Griebkit, jei rasit! “EO Lab” atstatantis plaukų aliejus “Argana SPA”

Estimated read time 3 min read

Dienelė šiandien ne iš lengvųjų. Iš pat ryto turėjau išspręsti kliento problemą, priešpiečiams lankiausi pas dantų higienistę ir jei teko toks malonumas, tai žinote, kad ūpo nepakelia :). Pavakariams dingo elektra, žinoma nusinešdama ir internetą. O dar ir šiaip, kažkokia pesimistinė mintis į galvą lenda, kad mano mėnesio taupymo režimas atsiliepia apžvalgoms. Nes jau nykstamai mažėja neparašyti produktai. Ir šiandien nusprendžiau pakalbėti apie tokį, kuriuo neturėčiau vilioti, nes bus labai sunku įsigyti.

Yra taip, kad jau ne kartą apkalbėta kompanija “Eo Lab” kartais išleidžia limituotos serijos produktų. Viena tokių buvo “Macadamia SPA”. Ją sudarė šampūnas, balzamas, kaukė, aliejukas, kūno aliejus, dar regis kremas. Ir va tas aliejukas labai išpopuliarėjo. Gandas sklido iš lūpų į lūpas. Be silikonų, bet lengvas ir neriebinantis lyg būtų su jais, paslaptimi dalijosi mergaitės. Ir aliejai dingo iš lentynų. Kurį laiką dar buvo galima rasti likučius mažesnių miestų “Eurokos”, bet tai jau prilygo laimėtai loterijai.

Aš įsigyti nespėjau. Tačiau po kurio laiko “EO lab” išleido panašias “Argana SPA” ir “Karite SPA” serijas. Susidedančias iš tų pačių produktų, įskaitant ir plaukų aliejus-fluidus. Aš įsigijau “Argana SPA” ir pastarosiomis dienomis pastebėjau, kad jie dingo iš “Eurokos” bei “Elevitos” el. parduotuvių. Girdėjau jau, kad panos skundžiasi, jog gyvai tik likučiai telikę. Tad jei pamatysite – griebkite. Žinodama, kad greičiausiai priemonės negausite, aš abejojau ar reiktų apie ją pasakoti. Bet po to pamąsčiau, kad gal gamintojas paruoš naujų panašių limituoto leidimo serijų, juk dar gali būti “Cocos SPA”, “Olive SPA”, “Almond SPA”, “Avocado SPA” ir t.t. :). Ar galų gale rasite pirkti. Tad kodėl gi neaprašius.

Sudėtis:

Aliejus kvepia skaniai, jo konsistencija tikrai lengva. Aš naudoju ant šlapių plaukų. Tepu pusę ilgio, tam man reikia kokių 3 paspaudimų. Išdžiuvę galai minkšti ir švelnūs. Kartais dienos eigoje, ar kitą dieną po plovimo, aš dar vieną paspaudimą sutepu ant sausų galiukų norėdama juos suglotninti. Tikrai nepastebėjau, kad apsunkintų, kažkaip labai riebaluotų, kaip tą linkę daryti natūralūs aliejai.

Iš esmės čia vienas geresnių mano bandytų aliejų be silikonų. Labiausiai patinkantis vistiek išlieka “Rene Furterer”, tačiau “EO Lab” yra protingesnis pasirinkimas dėl kainos. Jei dabar atsitiktinai būdama parduotuvėje pamatyčiau – nedvejodama paimčiau į atsargas. Gaila, kad neturėjau progos išmėginti “Macadamia SPA”, nes šiaip makadamijos aliejus mano plaukams patinka labiau nei arganų.

Nematau jokių trūkumų apart sunkų prieinamumą.


Įvertinimas:

Naudinga: “EO LAB” produktais prekiauja “Elevita” ir “Eurokos”. 100ml buteliukas kainavo apie 6 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

7Comments

Add yours
 1. 4
  Kristė

  Šiuo metu yra visi trys aliejukai (argan spa, macadamia spa, karite spa) prieinami membershop’e 😉 jei domina, t.y.
  Manau prigriebsiu visus tris pabandymui, ir tik dėl Tavo rekomendacijos 😀

 2. 7
  Kristė

  Aš taip pat visus tris paėmiau, nes visi daugiau mažiau išgirti, plius šampūną, plius dušo aliejų… 🙂 rezultatyvus savaitgalis, sakyčiau 🙂

+ Leave a Comment