Šiandien, greičiausiai, advento kalendoriaus įrašo nebus. Manau sutinkate, kad vien rodyti dovanas neįdomu, o kažkokių panašių į praeitų dienų temų pageidaujate labai kukliai. Tad jas, tas pageidautas, ir savo susigalvotas taupau, kad nebūtų taip, jog paskutinę savaitę nebėra apie ką kalbėtis. Tačiau idėjos visada laukiamos! Na, dabar pakalbėsiu apie “Nature Box”. Man atrodo, kad šie produktai kaip koks virusas dabar yra visur, kur pasisuksi. Seniai mane viliojo, tačiau jei šampūnų ir kaukių turiu sočiai, tai visokie poploviminiai produktai lengvai atveria mano piniginę. Taip ir įgijau plaukų kremą su avokadais.

Aprašymas: 

„Nature Box” atkuriamasis kremas plaukams su 100% ŠALTO SPAUDIMO AVOKADŲ ALIEJUMI, gerai žinomu dėl sudėtyje esančių vertingų vitaminų ir antioksidanto.

Naudojimas: Nuskalauti po 30 sekundžių arba paskirstyti ant rankšluosčiu nusausintų plaukų ir nenuskalauti. Saugoti, kad nepatektų ant tekstilės gaminių.

SudėtisAqua (Water, Eau) · Cetearyl Alcohol · Quaternium-87 · Caprylic/Capric Triglyceride · Glycerin · Persea Gratissima (Avocado) Oil · Panthenol · Phenoxyethanol · Parfum (Fragrance) · Propylene Glycol · Glyceryl Stearate · Hydroxyethylcellulose · Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate · Ethylhexylglycerin · Citric Acid

Kremą, kaip supratote iš aprašymo, galima nuplauti, tai yra naudoti kaip greitą kondicionierių, arba palikti ant plaukų. Aš naudoju antru būdu. Patogi pakuotė su dozatoriumi, vidutinio tirštumo kremas ir gana gaivus kvapas nuteikia maloniai.

Pasiskirsto lengvai. Dažniausiai tepu beveik visus plaukus, tik neliečiu šaknų. Na ir turiu pasakyti, kad visai nieko. Plaukai pasidaro slidesni, minkštesni, tas slidumo jausmas lieka ir išdžiovinus.

Man šis produktas itin praverčia tada, kai panaudoju per silpną kondicionierių. O tokių pasitaiko gana dažnai. Ta vat, tada dedu tokį kremą, pradžiovinu, tada formavimo priemonių ir aliejuko. Tokia būna manoji rutina.

Visgi man kažko pritrūksta bendrame prekinio ženklo įvaizdyje. Va pabandžiau, atrodo viskas gerai ir net labai, bet gal kažkiek erzina ta pavadinimo aliuzija į kažką labai žalio ir sveiko.


Naudinga: Rasite daugelyje kosmetika prekiaujančių parduotuvių, pvz., “Drogas”, “Maxima” ir t.t. 150ml kainuoja apie 7 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.