Žiūriu per langą ir svajoju apie pavasarį, bet dar ne ir vis dar ne. Lieka užsiimti kasdieniais reikalais ir tikėtis, kad jis ateis nepastebėtas. Kalbėdama apie savo dienas, ne kartą minėjau virtuvės gamybą, tad jei kažkas dar išlaikė susidomėjimą, galite užsukti į asmeninį mano blogą ir pasiskaityti kaip gi mums sekėsi patiems pasidaryti baldus. O šios dienos apžvalgos herojus labai pritinka prie virtuvės. Burokai, artišokai… “Eco U” produktai jau senokai patraukė mano dėmesį savo žaismingomis pakuotėmis ir tomis daržovėmis. 

Visgi, apžiūrėjusi keletą priemonių nelikau sužavėta sudėtimis, pvz., nors aš mažai į jas kreipiu dėmesį, bet visada vengiu vieno konservanto. Visur kažkas kliuvo. Gal labiausiai ne ingredientai, o žalumo, natūralumo ir ekologiškumo iliuzija, kai tuo tarpu visko ten juose yra. Pamėginčiau šiaip, bet pirkt nenoriu. Ir tik miceliniai vandenys bei tonikai paliko tikro susidomėjimo jausmą ir labai apsidžiaugiau tarp kalėdinių dovanų radusi šį produktą. 

Aprašymas teigia, kad tiek burokai, tiek artišokai turi daug vitamino C, apie kurio naudą visi žinome.

Sudėtis: Aqua, Sodium Cocaamphoacetate, Beta Vulgaris Root Extract, Cynara Scolymus Leaf Extract, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool. 

Na, kaip matot, pagrindas neblogas, bet iki tobulos sudėties dar toli. Aš priminsiu, kad visus micelinius nuplaunu prausikliu, nes naudoju dviejų žingsnių valymo rutiną. Tad ilgalaikės įtakos odai nelabai ir gali būti.

Priemonės kvapas labai lengvas. Gal kažkur tolumoje ir užuodžiu burokėlius, bet tik horizonte. Pats vanduo atrodo toks minkštas ir savotiškai tuo parametru primena “Kiehl’s”. Akių makiažą valo gerai ir nedirgindamas, kas man yra svarbiausia. Nelimpa ir negraužia. Nėra kartus. Ne, aš jų negeriu, bet kartais valant lūpas tas skonis vistiek pasijaučia. 

Taigi, nors buvau pasirengusi tiek nusivilti, tiek nudžiugti, smagu, kad galiu atsiliepti teigiamai.


Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Martina”. 200ml kainuoja apie 3-4 EUR. 

ūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.