Man ne kartą teko klausytis pokalbių, kuriuose moterys ir merginos dalinasi savo mėgstamiausių kvepalų pavadinimais, tačiau tokiuose pašnekesiuose beveik niekada negirdžiu “Diesel” vardo. Aistrą šio gamintojo kvapams jaučiu jau nuo paauglystės ir dar nėra buvę, kad man, kuris nors nepatiktų. Tiek kalbant apie pigesnius tualetinius vandenius, tiek ir apie brangesnius kvepalus. Uosčiau, turėjau beveik viską, tačiau būtent “Loverdose” serija tapo mano aistra. Dabar šių kvepalų šeimoje yra net trys.

Mano pirmieji yra violetiniai, originalūs. Taip jau nutiko, kad užsiprašiau dovanų juodų, bet vyras susimaišė, padovanojo violetinius. Ir tiesą pasakius iš visų trijų man jie patys pačiausi. Gera klaida.

Žiū ką apie juos rašo:

Saldus rytietiškas kvapas moterims
Skirtas moteriai, kuri yra seksuali, mėgstanti adrenaliną, žavinti vyrus, geidžiama.
Aromatas – lyg gražus, bet mirtinai pavojingas ginklas. „Diesel Loverdose“ sudėtyje yra specialių molekulių, stimuliuojančios pagumburį – smegenų dalį, atsakingą už fizinę trauką ir geismą. Šis buteliukas tarsi meilužis, gundymo ginklas. Buteliuko forma – purpurinė širdis.
Aromate juntamas gaivūs mandarinai – tai vaizduotę skatinantis vaisius. Juodoji vanilė, tarsi pavojingas afrodiziakas, kvapui teikia pikantiškumo ir skatina seksualinę trauką. Šią nuostabią kvapų puokštę puikiai papildo saldymedis.
Viršutinės kvapo natos: mandarinai, žvaigždinis anyžius
Vidurinės kvapo natos: jazminai, gardenija
Pagrindinės kvapo natos: gintaras, vanilė, medienos akordai

Mano brangus vyras po kiek laiko nusprendė ištaisyti savo labai vykusią klaidą ir padovanojo man juoduosius “Loverdose tattoo” kvepalus, kurių norėjau iš pradžių.

Štai kaip skamba jų aprašymas:

Aš paliksiu tatuiruotę tavo širdyje.
Gėlių medienos aromatas moterims.
Gaivios viršutinės natos: žiupsnelis bergamočių ir mandarinų, lydimi juodųjų serbentų nektaro, gaivumo ir viliojimo derinys.
Aistringos valingos širdies natos – gėlių puokštė suteikianti moteriškumo. Užburiantis, laukinės dvasios Sambako jazminų šleifas, velvetinės tekstūros rožės, kreminis apelsinmedžių žiedų aromatas.
Bazinės minkštos, sodrios ir prabangios natos: netikėtas garintų ryžių ir šilto vanilinio pieno derinys, tonkos pupelės suteikia aromatui užburiančio patrauklumo.
Stiprus, intensyvus, jausmingas, prabangus aromatas šiuolaikinei merginai, kurios žavesiui neįmanoma atsispirti.

Man labai patinka! Kadangi talpa didžiausia, tai ir kvėpinuosi jais dažniausiai. Pati sau nuostabi jaučiuosi.

Na ir galiausiai patys šviežiausi, visai neseniai pasirodę “Lovedose Red Kiss”, nusipirkau juos per pirmas 5 minutes nuo to momento kai sužinojau, kad tokie egzistuoja. Dar kelias dienas teko palaukti, kol atsiųs. Ir dabar jau jaučiu tikrą pasitenkinimą, nes kvapas taip pat puikus.

Štai apie ką jie:

Saldus gėlių/prieskonių aromatas moterims
Diesel pristato trečiąją „Loverdose“ aromato variaciją – aistringąjį „Loverdose Red Kiss“. „Loverdose“ tai „Diesel“ meilės išraiška: stiprūs pojūčiai, nauji nuotykiai ir netradicinės meilės istorijos.
„Loverdose Red Kiss”- tai naujasis „Loverdose” meilės eliksyras. Tai deginanti ir aistringa, tačiau nenuspėjama meilės istorija. Vos tik pasikvėpinusi „Loverdose Red Kiss” nesuabejosite dėl savo gundymo sugebėjimų, nes tapsite intriguojanti ir pastebima, lyg būtumėte pasidažiusi lūpas ryškiai raudona spalva.
Raudona kvepalų buteliuko spalva atspindi meilę, aistrą, liepsną ir bučiniui pasiruošusių lūpų spalvą. O buteliuke slypintys riešutų, juodųjų serbentų ir apelsinų žiedų aromatai apsuks galvą bet kuriam ir suteiks tavo bučiniui svaiginančios aistros. Pasiruošk tapti jo priklausomybe!

Man visada gana keistai skamba mintis, kad koks nors daiktas suteikia pasitikėjimo savimi. Pvz., kvepalai, aukštakulniai ar lūpų dažai. Bet taip jau yra. Tikrai. Pastebėjau, kad kai diena yra tiesiog diena tai galiu pasikvėpinti bet kokiu įtinkančiu kvapu, bet kai tik reikia nuotaikos, įkvėpimo ar sėkmės, aš visada siekiu savo Diesel.

O kokie jūsų mėgstamiausi kvepalai? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais 🙂