Apžvalga: “L’oreal” švytėjimo suteikiantis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Glow Scrub”

Estimated read time 3 min read

Aš neatsistebiu, kiek naujų produktų atsiranda parduotuvėse ir apskritai Lietuvoje. Ir kompanijos nesnaudžia. Dabar madinga plaukų priežiūros priemonėse vengti silikonų? Prašom, nauji drugstore produktai be jų, dar kas nors? Žinoma, tai nereiškia, kad viskas tampa sveika, naudinga ir be žalingų sudedamųjų dalių, bet faktas, kad gamintojai šiek tiek atsižvelgia į poreikius. Įdomiais laikais gyvename. Pastaruoju metu mane pačią stebina, kad visai pradėjo patikti kai kurie “L’oreal Paris” veido priežiūros produktai. Dar prieš didžiąją reklaminę kompaniją, po kurios visos blogerės kalbėjo apie priemones, aš nusipirkau “L’oreal” valomąją molio kaukę “Pure Clay Purity”. Ir ji man tą kartą paliko įspūdį kaip veiksminga, taip nukonkuruodama daugybę panašių produktų. Dabar parduotuvėse atsirado ir veido šveitikliai tokiuose pačiuose indeliuose, kaip anos kaukės. Ir nors mane labai savo spalva ir žadamu poveikiu viliojo žaliasis, aš gi susigundžiau “Glow” versija.

Glow Scrub | Grožio Blogas

Pristatymas:

Švytėjimo suteikiantis šveitiklis su cukrumi. Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūralios kilmės cukrumi ir vynuogių kauliukų aliejumi akimirksniu išryškina odos skaistumą, lygumą ir švelnumą. Trijų rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Vynuogių kauliukų aliejus su vitaminu E suteikia veidui švytėjimo. Taičio gardenijų aliejus apsaugo odą nuo blausumo. Aliejinių kopūstpalmių uogos padeda švelniai išlyginti odos paviršių. Rezultatas – oda akimirksniu švari, lygi ir švytinti. Po savaitės naudojimo oda atrodo lygesnė. Naudojant nuolat oda atrodo atsigavusi ir švelni lyg kūdikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas: sausais pirštais nedidelį priemonės kiekį užtepkite ant sausos odos. Uždarykite indelį. Sudrėkinkite odą šiltu vandeniu ir švelniai pamasažuokite veidą ir lūpas. Netepkite akių srities. Nuplaukite priemonę šiltu vandeniu. Naudokite 3 kartus per savaitę. Laikykite sausoje vietoje, saugokite nuo vaikų, nevalgykite. Nenaudokite suskilinėjusioms lūpoms. Patekus į akis, nedelsdami kruopščiai praskalaukite vandeniu.

Sudėtis:

Glow Scrub | Grožio Blogas

Labai netikėtas produkto kvapas. Toks mišinys tarp deginto cukraus ir Coca Cola. Parduotuvėse būna testerių, tad pasitikrinkite ar jums patiks.

Glow Scrub | Grožio Blogas

Glow Scrub | Grožio Blogas

Konsistencija… Cukrinė.

Šveitiklis turi pakankamai aštrumo, bet cukrus ant veido tirpsta. Ir keista, bet nelimpa.

Nusišveičiu, nuskalauju viską vandeniu ir oda lieka minkšta, maloni liesti, pamaitinta. Kremo man nebereikia. Tiesa, ypatingo švytėjimo nepastebiu :).

Man patinka tuo, kad tinka ir lūpoms, skaniai kvepia, idealaus aštrumo veidui (nes aš mėgstu kartais persistengti), nesausina odos, nušveičia visus šerpetojimus, lengvai prieinamas. Iš pradžių buvau skyrusi 4.5 žvaigždutės, bet dabar rašydama galvoju, kad iš inercijos, nes man tiesiog patinka ir neturiu prie ko prikibti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite visur, kur prekiaujama “L’oreal” (“Maxima”, “Drogas”, “Eurokos” ir t.t.). Kaina – apie 11 EUR (bet nebūna taip, kad kur nors nevyktų akcijos) už 50ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours