Apžvalga: “Garnier Fructis” drėkinamasis plaukų kremas “Aloe Air-Dry Cream”

Estimated read time 4 min read

Mėgstat nukrypimus nuo temos, tad štai: aną dieną stoviu pašte ir telefone skaitau apie braškių naudą organizmui, nes pati vienu metu maitinausi beveik vien jomis ir buvau pastebėjus, kaip teigiamai paveikė virškinimą. Už nugaros sėdi dvi vyresnės tetos ir kuo garsiau, kad visi girdėtų, keikia pašto darbuotojas, kad drįsta eiti pietų, o po to, supratusios, kad niekas nekreipia dėmesio, duoda pylos ir aplinkiniams, įskaitant ir mane, už tai, kad dabar visi “sukišę nosis į telefonus ir nieko nebemato!!!”. Tada galvoju, ei, taigi mes labai dažnai ir iš visų tą girdime. Ir aš niekada nesuprasiu, kas gi blogai tame telefone. Ar žmonės galvoja, kad kiti žiūri tik į plastiko bei metalo gabaliuką? Nes aš tai konkrečiai į braškes ir jų maistines savybes žiūrėjau. Tas plastiko bei metalo gabaliukas tik priemonė. Kitas mokosi, trečias naudojasi žemėlapiu, ketvirtas bendrauja su emigravusia sese, penktas šeimos baliuje slepiasi nuo klausimų “tai kiek uždirbi ir kada žmoną susirasi” lošdamas “candy crush”, ketvirtas dirba, penktas knygą skaito. Bet kažkodėl visus tuos užsiėmimus žmonės sukiša į “sulindę į telefoną”. O aš iš viso esu žmogus, kuris nėra labai jau ten linkęs gyvai bendrauti, todėl iki atsirandant šioms technologijoms, buvau tokia gan izoliuota ir knygose paskendusi vienišė, o tada bam ir atsivėrė pasaulis, galimybės susirasti draugų, antrą pusę, bendraminčių, hobių! Tad mano požiūris kiek kitoks :). Lyrinio nukrypimo pabaiga. O, kad jis nebūtų toks jau visai visai ne į temą, tai pasakysiu, kad ieškodama daugiau nuomonių apie aprašomą produktą aš gi supratau, kad užsienyje dabar ant bangos “Air Blow” kremai – tai yra produktai skirti plaukų formavimui, kuomet plaukai džiovinami natūraliai. Dar gi internete neradau lietuviškų atsiliepimų apie “Garnier Fructis Aloe Air-Dry Cream”, tad net nežinau ar čia labai naujas produktas, ar tiesiog niekas apie jį nekalba, nes neaktualus.

Aprašymas:

Drėkinamasis plaukų kremas, skirtas plaukams be džiovintuvo formuoti.

Džiovink plaukus be džiovintuvo! Šis nelipnus, lengvas plaukų kremas su alavijų geliu ir augaliniu gliceroliu drėkina ir kondicionuoja plaukus. Rezultatas: plaukai drėkinami ir lengvai formuojami be džiovintuvo, NESIŠIAUŠIA 48* VALANDAS.

Kaip naudoti: ištepk drėgnus arba sausus plaukus nuo šaknų iki galiukų, palauk, kol išdžius, ir iššukuok. Patekus į akis, nedelsdami jas praplaukite.

Sudėtis:

Kaip į jį dėmesį atkreipiau aš? Mačiau vieną trumpą komentarą forume, kad visai fainai sutvarko garbanas. Tai vienintelis atvejis, kai iš viso apie jį girdėjau. Paskaitinėjau, kas čia per daiktas ir pagalvojau, kad įdomu pamėginti. Nes visi mano turimi kremai, nenuplaunami balzamai ir t.t. nors ir tinkami natūraliai džiovinti, bet iš esmės geriau atsiskleidžia veikiant karščiu. O to aš beveik niekada nedarau.

Buteliukas didelis, turi dozatorių, kas man labai patinka.

Minusas, kad labai priparfumuotas. Nors tas kvapas skanus, kaip ir daugumos “Fructis” priemonių, bet vistiek jau ant tos ribos, kur atrodo kiek persistengta.

Pati konsistencija kaip lengvo losjono, kuris tarsi tirpsta, yra vandeningas.

