Kiekvienais metais reikia įnešti šiek tiek naujovių, ar ne? Šiais aš ketinu apžvelgti daugiau daiktų (pagal galimybes, žinoma) bei štai sugalvojau laisvo stiliaus rubriką “panašumai ir skirtumai”. Ji nebus itin dažna (kitas numatytas tekstas yra apie kietuosius šampūnus, kai tik išmėginsiu visus turimus), tačiau tikiuosi kartkartėmis pasirodys. Kodėl sakau, kad tai laisvo stiliaus rubrika? Nes neketinu daryti mokslinių tyrimų. Tiesiog kaip paprasta vartotoja imu keletą panašių produktų, juos pabandau ir reziumuoju potyrius. Kartais bus daugiau, ką aptarti, kartais mažiau. Na ir pirmas toks įrašas bus apie dušo putas. Turbūt daugelis gerai žino garsiąsias iš “Rituals”, tačiau parduotuvėse vis pasirodo ir kitų gamintojų priemonės. Tad dėmesio centre “Rituals The Ritual of Yalda”, “Dove” su rožių aliejumi* ir “Nivea RHUBARB RASPBERRY”.

Šiaip “Rituals” aš čia net neturėčiau traukti, nes “Dove” ir “Nivea” yra putos, o anksčiau minėtasis – gelis (kompanija turi ir putų). Tačiau priemonės vistiek panašios, tad ką jau ten. 

Visos jos skirtos prausimuisi, bet tinka ir skutimui.

Sudėtys:

“Rituals”Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Isobutane, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Punica Granatum Fruit Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Citric Acid, Linalool, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Limonene, Glycerin, Potassium Sorbate, Sorbic Acid.

“Dove”Aqua, Sodium Lauroyl Glutamate, Isobutane, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glycinate, Propane, Butane, Citric Acid, Iodopropynyl Butylcarbamate, Lauric Acid, Parfum*, PEG-4, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, PPG-12, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Laurate, Stearic Acid, Tetrasodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

“Nivea”Aqua, Isobutane, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Propane, Hydrolyzed Silk, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Butane, Xanthan Gum, PEG-14 M, Sodium Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Parfum.

Nė viena sudėtis nėra labai jau gera, vienintelis “Dove” neturi Sodium Laureth Sulfate, bet jame pakanka ir kitų abejotinų sudedamųjų dalių. 

Visi buteliukai gana panašūs, “Nivea” dar turi kažkokią “figūrą”, bet šiaip tai eiliniai flakonėliai.

“Nivea” ir “Rituals” dozatoriai labai panašūs, o “Dove” turi plačią skylutę, todėl putas purškia plačiau ir ne rutuliuku.

Kairėje yra “Nivea”, viduryje “Dove”, o dešiniausiai “Rituals”, kuris išpurškiamas skaidriu geliu, bet labai greitai virsta balta puta, net nufotografuoti nespėjau. Tačiau šiame įraše esu įkėlusi filmuką, kuriame matosi, kaip elgiasi gelis

Kvapai. Turbūt nieko nenustebinsiu pasakydama, kad išskirtinis čia yra “Rituals”. Iš pradžių nesitikėjau nieko įdomaus iš granatų bei arbūzų kvapo. Maniau jis bus vasariškas ir lengvas. Tačiau nustebino šio saldumas, kuris daug labiau pritinka žiemai. Ryškus, įdomus, neerzinantis. “Nivea” taip pat pamalonino. Rabarbarai ir avietės (ypač jos) gąsdino sintetinio kvapo nuojauta, tačiau ši nepasiteisino. Kvapas nėra itin stiprus, malonus ir gana gaivus. O štai “Dove” man visai neprilipo. Nei aš ten rožes labai jaučiau, nei ką, toks labiau tipinis “Dove” kūno produktų aromatas, kuris nepasakyčiau, kad labai žavėjo. 

Skalsiausiai naudojasi “Rituals”. Maža gelio dozė patrinta tarp rankų gerai suputoja ir jos užtenka nuprausti visą kūną. Dar trupučio reikia, jei ruošiatės skustis. “Nivea” būtina suplakti, nes kitaip purškia gana skystą putą, kuri greitai praranda standumą. Pakračiusi flakonėlį išgavau gerokai tirštensę konsistenciją, bet vieno ar dviejų spustelėjimų nusiprausti neužteks. “Dove” yra per vidurį šia prasme. Tačiau nors ir neturi SLES, keista, bet mano odą labiausiai sausina. 

Kaina. Pigiausios yra “Nivea”, jos kainuoja 3.59 EUR už 200ml. “Dove” kaina yra 5.46 EUR (arba 7.99 be akcijos, bet nežinau ar taip kada būna) už tą patį dydį. “Rituals” putos įprastai kainuoja 8.5 EUR už 200ml.

Apibendrinimas: Man labiausiai patinka “Rituals” dėl savo kvapo ir taupios konsistencijos. Mielai išmėginčiau ir kito kvapo “Nivea” priemonę, nes negaliu kažko labai blogo apie ją pasakyti, visai gera alternatyva. “Dove” turiu jau antrą kartą, esu pilnai išnaudojusi vieną buteliuką ir tai nėra mane džiuginantis produktas nei kvapu, nei rezultatu, nes kaip minėjau, MANO odą jis sausina labiausiai. 


Naudinga: “Nivea” rasite “Barbora”, “Maxima”, “Drogas” parduotuvėse. “Dove” Lietuvoje mačiau tik pas Pigu.lt. “Rituals” ieškokite jų specializuotose parduotuvėse, o būtent šio kvapo gelį internetu parduoda ir Lookfantastic.com.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

*PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).