Linkėjimai iš Gdansko. Štai sėdžiu kavinėje ir renku apžvalgą telefonu, pabaigsiu turbūt viešbutyje. Niekas neverčia taip nepatogiai rašyti, kaip jau sakiau, šiaip ar taip nesate labai jau aktyvūs, bet man pačiai savotiška terapija, tuo labiau, kad ką tik baigiau skaityti knygą, o persijungimui į kitą reikia bent keliolikos minučių pertaukos.

Apžvalga ir vėl bus apie plaukų priežiūrą. “Leonor Greil” plaukų serumą naudojau nuo vasaros pradžios, tad šiek tiek galima ir apšnekėti, ar ne?

Aprašymas:

Šilko baltymai sušvelnina plaukus taip, kad jie atrodo tarsi šilkas, o specialiai parinkti augaliniai aliejai suteikia lankstumo. Naudojant „Sérum De Soie Sublimateur“ drėgnus plaukus lengviau šukuoti, o sausus ši priemonė išlygina ir suminkština. Kad ir kaip naudotumėte, serumas saugo ir maitina plaukus neapsunkindamas jų, tad kasdien jais džiaugsitės gražiais ir sveikais.

Sudėtis:

Pradėsiu nuo to, kas man nepatinka ir tai yra kvapas. Jei “Leonor Greil” plaukų aliejus buvo kažkas tokio, kame aš norėjau maudytis ir dar papildomai apsipilti, tai serumas primena babytės kvepalus. Klasikinius šanelius ir pan. Na žiauriai ne man. Visgi, bloga nesidaro, o patyriau, kad būna ir taip, tad naudoti galiu, kad ir nedžiugina aromatas.

Buteliukas stiklinis ir su patogiu dozatoriumi. Konsistencija gana skysta, balkšva.

Aš visas panašaus pobūdžio priemones pabandau tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų, visai nesirūpindama ką siūlo oficialios instrukcijos, kartais netradicinis panaudojimas tampa atradimu. Tad ant sausų plaukų tepti serumą man nepatiko. Apsunkina, suriebina ir viskas.

Ant šlapių plaukų akivaizdaus momentinio efekto nepastebėjau. Nedaro nei kažko blogo, nei kažko gero. Tačiau buvau girdėjusi, kad kompanijos produktai skirti puoselėjimui ir reikia ilgesnio laiko rezultatui pamatyti. Tad, kadangi nieko blogo nedarė, tai nesididžiavau ir patepdavau trimis keturiais paspaudimais plaukus nuo pusės ilgio. Na ir nežinau, sunaudojau gal jau pusę buteliuko, kažkokios magijos neįžvelgiau, tad visgi jei reiktų pirkti tik vieną “Leonor Greil” produktą, rekomenduočiau jų populiariausią puoselėjimo aliejų. Jo efektas man matonesnis.

Tiek šį kartą!


Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti galima “Kristiana” parduotuvėse. 75ml kainuoja 32.49 Eur.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).