Nelipnus, nesunkiai pasiskirsto ant plaukų, tačiau jei patingėsit skirstyti, tai sulipinsit plaukus tarsi su žele, į pakietintas sruogeles, kurios šiaip jau išsišukuoja.

Aš naudoju ant drėgnų plaukų ir iš tiesų jie išdžiūna mažiau pašiušę, truputį drėgnesni. Garbanų labiau neformuoja, tad tiesiaplaukėms manau tiesiog padrėkintų plaukus ir neleistų pūstis.

Aš tepu ir sausus plaukus. Kartais net po kelis kartus per dieną. Kažkaip šis losjonas atgaivina vaizdą, ko man norisi šiomis išskydusiomis karštomis dienomis.

Netikėtai atradau ir įvertinau.


Įvertinimas:

Naudinga: Tikrai rasite “Droge”, 400ml kainuoja apie 8 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

10Comments

Add yours
 1. 2
  Salomėja

  O ar tokiems plaukams apskritai reikia ką nors tepti? Aš net neįsivaizduoju, bet manau, kad gerai parinktas kiekis turėtų neapsunkinti.

 2. 3
  Alma

  Vat man irgi įdomu, koks poveikis būtų tiesiems plaukams. Įprastai po šampūno visad naudoju kaukę/balzamą, tada nusausinus dar aliejaus 1-2 paspaudimus. Bet pas mane tokia bėda, kad dalis plaukų sukasi, gal net ne toks apibūdinimas, tiesiog atrodo lyg buvo supinti į kasą (čia mano šeimos moterų senatvės požymis 😀 ). Realiai tam “susiglamžymui” pašalinti reikia kažkokio sunkumo, bet kiek visokių nenuplaunamų reikalų bandžiau, vis per daug suplodavo. Šitas labai sudomino, gal reikės pabandyti.

 3. 4
  Salomėja

  Na vat jei pabandysi tai palik komentarą ateities besidomintiems. Pas mane situacija tokia, kad patys plaukai kaip ir turi švelnumo viskas su jais gražu ir gerai, bet šiais karštais drėgnais orais labai pašiušta ir nuo vidurio pučiasi, kai lieti švelnu, kai žiūri į veidrodį atrodo, kad pakulos. Tai aš imu šitą kremą ir sutepu nuo vidurio, plaukai atrodo kaip sudrėkinti, bet nėra nutysę. Po pusdienio kartoju. Net ir po kokių trijų kartų nesusiriebaluoja ar neapsunksta. Bet mano plaukai tokie jau yra, kad viską siurbia, tai labai sunku numatyti, kaip priemonės elgtųsi ant kitų.

 4. 5
  Egle

  Reikia,reikia, nes isdziuna ir is karto ploksti, nepurus, o galai siausiasi net ir plono plauko

 5. 6
  Salomėja

  Na tai jums gal ant galų reikia silikonio aliejaus lašo, o visiems kitiems plaukams gal labiau kokio druskos purškalo ar kitokio volumiserio.

 6. 7
  Marija

  Aš tai pritariu mintims apie technologijas. Man internetas kažkada buvo kaip langas ir durys į pasaulį, į kurį seniai norėjau patekti, bet niekaip nesugebėjau. Ten ir draugų susiradau, ir bendraminčių, pagaliau turėjau su kuo eiti į man patinkančių grupių koncertus. Kad ir dabar, neturėjau kaip važiuoti į koncertą Latvijoje, bet evente susiradau kažkokią latvę, kuri nuveš ir parveš 😀

  O plaukų kremas labai sudomino, savaitgaliais dažniausiai irgi džiovinu plaukus natūraliai, tai reikės išbandyti. Ačiū už apžvalgą, nes parduotuvėje tikrai nebūčiau atkreipusi dėmesio.

 7. 9
  Eva

  As jus, Salomeja, atradau visai netycia. Ieskojau savo pasausejusiems plaukams kokio nenuplaunamo kremo Ir va, kur atklydau! Labai smagus tekstai, o sita priemone labai sudomino. Idomu, ar yra mazesnis kiekis Norisi isbadyti, bet 400ml gana daug.

 8. 10
  Salomėja

  Eva, ačiū, smagu girdėti, kad patinka blogas. O dėl kremo, tai nemanau, kad būna mažesnis kiekis, pati tokį būčiau pirkusi, nes šis man netelpa stačias į lentyną 🙂

+ Leave a Comment