Jei jau nutarėt, kad mėnesio favoritų nereikia (3 balsai buvo už ir keli šimtai (tiek kartų buvo perskaitytas įrašas su klausimu, o aš leidžiu sau manyti, kad nutylėjimas = man neaktualu) prieš), tai pabaigti produktai visada geidžiami, kada tik bepaklausčiau apie jų aktualumą :). Na ir štai, aštuoniolikta šiukšlių serialo dalis.

Priminsiu keletą dalykų:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa.
  • žvaiždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, kad priemones naudoju, o ne tik pamojuoju, kokiame insta storyje. Taip pat matote, kad tikrai ne visi pr produktai gauna dedikuotą apžvalgą :).
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo, jei tik tokias rašiau.
  • stengiuosi pasakyti kiek laiko užtruko sunaudoti produktą, tam, kad negalvotumėte, kad čia per mėnesį tiek visko susitepiau.

Tai ir pirmyn.

1 . “Margarita” dezodorantas-antiperspirantas. Kažkaip vasarą buvo toks metas, kai visi dezodorantai nustojo veikti ir niekas nepatiko. Tai bandžiau atsitiktinius. Šis visai nieko, bet tik nieko. Sunaudojau per 4 mėnesius.

2. “Ecolab” natūralus rutulinis dezodorantas “LIMON I APELSIN”. Kartojamas jau n-tąjį kartą. Vienu metu buvo nustojęs patikti, bet dabar ir vėl mėgstu. Irgi užteko 3-4 mėnesiams.

3. “Pureology” drėkinanti kaukė plaukams*. Laukė ji manęs gal metus, bet kol prisiruošiau išmėginti, kompanija nutraukė gamybą. Šiaip visai nebloga buvo.

4. “Rene Furterer Astera” šampūnas sudirgusiai galvos odai*. Kelis kartus įtraukiau į favoritus, o apžvalgos taip ir neparašiau. Kaip suprantate, patiko man jis. Gerai plovė, šaldė galvą, ramino, nors sudėtis ir nėra iš draugiškųjų. Gaila, kad baigėsi, po truputį naudojau gal 8 mėnesius.

5. “EO Lab” atstatantis plaukų aliejus “Argana SPA”. Na, aš jį į metų geriausius traukiau, tai labai patiko. Lengvas, neriebina, maitina. Dabar naudoju “Macadamia SPA”, po jo bandysiu “Karite SPA”. Vienu metu buvo dingę iš prekybos, bet dabar ne problema rasti, tad griebkit.

6. Palmer’s” plaunantis kondicionierius “Olive Oil Formula”. Plaunantys kondicionieriau jau jokia naujiena, net “L’oreal” turi, bet šis iš “Palmer’s” buvo vienas labiausiai patikusių. Tiesa, mano vyras jį naudojo kaip paprastą kondicionierių, jam labai patiko, tai ir palikau užbaigti. Užteko metams iš kurių aš naudojau apie pusmetį.

7. “Eo Lab”dušo aliejus “Relax”. Kaip ir visi šios kompanijos aliejai, taip ir šis į tokį nepanašus. Tai labiau kremas, ar pienelis. Ir nors kitų rūšių kolegos patiko, šis labai erzino kvapu. Priminė kažkokias bandeles, bet daug kartų sustiprintas, kad net nosį rietė.

8. “L’Oreal Paris” atstatomasis paakių kremas nuo raukšlių “Revitalift Cicacream Anti-Aging & Repairing Eye Cream”*. Mano metų favoritas paakių kremų srityje. Kaip ten sako… Svarbeuse kazka dariti. Tai va ir darė kažką. Bent jau neatsikeldavau taip smarkiai patinusi, kaip paprastai. Naudojau gal apie 5 mėnesius.

9. “Dove” micelinė dušo žele*. Nepatiko. Po jos mane ištiko kažkoks hyper jautrumas. Daug labiau pasiteisina ir man beveik visada įtinka eilinės “Dove” dušo želės.

10. “Diesel Lovedose Red Kiss”. Na, visa “Loverdose” serija yra mano mylimukai, o favoritas violetinis. Tai jo labiau gailiu, raudoną dažniau kiekvienai dienai čiupdavau. Tikrai ilgiau nei 3 metus naudojau. Gaila, kad baigėsi, labai.

11. “Wellness and Beauty” kūno šveitiklis su mangų ir kokosų aliejais. Geras ir paprastas šveitiklis gražiame, bet labai nepatogiame indelyje. Visai man jis patiko, neturiu ko kibt. Naudojau apie porą mėnesių.

