Nagi pagaliau šiek tiek apkuopiau poatostoginius darbus. Jei kam įdomūs atvirlaiškiai, tai mano el. parduotuvėje atsirado naujų grožių :). Taip, čia buvo užsakyta savireklama :D. O dienos apžvalga bus apie gana įdomią veido kaukę iš “Andalou Naturals”. Šį prekinį ženklą pažįstu senokai, nors nesu išbandžiusi daug priemonių. Tiesiog jis vienas populiaresnių “Iherb” ir bloge galite rasti 2.5 metų senumo įrašą apie plaukų gelį. Dar esu bandžiusi kelis mini rinkinukus veidui. Tikrai neblogas įspūdis. Na, o kaukės aprašymas intriguoja.

Priminsiu, kad mano oda yra riebi, su plačiomis poromis, linkusi labai kimštis. Ir bėdų turiu įprastu metu, ką jau kalbėti apie atostogas. O kuo jos čia susijusios? Pagalvokime: kas dieną po 9-12 valandų reikia dėvėti šalmą ir būti eisme. Kad ir kaip tu kruopščiai nusiprausi veidą, vistiek visą tą laiką dulkėtas šalmas trinasi į odą. O kur dar prakaitas dėl karščio :). Nakvynė palapinėje taip pat prideda savo. Žinoma, kad lendi miegoti po dušo, bet ne į baltus patalėlius, po galva susilankstai džinsus ir tiek žinių. Nieko keisto, kad mano oda dabar diplomo neišrašė, greičiau jau gavau rimtą papeikimą ir bandau pasitaisyti.

Kaukė pristatoma taip:

Labiausiai tinka į riebumą linkusiai, daugiau nei reikia sebumo išskiriančiai odai.
Augalų kamieninių ląstelių kompleksas, greipfrutų, ananasų, papajų enzimai švelniai valo nešvarumus, negyvas odos ląsteles, kurios gali kimšti veido poras, skaistina odą. Gluosnio žievės ekstaktas gerina kraujo apytaką.  Sudėtyje nėra jokių šveičiamųjų dalelių!

Naudojimas:  Tepti ant švarios odos (drėgnos ar sausos – kaip jums patogiau), palikti 10-20 min. Nuplauti vėsiu vandeniu.  Naudojant priemonę dėl sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų, kurie aktyvina kraujotaką, gali atsirasti paraudimas, kuris turėtų praeiti po kelių minučių nuplovus kaukę.

Sudėtis: Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Purified Water (Aqua), Citrus Paradisi (Pink Grapefruit) Juice*, Vegetable Glycerin, Papain, Bromelain, Maltodextrin, Saccharomyces Xylinum (Kombucha) Black Tea Ferment, Xanthan Gum, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crossploymer, Arginine, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Fruit Stem Cells (Argan, Malus Domestica, Solar Vitis) and BioActive 8 Berry Complex*, Niacin, Sodium Hyaluronate, Riboflavin, Salix Alba (Willow Bark) Extract*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*†, Aspalathus Linearis (Rooibos) Extract*†, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Leaf Oil*

Kaukė yra bespalvė, tokias aš vadinu laiškininko, nes drąsiai galima atidaryti duris. Kvapas nėra stiprus. Nors parašyta, kad gali sukelti paraudimą, aš nieko nejaučiu, bet esu storaodė.

Per 15 minučių man ji visiškai susigeria ir tiesą sakant reikia prisiminti, kad ją esu užsidėjusi, nes vieną kartą pradėjau darytis makiažą ir tada pagalvojo, pala, o kaukės tai nenuploviau!

Vienkartinis panaudojimas efekto neduoda, bent jau kažkokio ryškaus. Oda tampa truputį matiškesnė, gana švelni liesti, vos vos pravalo paviršių. Tačiau aš pastaruoju metu įnikau tepti kiekvieną dieną. Nes produktas nesausina, pvz., molio kaukių kasdien naudoti aš negaliu. Ir nuoseklumas duoda rezultatų. Aš matau, kad veidas švarėja, truputį skaistėja, o bėrimai mažiau matomi. Beje, produktas gana skalsus, nes pasidengia nestoru sluoksniu, panašiai kaip gelis, ar lengvesnis kremas.

Stebuklo nesitikėkit, nes tokių priemonių nebūna. Bet lengva pagalba sprendžiant prisidarytas problemas visada praverčia.


Įvertinimas:

Naudinga: Priemonę įsigyti galime Bioeco.lt. 53ml kainuoja 15.50 EUR (šiuo metu taikoma nuolaida).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).