Metų gale jau tikrai galėsiu surengti geriausios grožio dėžutės rinkimus, nes štai įvertinsiu jau antrą. Rinktis jau yra iš ko :). “Pretty Box” šeštosios dėžutės jau nebegalima nusipirkti, tačiau apie ją paskaityti kviečiu pardavėjo puslapyje. Man ją atsiuntė atstovai apžvalgai, o aš gi kaip grožio dėžučių karalienė, negalėjau nesutikti :). Apžvelgsime, įvertinsime, mano kriterijus jau žinote, jei ne, tai užsukite čia ir paskaitykite įžangas. Dėžutės kaina – 20 EUR.

Iš tiesų, nors mano bloge aprašyta jau gal 20 dėžučių, aš dar nesu pirkusi “Pretty Box”. Kodėl? Truputį skeptiškai žiūriu į tokius pardavėjus, kurie tik siurprizus ir pardavinėja. Didesnės kompanijos dėžutes daro tam, kad pareklamuotų savo parduotuves, savo produktus, savo naujienas, prekinius ženklus. Jiems pigiau parduoti gerokai didesnės vertės priemones yra tiesiog vienas iš reklamavimosi būdų. Na, o parduotuvė, kuri parduoda tik dėžutes, nesiekia, pvz., išpopuliarinti kažkokio produkto, ar pritraukti daugiau pirkėjų, atrodo gana įtartinai, kaip ir nežinia iš kur ištraukti produktai. Pvz., bebandydama surasti kainas ir aprašymus aš susidūriau su bėda, kad daugumos tų produktų nebėra niekur pirkti, tad net ir atradus kažką faino, vargu ar galėčiau pakartoti. Bet čia tik mano skepticizmas po nevykusios “The Box” dėžutės. Nuostatas į šalį ir panagrinėkim ką gavome.

Pati “Pretty Box” svetainė atrodo tvarkinga, nors nuotraukų kokybė kartais atrodo blogesnė net už mano, o aš juk nuolat skundžiuosi, kad nesusitvarkau su dirbtine šviesa ir šiaip nelabai sekasi. Na, bet šiaip, tiesiog, normali parduotuvė.

Dėžutė atkeliavo paštu ir buvo įdėta į burbulinį voką. Paprasta, tvarkinga, balta su atspausdintu logotipu.

Dėžutėmis aš esu jau išlepinta, todėl man norisi tvirtos, kokybiškos, tokios, kurią galėčiau pasilikti ir susidėti smulkmenas. Ši tam netinka. Gana gležna, primena tortų dėžes ir sunkiai atlaiko kelionę paštu.

Nebuvo ir jokio lankstinuko apie priemones. Bet gal čia todėl, kad dėžutė siųsta dovanų, kai apie visus produktus jau galima paskaityti interneto svetainėje. Bendras įspūdis – 8/10.

Pardavėjai nenurodo dėžutės vertės, todėl jos ir nevertinsiu, tik įdomumo dėlei surašysiu kainas, kaip jau minėjau, surasti buvo gana sunku, jos bus tik orientacinės.

Priminsiu, kad vertinu tik pirmą įspūdį, nuotaiką, džiaugsmą, radybų metu. Jis gali ir sustiprėti, ir išblėsti, produktą pabandžius.

Turinys:

Sally Hansen „Hard As Nails“ nagų lakas, 13,3 ml. Kaina – apie 5 EUR.

Mano vertinimas: nagų laką rasti būna gana smagu, bet dažnai, labai dažnai nuvilia spalva. Šį kartą man patiko. Vyno spalvos, sodri, jau ir pamėginau, prieš “Sally Hansen” vardą aš taip pat neturiu nieko prieš. Patiko. 10/10

W7 „Show Stopper“ – blakstienų tušas. Kaina – apie 3-4 EUR.

Mano vertinimas: aš esu bandžiusi vieną W7 tušą ir man patiko. Nematau priežasčių neišmėginti ir dar vieno. Tušų per daug nebūna. 10/10

Creightons „Squekky Clean“ veido šveitiklis, 100 ml. Kaina – 1-2 EUR.

Mano vertinimas: kad ir kaip mėgčiau veido šveitiklius, šis produktas man pasirodė pernelyg įtartinas, kad naudočiau jį veidui. Na, žinote tą jausmą, kai paimi produktą į rankas ir jis dvelkia pigumu, bet imituoja kažką prabangesnio. Tai va čia taip. O ir šveičiamoji medžiaga yra polietilenas. Nežinau. Galbūt. 5/10

Maybelline „Colorama“ šešėliai. Kaina – apie 3 EUR.

Mano vertinimas: aš nesu didelė nei “Maybelline”, nei mono šešėlių gerbėja, tad negaliu šokinėti iš džiaugsmo. Spalva plius minus pritaikoma, galėjo gi būt žydra, ar ne? Tada jau verkčiau. 6/10

Bronnley “Honey Blossom” dušo žele, 150 ml. Kaina – apie 10 EUR.

Mano vertinimas: Dušo žele visada džiugina mažiau nei bet koks kitas produktas, pvz., kūno losjonas ar šveitiklis ir pan. Šiuo atveju atrodo gana įdomiai, kvepia irgi įdomiai, visai teigiamas emocijas kelia. 7/10

“Redken Quick-fix Glossing Balm”, plaukų balzamas-gelis, 150 ml. Kaina – apie 13 EUR.

Mano vertinimas: “Redken” yra man patinkantis plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Tiesa, šis produktas toks neaiškus. Kiek supratau tai labiau žele, nei balzamas, o žele yra labai jau ribotos paskirties, net nežinau ar pavyks išbandyti. Bet kodėl gi ne? Kažkas nematyto. 9/10

Štai ir viskas. Dėžutės vertė yra apie 37 EUR.

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7,86

Kiek pamenu iš universiteto, toks balas lyg ir patenka į vertinimą “gerai”. O gerai yra gerai. Tvarkinga dėžutėje, kurioje yra ką atrasti net man, kuri tiek visko bandžiusi, yra ką padovanoti, yra kuo pasidžiaugti. Ar pirksiu kitą? Truputį abejoju, kažkas čia manęs netraukia. Ką manote jūs?

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.