Aš turiu priklausomybę. Ir ji vadinasi plaukų kaukių pirkimas. Rimtai. Galiu net nenaudoti, mane džiugina vien turėti. Žinau žinau, nemadinga šiais lėto gyvenimo ir antivartojimo propagavimo laikais, kai visame kame ieškoma švaros bei minimalizmo. Bet aš prie žemės problemų mažinimo prisidedu kitais būdais, pvz., sąmoningai negimdydama vaikų (tikiu, kad visos bėdos yra dėl per didelio žmonių skaičiaus), tai atleidžiu sau kiek didesnį vartojimą :D. Tad apie tą priklausomybę… Aš turiu daug neatidarytų kaukių, kurios laukia savo eilės. Tai ne, šiandien pyst (čia toks legalus ištiktukas, o ne keiksmažodis) ir nusipirkau naują. Ir dar “Garnier”, ką pasak “Vinted” merginų blogerėms turėtų būti ne lygis naudoti. Bet nematyta, graži, giriasi, kad 98% natūrali ir be silikonų :D. Ir visgi, parašyti susiruošiau ne apie tą kaukę, tik nusakiau situaciją namuose. Pakalbėti noriu apie “Dikson” produktus.

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Čia vis pasigirsta pageidavimų, kad blogerės rašytų ne vien apie PR produktus, tad štai, prašau, bandau palaikyti santykį šiek tiek to, truputį ano. Pvz., nors aš “Dikson” žinau, bet tikrai negirdžiu, kad kas labai dažnai kalbėtų apie šias priemones. Aptarsiu du produktus, kurie į mano namus pateko su metų pertrauka. Iš pradžių kaukė, kuri ilgokai gulėjo užkonservuota, o po metų ir garbanų pienelis, kurį išbandžiau iš karto :).

Pradėkime nuo “Dikson” maitinančios kaukės su argano aliejumi “ArgaBeta”.

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Pristatymas:

Šis kaukė sustiprina dažymo ar aplinkos veiksnių pažeistus plaukus. Maitina, bet nenusveria, neapsunkina plaukų. Turi anti-ageing poveikį. Plaukai žvilga. Jūrinės kilmės amino rūgštys saugo, drėkina ir stiprina plauką suteikdamos jam didesnės apimties ir elastingumo. Argano aliejus maitina, drėkina plauką ir sustiprina jo šaknis. Vitaminas E ir beta karotenas atgaivina plaukus, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.
Su UV filtrais.

Rekomenduojama visoms, norinčioms atgaivinti, pamaitinti plaukus. Ypatingai tinka dažytiems, pažeistiems plaukams.

Sudėtis:

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Man čia nepatinka du paskutiniai konservantai. Bet aš kaukę turiu labai seniai, tikiu, kad gal gamintojas dėl ES reguliavimų kažką ir pakeitė. O šiaip sudėtis gana tradicinė pro produktams: šiek tiek aliejų, keratino, šiek tiek silikonų, kas reiškia, kad efektas bus, bet labiausiai dekoratyvinis.

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Konsistencija tiršta, bet kreminė (pvz., dar būna tiršta sviestinė), naudojasi skalsiai. Rezultatas atitinka mano lūkesčius. Kaukė suminkština plaukus, užpildo pažeistas vietas, plaukai atrodo lankstesni ir mažiau pučiasi. Labai nepiktnaudžiauju, renkuosi prieš svarbesnius išėjimus į žmones, tačiau jokių trūkumų apart sudėtį nematau.

“Dikson” pienelis garbanotiems plaukams “Argabeta

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Pristatymas:

Nenuskalaujamas pienelis idealiai tinka natūraliai ar chemiškai garbanotiems plaukams. Labiau išryškinamos tvarkingos garbanos.Praturtintas argano aliejumi ir specialiu hairdensyl kompleksu, kurį sudaro jūrinių dumblių proteinai ir amino rūgštys, apsaugančios plaukus, suteikiančios jiems daugiau apimties ir elastingumo.

Pienelį naudokite ant drėgnų plaukų. Natūralios garbanos paryškinamos ir lengvinimas jų iššukavimas.

Sudėtis:

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Pirmą kartą pagalvojau, kad čia bus skystas pienelis. Kažkaip dėl purkštuko taip nusprendžiau, bet jo konsistencija kreminė.

Dikson Argabeta | Grožio blogas

Na ir pienelis man taip pat fainas. Jis tikrai nėra iš tų, kurie fiksuotų bangas, tačiau lengvai paformuoja garbanas, kad jos atrodytų tvarkingesnės. Neriebina ir nenusveria, suteikia minkštumo, nelipnus. Rekomenduočiau garbanėms, kurios nori labiau padrėkinti ir paminkštinti,  nei kad sutvirtinti.

Taigi, kaip ir dauguma produktų, šie taip pat yra orientuoti į gražią plaukų išvaizdą, o ne ilgalaikį puoselėjimą. Ilgainiui naudojant gali ir nualinti (dėl silikonų, jei šių gerai neišplausite), tačiau ne visos priemonės susidoroja su užduotimi. “Dikson” gi tikrai padeda, kai reikia “gerų plaukų dienos”.


Įvertinimas:

Naudinga: “Dikson ArgaBeta” įsigyti galite Groziodraugas.lt ir Proco.lt. Kaukė (250ml) kainuoja 17.90 EUR, pienelis (150ml) – 20 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.