Apžvalga: “l’Erboristica” garbanas išryškinantis kremas “4 Trico Bio Perfect Curls”

Estimated read time 3 min read

Pradžiai toks gyvenimo update: vis dar sergu, vis dar dairausi darbų, vis dar mokausi įvaldyti lazerį ir vektorius :). Kas dėl ligų, tai tiesiog virusas užgriebė, kurį pirmas pagavo vyras. Kas dėl darbų, tai reikia užsidirbti pinigų norimiems įgyvendinti projektams ir kursams, kas dėl lazerių, tai nieko fansy šmansy, pradžiai noriu išsipjauti magnetukų savo el.parduotuvei, po to bus matyti, idėjų daug. Ir būtent su šia paskutine dalimi susiję tai, kad vakar po visus archyvus ieškojau vieno seno savo piešto paveiksliuko ir užėjau aplanką su nuotraukomis darytomis prieš 9 metus. Vieną parodysiu ir jums. Atsiprašau, kad aš čia užsimerkus, bet tai juostinė fotografija, kadro nepakartosi jau 🙂

Šią foto rodau dėl plaukų. Vajėzau, kokia gauruota vaikščiodavau. Žinau, kad yra žmonių, kurie sakys, kad čia gražu, bet dabar pas mane nuskustas vienas šonas ir dar pusė plaukų iš galo, bet man vistiek sunku. O čia buvo vargas vargelis. Ir visada pūtėsi, ir visada galiukai skilinėjo ir gerai, kad foto nespalvota, nes ir plaukai būdavo bespalviai :). Per visus tuos metus išbandžiau n priemonių ir išmokau šiek tiek suvaldyti problemą, tad gal dabar net ir grįžus į tuos laikus nevaikščiočiau tokia pasipūtusi.

O “Erboristica” garbanų kremas, kaip tik viena gera priemonė.

Aš neseniai rašiau apie serijos šampūną ir kaukę. Galėjau jau tada aptarti ir šį kremą, bet nusprendžiau jam dedikuoti atskirą įrašą. Nes ateityje, neabejoju, prireiks nuorodos į jį.

Aprašymas:

Losjonas giliai maitina plaukus ir sukuria apsauginę plėvelę plauko paviršiuje, jie suminkštinami ir sudrėkinami, tampa lengviau valdomi. Garbanos tampa labiau išryškintos ir spindinčios. Padeda sutvarkyti net labai nepaklusnias sruogas.

Norėdama ištempti apžvalgą (taip, vis dar juokauju ta tema) galiu prirašyti, kad priemonė veganiška, netestuota su gyvūnais, be silikonų ir t.t., na žodžiu nurašyti viską nuo pakuotės, bet man įdomiau poveikis. Produktas gana tirštas, nelipnus.

Aš iš pat pradžių išmėginau jį ant sausų plaukų. Na tiesiog. Gavau siuntinį, atidariau ir tai buvo vienintelis produktas, kurį galiu pamėginti čia ir dabar. Žinoma, kad padauginau, plaukai sulipo ir aš sužavėta nelikau. Tačiau ant šlapių plaukų jis veikia puikiai. Išsispaudžiu poros lazdyno riešutų dydžio kiekį, paskirstau tarp delnų ir tepu bei iš apačios gniaužau plaukus. Viskas. Palieku džiūti. Natūralios mano bangos įgauna daugiau išraiškos, spindi. Tiesa, blogiau veikia panaudojus labai sunkius kondicionierius ar kaukes. Asoliučiai puikiai pavyksta naudojant tos pačios serijos kaukę (šampūnas didelės įtakos nedaro).

Natūralaus džiuvimo (išsiploviau, ištepiau, pagniaužiau, pamiršau) rezultatas.

Oi ne visada mano plaukai taip sukasi. Kartais jie nutįstą į “nežinom ar mes garbanoti, ar tiesūs, ar ir tokie, ir tokie, ir dar pasipūtę” rezultatą.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Vitrinapro.lt. 125ml kainuoja 11.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  Labai gražiai atrodai. O man geriausias iš geriausiu tai tavo rekomenduotas Garnier Aloe plaukų kremas, kurio aš ieškojau, radau ir negaliu atsidžiaugti.

 2. 2
  Živilė

  Koks pažįstamas jausmas, kai plaukai neapsisprendžia ar jie garbanoti ar tiesūs 🙂 O aš pati neapsisprendžiu, ar man reikia glotnių ar pasipūtusių garbanų 🙂 Bėda ta, kad tiek daug plaukų, jog reikėtų juos mažinti, neturiu. Jei priemonė per daug suglotnina pūtimąsi, atrodau kaip su 5 plaukais. 🙁 Norėtųsi nepasišiaušusių, tačiau pasipūtusių lengvų garbanų. Todėl vis dar atsargiai stebiu Salomėjos naudojamas priemones, bet neišdrįstu pati pabandyt. Gal kažką rekomenduotumėt?

 3. 3
  Salomėja

  Živile, pvz šios serijos kaukę ir šį kremą. Jie tikrai nenusveria plaukų žemyn. Toks optimalus viduriukas. Gaila, kad nėra kokių travel size pirkti, būtų drąsiau išmėginti. O šiaip dar galėtumėte pamėginti praleisti kondicionavimą/kaukę jei tą žingsnį naudojate ir tada tik kažkokio fomavimo kemuko ne per daug pabandyti.

 4. 4
  Živilė

  Ačiū, pamėginsiu šį kremą. Praleisti kondicionavimą/kaukę gal nelabai pavyktų, nes tada neįmanomą įkišti pirštų tarp plaukų 🙂

 5. 5
  Virginija

  Man geriausios tavo apžvalgos kai foto pridedi ☺. O šią seriją būtinai įsigysiu, nes ieškau nesunkios priemonės, nes mano plaukai labai ploni, ir reikia formos garbanos o ne svarelių, kad temptu žemyn .

 6. 6
  Bananarama

  Haha.. as tada ir pabūsiu tas asmuo, kuriam labai žaviai atrodo plaukai nespalvotoje foto 😀

+ Leave a Comment