Apžvalga: “White Agafia” drėkinamasis šampūnas ir kondicionierius

Estimated read time 4 min read

Daugelis blogerių rašo teigiamas apžvalgas ir todėl susidaro įspūdis, kad nuomonė yra nupirkta. Tačiau aš jas puikiai suprantu. Jei tavo aistra yra išmėginti produktus, tu juos ir mėgini, bandai, testuoji ir t.t., tačiau blogo įrašų gali parašyti tik ribotą skaičių. Natūralu, kad norisi jį išnaudoti teigiamiems produktams aptarti. Užtenka gi purvo oficialiose žiniasklaidos priemonėse. O ir fotografuoti (jei nuotraukos nepadarytos dar prieš pabandant) nepatikusius visai neįdomu ir nemotyvuoja. Tačiau iš kitos pusės, blogas yra šioks toks dienoraštis ir nesinori, kad jame būtų išfiltruoti tik gražūs dalykai. Puikūs kelionės peizažai, bet nutylėta, kaip batai nutrynė :D. Ar, kad šalta palapinėje miegoti buvo :D. Arba, kad to dailaus sijono neįmanoma nešioti, mat šis garankščiuojasi ir einant sulenda į klyną. Jums nebūna taip? 😀 Tai va, kad ir kaip stengiuosi nustumti tuos foto aplankus su prastesniais produktais “iki kada nors”, visgi ateina ta nuotaika, kai imu traukti į viršų.

Šiandien truputį dėmesio skirsiu absoliučiai vidutinybei, tai yra drėkiantiems šampūnui bei balzamui iš “White Agafia”.

Gal esu kiek išrankesnė veido priežiūros srityje, bet kas liečia plaukus, tai per savo manijas esu patyrusi, kad pigu nebūtinai blogai, brangu nebūtinai gerai, pigu nebūtinai gerai ir brangu nebūtinai blogai :D. Nesusipainiojote? “Agafjos” gamintojas ne vieną kartą mane yra nustebinęs puikiais produktais, todėl aš tikrai nesuraukiu nosies žiūrėdama į kainą.

Priemonės pristatomos taip:

šampūnas:

Ekologiškas beržų šampūnas pasižymi drėkinančiomis ir glotninančiomis savybėmis. Sudėtyje esantis putoklio ekstraktas švelniai valo plaukus ir galvos odą. Beržo lapų ekstraktas maitina plaukus ir galvos odą, padeda sustiprinti šaknis bei skatina plaukų augimą. Žemosios pušies ir barkūno ekstraktai atstato plaukų struktūrą per visą ilgį. Dedešvos žiedų ir šilkmedžio ekstraktai giliai drėkina, suteikia plaukams stiprumo ir blizgesio.

Sudėtis:

Balzamas:

Beržų balzamas pasižymi drėkinamuoju, nuo UV spindulių apsaugančiu poveikiu, plaukai tampa glotnūs ir šilkiniai. Sudėtyje esantis beržo lapų ekstraktas stiprina šaknis ir skatina plaukų augimą. Žemosios pušies ekstraktas atstato plaukų struktūrą per visą jų ilgį. Dedešvos žiedų ir šilkmedžio ekstraktai palengvina plaukų šukavimą.

Sudėtis:

Sudėtys yra tokios plius minus iš geresnių, aprašymai skamba puikiai, bet jau įrašo pradžioje užsiminiau, kad šios priemonės yra vidutinybės.

Šampūnas menkai putoja ir plaukus plauna taip iš bėdos. Aš esu apsikrovusi krūva priemonių. Su SLS, be SLS, plaunančiais kondicionieriais… Tad tikrai turiu su kuo lyginti ir tiesiog nepamėgau. Yra geresnių. Nuteisti negaliu todėl, kad bent jau nesausina plaukų. Nes būtų vargelis, jei sunkiai plautų ir dar paliktų kaip šieną.

Kondicionierius kiek geresnis. Šiek tiek sušvelnina plaukus, bet man smarkiai per lengvas. Turint iš prigimties sausus plaukus, kurie suvaldomi tik gerai pridrėkinus, toks balzamas nėra išeitis. Rašo, kad priemonės skirtos visų tipų plaukams, tai aš kondicionierių gal rekomenduočiau plonesniems, riebesniems.

Beje, daug tikėjausi iš kvapo. Kadaise su vyru dievinom ir ne vieną puodynę Agafjos beržų muilo pirčiai sunaudojom. Ir kvepėjo jis beržais, vantomis, pirtimi. Kažko panašaus tikėjausi ir čia, bet gi priemonėse aromatas tarsi labiau susintetintas, neprimena natūralaus, nors kvepia visai maloniai.

Pasikartosiu – visiškos vidutinybės. Bobulė Agafja gali ir moka geriau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse. Priemonės kainuoja po 2.09 už 280ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
 1. 1
  Miglė

  O taip, tas pirties muilas nerealus! Beje, taip ir nesupratau, kuo White Agafija skiriasi nuo paprastos? Pakuotės visiškai skirtingos ir nesuprantu ar čia skirtinga linija ar kaip…

 2. 2
  Salomėja

  Na, tiesiog išleido tokią liniją ir tiek. Matyt dėl marketingo. Gi daug tų Agafijų yra. Ir Agafijos receptai ir Agafijos bankė ir dar ten kažkas :).

 3. 3
  Alma

  Bet pakuotės kokios gražios, matyt atidirbo šitoj vietoj, o vidun jau pagailėjo dėmesio 😀

+ Leave a Comment