Kaip aš džiaugiuosi, kai kažką pabaigiu! Jūs gi suprantate, kad rašydama tokio pobūdžio blogą, turiu daug kosmetikos. Tiek daug, kad jos neįmanoma sunaudoti, bet aš to ir nebandau padaryti. Gausiai dalinuosi, labai gausiai, bet pati irgi naudoju nemažai to, ką aprašau. Ir kažkaip man labai ilgai trunka sunaudoti dalykus. Pvz, kuomet kolegė blogerė sako, kad vieną priemonę sutepė per dvi savaites, aš gi ją pirmą kartą pabandžiusi pamaniau, kad užteks metams, o kaina tada ne tokia jau didelė, kaip ilgam laikui. Praėjo pusmetis ir aš suprantu, kad per metus, naudojant kas dieną, man nepavyks įveikti to produkto. Aš labai dažnai imu čytinti: veido kremą, kurį, kiti sako, kad sunaudoja per mėnesį, po kokių 3-4 imu tepti ir ant kojų, nes labai jau noriu kažką naujo pradėti. Šampūnai neretai atstoja ir dušo želę. Dušo žele ir vonios putas. Ok, aš gal daug visko turiu ir rotuoju, bet pamenu ikibloginimo laikus, kuomet vieną ir tą pačią šešėlių paletę iš “Isadora”, naudojau gal 10 metų, kiekvieną dieną, kol ji jau akivaizdžiai nepradėjo rėkti, kad mesk mane, aš jau sena, ir dugno niekada nepasieksi. Todėl aš labai džiaugiuosi, kai kažką baigiu. Ar šiaip nusprendžiu išleisti į pensiją. Šis įrašas tokia maža šventė.

Kaip visada priminsiu keletą dalykų:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa.
  • žvaiždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). Taip pat matote, kad tikrai ne visi pr produktai gauna dedikuotą apžvalgą :).
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo, jei tik tokias rašiau.

Taigi, pastaruoju metu baigiau:

1. “Nivea” dezodorantas. Jei perku kažkokį nesaugų sudėtimi, bet reikia efektyvaus, tai visada būna “Nivea”. Dažniausiai vyriškas, bet čia kažkaip buvau nusipirkusi moterišką, tai kiek erzino tipiniu salstelėjusi kvapu. Nėra mėgstamiausias. 

2. “As I am Coconut CoWash” plaunantis kondicionierius. Prabėgo beveik pora metų ir išdidžiai pagiriu save, kad pagaliau baigiau :). Tai yra vienas pirmųjų mano bandytų plaunančių kondicionierių ir visai patiko, nes darė ką žadėjo. Aš ir pastaruoju metu nesu apleidusi tokio plovimo būdo, tik naudoju nelabai dažnai ir renkuosi lengvai prieinamus “L’oreal Elvital” analogus. 

3.-4. “Manilla” harmonizuojantis serumas ir kremas “Unison”*. Šie produktai patiko. Kremas skaniai kvepėjo, greitai gėrėsi ir buvo malonus naudoti. Serumas gal ne toks puikus, kaip prieš tai naudotas iš tos pačios kompanijos, bet susinaudojo stebėtinai greitai ir paliko gerą įspūdį. Neriebus ir patiko žiemos iškankintai odai.

5. “Green Feel” intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi. Ištuštinau per 4 mėnesius, žinoma, pramaišiui su kitomis. Labai gera kaukė. Ko gero geriausia savo kainos kategorijoje ir dar lenkia brangesnes. 

6. “Hello Nature” kūno balzamas su kanapių aliejumi. Nuomonė nepasikeitė, balzamas vis dar neblogas :), net ir visai geras buvo. Dėl gana netirštos konsistencijos greitai baigėsi 🙂

7. “Therme” purškiamas sausas aliejus kūnui iš “Cancun Cactus”*. Nebuvo geriausias tarp bandytų “Therme” aliejų, bet visumoje toks nieko. Kvepėjo įdomiai, naudojau, sunaudojau, pamiršau. 

8. “Rene Furterer” nenuplaunamas maitinamasis plaukų kremas “Karite Nutri”*. Geras. Gal ir prailgo naudoti, vistiek truko apie metus, bet kritiniais plaukų momentais tikrai padėdavo ir skaniai kvepėjo. 

9. “Erboristica” garbanas išryškinantis kremas “4 Trico Bio Perfect Curls”*. Labai gerai veikė kartu su kitais serijos produktais, bet kadangi aš juos baigiau pirmus, tai paskui pats pavieniui tas kremas taip smarkiai ir nedžiugino. 

