Apžvalga: “Hello Nature” kūno balzamas su kanapių aliejumi

Estimated read time 2 min read

Na ką, baigėsi knygų savaitgalis. Ar buvote mugėje? Aš turėjau keliauti penktadienio vakare, planai pasikeitė, tad važiavau šeštadienį per patį piką. Man atrodo, kad žmonių vis daugėja ir daugėja, o knygos brangsta ir brangsta. Pvz., nusipirkau tirs ir visos bent euru brangesnės, nei el. knygyne netaikant jokių promo kodų. Bet aš jau važiuodama tą žinojau. Na, o turėdama vieną atliekamą bilietą sugalvojau jį atiduoti kam nors prie kasos. Atvykusi radau dvi identiškas ilgas eiles – viena į kasas, kita į vartelius. Atsistojau į antrą ir visą laiką dairiausi gretimoje eilėje, kam gi atiduoti bilietą. Kadangi esu žiauri sociofobė, tai per 20 min nedrįsau to padaryti ir tik paskutinę minutę, jau prie pat vartelių padaviau random tetai, greit susakiau, kodėl, ir nuskubėjau prie vartų, kad tik daugiau nepakalbintų. Taip, čia aš. O va, šiandien turiu nueiti pas notarą ir irgi sociofobija reiškiasi taip, kad sunku kažką daryti, tai bent pabloginsiu. Apie kūno kremą iš “Hello Nature”. Šios kompanijos gaminių galite rasti “Drogas” parduotuvėse. Yra kelios rūšys kūno ir plaukų priežiūrai.

“Hello Nature” su kanapėmis turėtų stangrinti odą. 

Pirmas dalykas, kuris čia svarbus yra kvapas. Jis tikrai neįprastas ir neprimins nei saldainiukų, nei muskusinių-vanilinių aromatų. Jis keistas, žolinis, prieskoninis, įdomus. Ar toks pasirodytų kitiems, man sunku prognozuoti, bet man tas išskirtinumas labai patiko. 

Pakuotė eilinė, patogi naudoti, gana minkšta, pats balzamas nėra itin tirštas ir jo gana nemažai reikia. 

Drėkinimo savybės vidutinės į geresnę pusę, duočiau 7 iš 10. Maloniai susigeria, nereikia ilgai laukti, nelipnus, bet va norėtųsi, kad blauzdos, kurios pas mane labai linkę pleiskanoti, gautų daugiau. 

Visumoje neblogas. Tačiau tokių tikrai labai daug. Kone du trečdaliai rinkoje esančių produktų, ar ne? Didesnį balą rašau už įdomų kvapą. Progai pasitaikius nesispyriodama kartočiau.


Naudinga: rasite “Droge”. 250ml kainuoja iki 5 EUR. Neretai matau akcijas. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Gaivile

  Kazkas ten uzstrige buvo su biletu pardavimais knygu mugej. As buvau sekmadieni. Gal but siek tiek maziau zmoniu, nors aisku vis tiek daug. Knygos brangios, o cekiuku niekas neduoda. Geras budas prisirinkti grynuju pinigu. Tiesa kazkur maciau, kad kortelem galima atsiskaityti.

 2. 2
  Salomėja

  Visur kortele atsiskaičiau, išskyrus kai atvirukus pirkau, bet tiesą sakant net neklausiau, gal ir jie skaitytuvą turėjo. Kai buvau, lyg viskas gerai su bilietais buvo, tik žmonių labai daug. Nebetinka ta vieta tokioms masėms, čia jau arenos kokios reikia.

 3. 3
  Rut

  Man siemet net knyguklube ta proga ismestos nuolaidos per mazos pasirode, tik uzvakar sulaukiau 35proc ir atsidusus apsipirkau, nes turbut geriau jau neber kantrybes laukt, lupikai

+ Leave a Comment