad visą informaciją apie kainas, prenumeratas ir pačias dėžutes galite rasti “Lookfantastic”, o konkrečiai tai čia. Užsisakę dėžutę, turite prisiminti, kad nusipirkote prenumeratą, ir jei jos nenutrauksite, kitą mėnesį vėl sulauksite staigmenos.

Rugsėjo dėžutė anonsuota kaip ypatinga. Tai gimtadieninis leidimas, kuriame žadama produktų už 72 svarus. Smagu, nes praeitos dėžės vertė buvo vos 40 svarų ir nieko ten labai gero neradau.

Pasižiūrėkime kas gi šioje slėpėsi.

Pirmiausiai ištraukiau tradicinį “Elle” žurnalą.

Šį kartą jis labai storas ir vienu metu sukėlė viltį, kad gal produktai viduje bus didesnėse pakuotėse. Kur ten :D. Tai tik sunkus žurnalas.

Beje, man labai gražus viršelis. Žiūrėdama į merginos šukuoseną ir vėl užsimanau kirptis. Aš dar niekada nesu mačiusi “prieš-po” pasikeitimų, kur nurėžus ilgus plaukus moteris atrodytų prasčiau nei prieš tai. Man regis ilgi plaukai tinka tik toms, kurioms viskas tinka, bet juos nukirpus (normaliai, o ne iki papų, kai po to dar virkauja, kad atseit nusikirpo plaukus) gaunamas dar +100. Oi, bet čia toks stiprokas lyrinis nukrypimas. Grįžtame prie turinio.

Pirmas ištrauktas produktas buvo…

Cukrinis ledinukas! Vertė neaiški.

Mano reakcija: kadangi žadėti 7 daiktai ir lankstinuke šis yra priskirtas prie turinio, tai turėčiau įvertinti. Ir mano įvertinas yra – WTF! Tai ką man su juo veikt? Laižyt? Na suprantu idėją, kad čia gimtadienis, reikia saldumynų ir t.t., tai galėjo kokio šokolado įdėti ar ką. Na bent guminukų :). Ar šiaip ką skanaus, o ne cukraus guzą :). O gal aš tiesiog per sena čiulpinukams? Ypač tokios formos? Neįvertinau, deja. Niurna bumbeklė, ane? 2/10.

“DECLÉOR Hydra Floral Moisturising Gel” – veido kremas, 15 ml. Kaina – 11.53 EUR (pilnas dydis yra 50 ml ir kainuoja 38.45 EUR).

Mano vertinimas: visada įdomu pamėginti brangesnį veido priežiūros produktą. Nei labai nuvilia, nei labai džiugina – 9/10.

“Eve Lom Cleanser” – veido prausiklis, 20ml ir servetėlė. Kaina – 12.89 EUR (pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 64.45 EUR).

Mano vertinimas: na, žinokite, bus labai įdomu išbandyti tą perkainuotą (overpriced?) produktą. Vistiek įdomu, kad priemonė, kurios sudėtyje pirmu smuiku groja mineralinis aliejus kainuoja 65 EUR už 100ml. Pabandysiu su smalsumu, nors ir žinau, kad tikrai nepirksiu pilnos pakuotės net jei patiks. 10/10.

“Christophe Robin Cleansing Volumizing Paste with Pure Rassoul Clay and Rose Extracts” – pasta galvai plauti, 40ml.  Kaina – 5.99 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 37.45 EUR).

Mano vertinimas: nepamirškite, kad vertinu subjektyviai ir tik pirmą įspūdį. Tai va, nors paprastai man plaukų produktai būna wow, bet čia volumizing… neįdomu man tie volumai. Bet pabandysiu, nes ir aprašymas įdomus ir prekinis ženklas gerai vertinamas. 8/10

“Illamasqua Contouring Gel Sculpt in ‘Silhouette” – kontūravimo priemonė, 4g. Kaina – 14.72 EUR (pilnas dydis yra 8g ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano vertinimas: Tai ką matote nuotraukoje nėra kamštelis, tai yra šios produkto spalva :). Tiesa, jis šiaip gana skaidrus, sugadinau panaudodama priemonę padarydama svačą, tai dabar turbūt net į prizų fondą negražu būtų dėti?

Realiai mano vertinimas yra – meh. Aš iš viso manau, kad visi tiek kontūrų pieštukai yra nesąmonė. Neinu į renginius, kur būna fotosesijos prie sienelės, o stipriai sukontūruotas veidas gi tik fotkėse visus apgauti ir skirtas. Visais kitais atvejais žiūrisi keistai. Kasdieniame gyvenime visai nereikalingas produktas. 2/10.

“Hikari” akių šešėliai. Kaina apie – 13 EUR.

Mano vetinimas: nėra blogai, bet nežavi, nes visos tos spalvos tokios įprastos, kad dauguma tikrai turime jei ne vienoje, tai kitoje paletėje. Ir nepatiko pakuotė, stora, labai daug plastiko. Na, bet, kaip sakiau, nėra blogai, keliaus į prizų fondą. 8/10.

“Lookfantastic” akių šešėlių teptukas. Kaina nežinoma, bet iš jausmo, lengvumo gal kokie 8 EUR? Niekuo nesiskiria nuo kiniškų tai tikrai.

Mano vertinimas: Šepetėlių per daug nebūna. 9/10.

Tai va, tokia dėžutė. Skaičiuojame rezultatą.

Vertė:  be šepetėlio – 58.13 EUR arba apie 51 GBP. Tai reikia manyti, kad šepetėlis ir saldainis kainavo 23 svarus? Neįtikina. 7/10

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (2+9+10+8+2+8+9+7)/8=6.875

Ir tai yra vienas mažiausių pažymių. Kodėl? Nes išlepau! O bet tačiau pagalvokite, kad ne aš viena tas dėžutes perku. Juk žmonės jas prenumeruoja metams ar pusmečiui. Kai gauni 6-tą, 10-tą ar 12-tą dėžę, jau būni truputį išlepęs. Visgi produktai yra skonio reikalas, nepamirškite, kad čia tik pirmas įspūdis ir gerai įvertinti gali nuvilti, o blogai – pradžiuginti. Mane labiausiai liūdina, kad dėžutės nebeatitinka vertės, pilno dydžio produktai būna nelabai vertingi. Žiūrinėjau aš savo archyvus ir pernai man regis būdavo smagiau.

Nepaisant paburbėjimo aš su smalsumu bandysiu plaukų molį, “Eve Lom” prausiklį, “Decleor” kremą. Šių produktų aš tikrai taip lengvai nenusipirkčiau pilno dydžio. Tuo labiau visų. Tačiau, kaip sakiau, skelbiu neribotą LF dėžučių pertrauką. Pirksiu nebent pamačius spoilerius.

O jums patiko turinys?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.