10. Giliai valanti “Kiehl’s” veido kaukė*. Nei patiko, nei nepatiko. Man ji pasirodė panaši į daugelį tokių molio kaukių, kad ir “L’oreal” turi panašių. “Kiehl’s” asortimente yra tikrai geresnių. 

11. “Hair Company” šampūnas-kaukė banguotiems plaukams iš “Inimitable Style” serijos*. Dar viena priemonė, kuri iki pat galo nei patiko, nei nepatiko. Plovė gerai, kaukiško poveikio nepajutau, naudojau, ploviau, galvą ir kūną, pabaigiau ir pamiršiu, nors nepeikiu.

12. “Nivea” dušo putos. Putos kaip putos. Nieko blogo pasakyti negaliu ir tikai naudočiau tokias pat ar kito kvapo. 

13. “Eco U” micelinis vanduo nelygiai odai “Artišokas ir burokas”. Neturiu ką pridurti prie apžvalgos. Man jis visai patiko. 

14. “Cameleo” plaukų kaukė*. Apie ją negaliu pasakyti nieko gero. Prieš porą metų gavau iš “Eurokos” dovanų. Tai stumdžiau stumdžiau pabandžiusi, kol galiausiai išmetu nebaigusi. 

15. “Garnier” kaukė su papajomis*. Viskas su jomis gerai, kita rūšis labai patiko, dabar noriu naujienos su “Aloe Vera”, bet ši užkniso kvapu. Jau visokie vaisiniai, tai ne mano opera :).

16. “L’occitane” plaukus maitinantis kondicionierius*. Geras, bet ne pats geriausias pasaulyje. Sunaudojau, džiaugiausi, bet nepirkčiau.

17. “Giovanni” kondicionierius  “Smooth as Silk”*. Vėl gi – geras, bet man daug labiau patinka rudos serijos produktai. Taip pat ir kaukė su avokadu. 

18. “Garnier Fructis” drėkinamasis plaukų kremas “Aloe Air-Dry Cream”. Žiauriai geras daiktas, kurį kartoju. Tiesą sakant, teko medžioti, nes “Droguose” nebėra, radau tik “Rimi” ir dar gerokai brangiau. Bet čiupau!

18. “Ecodenta” rūkaliams, kavomanams. Man ji pati geriausia. Po pypkės, visada malonu, kad panaikina skonį ir kvapą. 

19. “Dikson” pienelis garbanotiems plaukams “Argabeta”. Daug aš tų garbanų kremų išmėginu. Vieni geresni, kiti blogesni. Šitas visai nieko, man patiko, bet nėra kažkas įsimintino, ko ieškočiau pakartoti. 

20. “L’oreal” švytėjimo suteikiantis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Glow Scrub”. Tobulisimo! Jokie kiti šveitikliai (granuliniai) man nebepatinka. Pabaigiau per metus ir pagaliau galėsiu atsidaryti paskutinę nemėgintą rūšį su kakavos sviestu. O toks pats jau irgi yra atsargose. 

21. “Leonor Greyl” plaukų serumas “sérum de soie sublimateur”*. Šios kompanijos produktai labai liaupsinami, bet man patiko tik aliejus. Šis serumas so so, sunaudojau naktimis, nes linkęs riebinti plaukus. 

22. “Nature Box” plaukų kremas “Avocado”. Patiko. Tik kvapas linkęs užknisti. O šiaip visai padėjo nuo laukų vėlimosi ir pūtimosi. 

23. “Botanica” plaukų priežiūros purškiklis su bespalve chna ir imbieru. Nespėjau sunaudoti, pakeitė kvapą, matyt mažokai konservantų :D. Bet šiaip toks lyg ir neblogas plaukų atgaivinimui. 

24. Margarita dušo žele su šaltalankių aliejumi*. Sunaudojom abu su vyru. Man labai patiko kvapas. Plovė. daugiau nieko iš duškės ir nereikia. 

25. “Manilla” kaukė mažinanti poras*. Poveikio nepastebėjau. 

26. “Andalou Naturals” šveičiamoji kaukė “Kombucha Enzyme”*. Tikrai padėjo odai atrodyti geriau. Kol ją naudojau reguliariai, atrodė, kad poros švaresnės, o veidas šviesesnis. 

27. “Douglas Radiant Peel Mask”*. Viduryje tarp “Manillos” ir “Andalou Naturals”. Nebuvo taip, kad nepastebėčiau poveikio, bet jis toks silpnokas. Veidas iš karto po kaukės atrodydavo šiek tiek skaisčiau, bet ir tiek. Neįsimintinas produktas. 

Tai va ir viskas! Ačiū, tiems, kurie nuolat paskatina mane rašyti tokio tipo įrašus 🙂


Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.