Pastaruoju metu ne kartą sakiau, kad mano gyvenime kažkoks keistas laikas, dėl ko aš į viską žiūriu gerokai jautriau. Pvz., nepatinku sau, o jei tiksliau, jaučiuosi per mažai padaranti, kad būčiau geresnė. Tarkim man vis atrodo, kad aš neturiu jokių konkurencinių šansų tam tikrose gyvenimo srityse, tik dėl to, kad esu stora. Ir norisi pulti tiesiog badauti ar kitaip save kankinti bei bausti. Visi tie aplinkinių ir artimųjų pasakymai, kad svarbu protinga, sąmojinga ir t.t. nelabai veikia, kai pagalvoji, kad tavo konkurentai irgi protingi bei sąmojingi. Tik ploni :). Lygintis iš viso yra gyvenimo nelaimė, bet kartais kitaip nesigauna, kad ir kaip stengiesi :). O ir šiaip aš nesu labai linkusi į savęs puoselėjimą. Veido kaukės visada mėtosi pakampėmis ir prisiverčiu panaudoti tik todėl, kad noriu rašyti apžvalgas. Visokius kūno kremus tepu tik tada, kaip oda nuo blauzdų ima byrėti, nebeprisimenu, kada lakavau nagus. Tikrai ne šią vasarą. Kaip jau sakiau, jaučiu kaltę, kad padarau per mažai :). Gerai, kad man bent patinka kūno aliejai, tai šiais labiau gelbėju nuotaiką, nei odą. Juk esu priklausoma nuo malonių kvapų.

Papasakosiu net apie du aliejus iš “Therme”. Jie visiškai skirtingi, tačiau vizualiai atrodo giminingai.

Abu plastikinėse pakuotės, abu purškiami. Tik vienas yra sausas ir skirtas kūnui, o kitas riebesnis – masažinis.

“Therme Cancun Cactus” purškiamas sausas kūno aliejus

Aprašymas:

Therme Cancun Cactus purškiamas sausas kūno aliejus su kaktusų aliejumi, puikiai įsigeria į odą. Sausas kūno aliejus turi nuostabiai gaivų, saldų guaranos ir papajos aromatą. Suteikia odai sveikos odos spindesį ir puikiai įsigeria į odą, nepalikdamas riebaus sluoksnio. Oda tampa švelni ir įgauna gaivų aromatą. Pakuotės purškiklis užtikrina greitą ir tolygų produkto paskirstymą. Tinka vių tipų odai, ypač sausai. Be to, purškiamas sausas aliejus skatina natūralų odos atsinaujinimo procesą.
Puikiai tinka naudoti po deginimosi saulėje.

Tinka veganams.
Sudėtyje nėra SLS, SLES, parabenų bei mineralinių aliejų.

Therme Cancun Cactus purškiamas sausas kūno aliejus idealiai tinka naudoti kartu su Therme Cancun Cactus dušo geliu bei šveitikliu. Pasiekiamas maksimalus drėkinantis ir maitinantis efektas bei išlaikoma kvapų harmonija.

Sudėtis:

Matome, kad kvepalų čia daugiau nei aliejaus ir va tas kvapas iš tiesų mane paperka. Labai sunku apibūdinti – nei saldus, nei gaivus. Lyg ir prie saldesnių, bet prasimuša rūgščių uogų gaiva. Kažkas tokio, bet na suprantate, reikia uostyti. Aromatas išskirtinis. Tad, kaip sakiau, labiausiai juo aliejus ir patinka.

Šiaip jis, kaip ir priklauso sausam aliejui, susigeria gana greitai ir nėra riebus. Tačiau svarbu nepadauginti, o pet daug panaudoti nėra sunku, nes – čia jau įvardinsiu minusą – purkštukas spjaudosi. Mane labai erzina tos netikėtos čiurkšlės į vieną vietą. Jei šauni ant kokios blauzdos, tai kaip ir dzin – paskirstai ir tiek, bet yra kūno plotų, kur to aliejaus tikrai per daug. Žinoma, rekomenduoju naudoti tik ant drėgnos odos. Daug maloniau ir greičiau.

Drėkinimo-maitinimo savybės yra normalios. Negaliu sakyti, kad wow, kaip tobulai, galėtų gal kiek ir daugiau pamaitinti, bet negaliu ir sakyti, kad tik dar labiau sausina, nes būna ir tokių produktų. Tiesiog normalus, geras, kvapnus produktas, kuris tuo savo egzotiniu aromatu kelia nuotaiką. Aromaterapija, žinote 🙂

“Therme Ayurveda” masažo aliejus

Aprašymas:

THERME Ayurveda masažo aliejus atpalaiduoja kūną ir suteikia jam energijos. Masažas, naudojant THERME Ayurveda masažo aliejų, suteiks Jums visiško atsipalaidavimo jausmą.

Masažas ne tik padeda atgauti jėgas ir nuraminti sielą, bet ir teigiamai veikia kraujotaką, medžiagų apykaitą ir imuninę sistemą, atpalaiduoja sustingusius raumenis, nuima skausmą ir įtampą. Be konservantų.

Sudėtis:

Tiesą sakant man šis produktas irgi prilipo. Naudojam pagal paskirtį. Pirmą kartą daviau vyrui pauostyti – sakė, kad vadybininko kvapas :D. Eik jau, atitariau, gi sandalmedis čia, ne koks oro gaiviklis :). Iš tiesų tai pirmas purkštelėjimas paskleidžia kažkokį vyriškų kvepalų aromatą, bet jis dvelkia labai trumpai, po to lieka saldokas tarsi medžio, tarsi vanilės, tarsi tabako kvapas. Man labai malonus. Vyrui irgi.

Aliejus greitai nesusigeria, bet turbūt normalu, nes koks ten būtų masažas, jei tik siurbt ir nebėra. Maloni, ne per riebi konsistencija. Masažuojant oda sugeria po truputį ir lieka maloniai švelni. Iš esmės masažui tinka daugelis aliejų, šis džiugina kvapu.

Tiek egzotikos šiandien 😀


Įvertinimas:

Kaktusų aliejus:

Masažo aliejus:

Naudinga: Įsigyti rasite “Eurovaistinėse” ir Medexy.lt. 125ml ajurvedos serijos masažinio aliejaus kainuoja 12.60 EUR, 125 ml kaktusų serijos sausojo aliejaus kainuoja 11.20 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).