Laba! Vakarykščio mano įrašo įžanga buvo niūroka, nes pasidalinau nuotaikomis, kurios pastarąjį metą neretai užvaldo. Žinau, kad visiems patinka tik pozityvūs dalykai, kiekvienas savų problemų turime, kam tos svetimos, bet kaip sakiau komentaruose – aš nefiltruoju. Pasirinkau papasakoti truputį apie save, tai vat, kaip ir visiems, taip ir man būna pilnatys, pėemesai ir naktinio valgymo priepuoliai :). Lygiai taip pat nutinka ir hyper džiaugsmingos dienos, kai norisi visam pasauliui girtis, kaip gi viskas nuostabu! Arba pasitaiko tiesiog emociškai nuobodžios dienos. Tikiu, kad jums taip irgi būna. Juk čia ne išlaižytas žurnalas, čia asmeninis tinklaraštis. Na, o kas gi geresnio? Šiek tiek gyvename kitų atostogų nuotaikomis. Jos tik rugpjūčio gale, bet reikalauja daugiau pasiruošimo, mat važiuosime į šiltesnius kraštus. Tad šiandien bandysim nusipirkti karštam orui tinkamas moto striukes. Taip pat vis sukome galvą, kaip gi aplenkti Lenkiją ir tas vienintelis kelias – keltu į Kylį – toks prabangus atrodo. Bet šiandien viena bendramintė priminė, kad į Vokietiją galima keltis iš Liepojos ir, regis, gaunasi ženkliai pigiau. Tad po truputį taip ir lipdosi planai. Tuo tarpu, kol dar kitos šalys tik ateityje, pakalbėkime apie vietinį produktą. Prekinio ženklo “Margarita” nepristatinėsiu, tikiu, kad nėra reikalo :). Aš visai mėgstu kitus gamintojo produktus (ex “Rasa”, “Aras”), o štai “Margarita” kelia dviprasmiškus jausmus. Patinka geltonoji Eco serija, buvau labai patenkinta kūno kremu, bet visa kita, tai taip šiaip sau. Nei man plaukų priežiūra, nei tuo labiau veido, nesukėlė palankių minčių. Kaip gi su raudonųjų dobilų drėkinamąją veido kauke?

Pristatymas:

Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu, tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Sudėtis:

Na, dobilai visame šiame reikale man ryškiausi.

Gal kitiems kvapas pasirodys netikras, bet man tikrai prieš akis kyla dobiliukai. Kvepia vasara, pievom ir vaikyste, kuomet mergaitės pindavo iš jų vainikus. Aš ne. Aš mušiausi su berniukais tuo metu ir laksčiau kaip laukinė nubalnotais keliais.

Kaukės konsistencija lengva, atrodo kaip kremas. Užtepus iš karto susigeria. Produktą reikia nuplauti. Neužsimirškit. Nes man kai susigeria, tai nelieka ant veido jokio jausmo, kad kažkas ten yra. Na lyg riebesnį kremą užtepus.

Poveikis joks. Rimtai. Ar naudoju, ar nenaudoju, nematau jokio skirtumo. Nei ta oda labiau sudrėkinta, nei kažkokia minkštesnė. Nieko blogo ir nepadaro – nedirgina, porų nekimšo. Tokius produktus vadinu “apie nieką”. Gal labai sausai odai pasimatytų kažkoks poveikis?

Vien dėl vasariško dobilų kvapo gi nepirksim, ane?


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite kosmetikos parduotuvėse ir prekybos centruose. Kaina – 4 EUR už 75ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).