Pradėsiu ir vėl nuo savo gyvenimo :). Pasidžiaugsiu, kad pagaliau nusipirkome automobilį. Deja, ne rožinį. Tik dabar visokių reikalų tvarkymas atima daug laiko. O vakar vakare važiavom pasivažinėt į užmiestį, reikia gi susipažint su nauju daiktu :). Jei jums įdomu, tai aš nevairuoju. Teises išsilaikiau prieš 16 metų :). Ir jau 6 metus jos negaliojančios mėtosi kažkur stalčiuke. Pagalvojus apie vairavimą, net dabar susvaigsta galva.

Tokie vat kasdienybės rūpesčiai, o jei dar arčiau buities, tai vėl pakalbėkime apie plaunančius kondicionierius. Aš jau vieną aptariau čia. Tačiau kitame įraše papasakojus apie plaukų plovimo rutiną aš gi vėl išgirdau klausima kas per velnias tie kondicionieriai. Na tai trumpai šie dar vadinami Co-wash (conditioning wash) ir yra skirti tam pačiam reikalui kaip ir šampūnai. Tik neturi aršių ploviklių, dažniausiai neputoja ir neišplauna plaukų iki šiugždėjimo, tačiau tuo pačiu ir neišsausina. Iš esmės, produktą rekomenduojama naudoti, siekiant paretinti šampūno naudojimą. Išsiplaunate plaukus kartą šampūnu. Du tris kartus kondicionieriumi, tada vėl šampūnu. Riebių plaukų savininkėms jie tikrai neturėtų tikti, tačiau sausiaplaukės, garbanės, tai tikrai turėtų įvertinti.

Aš turiu tokių priemonių tikrai nemažai. Kelias jau rodžiau Instagram.

Tikrai jas dar aprašysiu. Tiesą pasakius, nors turimų priemonių paskirtis ta pati, jų naudojimo ypatybės ir poveikis skiriasi ir šiandien dėmesį kreipiu į “As I Am” produktą.

Tikiu, kad ir jums šis vardas mažai girdėtas. Pamenate, įraše apie “Rich” garbanų kremą, aš minėjau, kad jis turi kažkokios svetainės “Naturally curly” apdovanojimą, kaip vienas geriausių? Tai aš tuos apdovanojimus benagrinėdama ir pamačiau visokių įdomių produktų, tame tarpe ir “As I Am” vardą. Ir štai, susipažįstame su kokosiniu plaunančiu kondicionieriumi.

Teigiama, kad jis gerai išplauna plaukus ir galvos odą, neturi aršių ploviklių, drėkina sausus plaukus ir žinoma puikiai tinka garbanoms.

Naudojimas iš esmės toks pats kaip ir šampūno.

SudėtisAqueous (Water, Aqua Purificada, Purified) Extracts: Cocos Nucifera (Coconut) and Citrus Reticulata (Tangerine)¹, Cetyl Alcohol², Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol², PEG-40 Castor Oil, Stearlkonium chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil², Ricinus Communis (Castor) Seed Oil¹, Phytosterols¹, Serenoa Serrulata Fruit Extract¹, Quaternium-18, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum, Limonene, Methylisothiazolinone.
Source: 1-Natural, 2-Coconut.

Konsistencija nėra tiršta, kvapas kokosinis. Vidutinio stiprumo.

Aš juo, kaip ir šampūnu, galvą plaunu du kartus. Pirmą kartą masažuoju drėgnas šaknis, jos tampa slidžios, glotnios. Kondicionierius neputoja, bet nuplaunat vos vos putų visgi susidaro. Antrą kartą jų susidaro daugiau. Bet vistiek tiek mažai, kad putojimu vadinti būtų sunku. Skalaujant plaukus tikrai nėra jausmo, kad trūksta švaros. Ant galiukų dar visada naudoju įprastą kondicionierių.

Rezultatas – švarūs, glotnūs plaukai. Ir dar švelnūs. Maniškiai linkę pūstis, tad šio nemalonumo mažiau. Ne taip greitai nusiplauna plaukų dažai. Iš esmės aš neturiu prie ko kibti. Tokios priemonės man vis dar yra atradimas. Būdavo laikai, kai aš tausodama plaukus ir šiaip praleisdavau šampūno žingsnį ir tik kondicionierių naudodavau. Ne visada pasiteisindavo. Tai va, faina, kad taip elgtis galima legaliai 😀


Įvertinimas:

Naudinga: 454 ml indelis kainuoja apie 10 EUR. Ieškokite Lookfantastic.com (šiuo metu išparduotas).

Visi įrašai apie plaunančius kondicionierius.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.