12. “Rene Furterer” glotninamasis šampūnas “Lissea”*. Jei anksčiau minėtas kolega labai patiko, tai šis toks so so. Skirtas glotninti, bet tiesiog neplauna labai gerai. Sunaudojau po truputį per kokius metus.

13. “Kiehl’s” veido kaukė “Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask”. Tai mano mėgstamiausia kaukė ever and forever. Labai gaila, kad naujame advento kalendoriuje bus tik paprastas mėginukas.

14. “L’oreal Paris” vandeniui atsparus blakstienų tušas “Paradise Extatic Waterproof”*. Iš pradžių jis man pasirodė toks so so, o po to tapo mėgstamiausiu vasaros tušu. Ir šiaip po to jau įnikau į jį. Mielai kartočiau, jei nebūtų tos apatijos kažką pirkti antrą kartą.

15. “L’oreal Paris” kondicionierius “Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil”*. Nesu išdidi ir nepaisant to, kiek čia visko išbandau, nieko prieš paprastus pigius produktus. “Elvital” priemonės man patinka, o šis kondicionierius patiko labiausiai iš serijos. Kadangi kondicionieriai baigiasi man gal 3 prie 1 šampūno, tai va ir baigtas, per kokį mėnesį turbūt.

16. “Margarita” drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu*. Taip ir nebaigiau aš jos. Išskyrus kvapą nieko įdomaus. Nei labai drėkina, nei dar kažką naudingo daro, tai kam dar vargt ir žaist.

17. “White Agafia” drėkinamasis kondicionierius*. Dar vienas produktas, kurį subaigiau tik vos ne vos ir tai per metus. Kai palyginus, va “L’orealio” kondicionierių sutepiau per mėnesį. Kažkaip man per mažai visko iš jo buvo. Niekam tikęs.

18. “Skinfood” veido kaukė “Rice Mask Wash Off”. Visai nebloga kaukė, kuri labiausiai tinka šaltuoju metu. Vis panaudodavau po truputį taip beveik metus :). Visgi, negalėčiau sakyti, kad mano favoritė, man atrodo sausaodės įvertintų labiau.

19. “Dove” kūno kremas “Derma SPA”*. Labiau nepatiko nei patiko. Nors pats kvapas man priimtinas, bet jis labai įkyriai lydi ir pjaunasi su bet kokiais kitais. Tai ir nepabaigiau.

20. “Margarita” rankų kremas su spanguolėmis*. Žinau, kad daugelis nekenčia šio kremo kvapo, bet man kažkaip jis visai patinka, toks saldžiarūgštis. Ir kaip kremas visai neblogas. Neutrali priemonė. Aš neatsimenu nuo kada turiu, tai sunku pasakyt, per kiek laiko sutepiau.

21. “Avene” raminamoji drėkinamoji veido kaukė “Soothing moisture mask”*. Per 11 mėnesių kažkaip baigiau. Ir ne tai, kad būtų buvusi bloga ar nepatikusi, bet tos drėkinamosios kaukės man buvę nebuvę. Va aš nepamirštu, kad veidą reikia valyti, bet kai prisireikia padrėkinti, tai užsitepu kremo :).

22. “Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect” aliejus plaukams*. Vienintelė priemonė iš rinkinio, kuri man nepatiko, nes riebina plaukus (nuo purškalų su alkoholiu mano plaukai atrodo kaip purvini).

23. “Avene” kūno balzamas “Trixera”*. Maniau, kad esu jį aprašiusi, bet pasirodo pasakojau apie kolegą su rožiniu kamšteliu. Pastarasis turėjo kvapą ir buvo kiek lengvesnis. Šis losjonas riebesnis, bet labai neutralus, tai neturiu ką ir pakomentuoti. Man regis tiks visiems.

24. “EO Lab” purškiamas kūno aliejus “Argana SPA” serijos*. Sunaudojau per pusę metų, labai patiko, dabar turiu analogą iš “Karite SPA”.

25. Aliejinis veido valiklis “Bioetiq”*. Tai tiesiog aliejus. Aš labiau mėgstu aliejinius valiklius, kurie vista pieneliu. Bet žiemą naudojau, kažkaip visai patogu tais aliejais nuvalyti akis. Kartot nekartočiau.

Štai ir visi pabaigtieji. Tikiuosi prisiminėt pamirštas priemones ar šiaip buvo įdomu pasmalsauti kuo papildžiau šiukšlių dėžę.


Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto: Designed by Freepik