Apžvalga: aliejinis veido valiklis “Bioetiq”

Estimated read time 3 min read

Ir vėl diena pralėks nepastebėta. Atrodo tiek visko vyksta, bet nieko įdomaus pasakojimams. Šiandien iš prekybos centro parsitempiau tokią nusususią, blizgučiais purkštą eglutę. Mažytę, stalinukę. Pagailo man jos kaip benamio šuns. Bet dabar atsidėkodama tviska blizga ir kuria nuotaiką.

Na ir stengiuosi advento kalendoriaus įrašus paįvairinti apžvalgomis, tad šiandien papasakosiu apie pusantro mėnesio naudojamą “Bioetiq” veido valymo aliejų.

Aprašymas ilgokas:

Veido priežiūros eliksyras su eteriniais aliejais, pašalina veido odos nešvarumus ir makiažą puoselėdamas odą. Specialiai parinkta aliejų – saldžiųjų migdolų, absinijos, kaktusinių figų, simondsijų – kompozicija kartu su vitaminu E maitina ir drėkina odą, suteikiant jai trūkstamų maistinių medžiagų.

Kaktusinės figos aliejus (dar žinomas kaip natūralus botoksas) – prabangus ir išskirtinis aliejus vaisiaus sėklų aliejus. Išskirtiniu jį daro visas vitaminų ir mineralų rinkinys: svarbiausių riebalų rūgščių (ypač omega 6) ir fitosterolio kombinacija, kelios skirtingos vitamino E formos. Maitindamas odą aliejus skatina odos atsinaujinimą, stabdo odos senėjimą, apsaugo nuo žalingų aplinkos veiksnių ir suteikia švytėjimo, minkštumo, elastingumo.

Aliejinis veido eliksyras pašalina net vandeniui atsparų makiažą, nesukelia dirglumo ir nesausina odos.

Sudėtis:

Kaip matote, tai yra natūralių aliejų ir vitamino E mišinys. Tokį galite ir pasigaminti pačios, jei tik rasite to Opuntia ficus-indica aliejaus.

Kaip aš jį naudoju? Imu vatos padelį ir jį lengvai sudrėkinu vandeniu. Ne per daug, kad būtų tik drėgnas, bet vanduo nebėgtų. Užspaudžiu aliejaus. Valau makiažą. Dažniausiai aš taip šalinu akių tušą. Aliejais tą daryti man yra patogiausia, efektyviausia (pašalina net vandeniui atsparų tušą) ir mažiausiai jautrina akis bei paakius. Nuvaliusi makiažą veidą prausiu ir įprastu prausikliu.

Kadangi turiu porą ilgalaikių lūpų dažų, kurie linkę įsigerti, tai galiu pasakyti, kad šis aliejus tobulas jiems nuvalyti. Šalinu makiažą tuo pačiu jau aprašytu pricipu (su drėgna vata), tik jau nebenuplaunu prausikliu. Lūpos pamaitinamos ir atgauna gyvybę.

Dar vienas mano taikomas panaudojimo būdas – plauti makiažo kempinėlę. Iš pradžių aš ant jos užspaudžiu aliejaus, pagniaužau, sudrėkinu, vėl pagniaužau, net plika akimi matosi, kaip “atitirpsta” pudra. Tada pilu šampūno ar muilo  ir pašalinu aliejų. Vien tik su plovikliais man kempinėlė taip gerai neišsiplauna.

Priemonė tikrai gera, bet turiu būti sąžininga, esminio kažkokio skirtumo nuo kitų aliejų ar jų mišinių aš nematau. Visi jie veikia panašiai. Tačiau privalumai yra tikrai nesugadinta sudėtis, gana didelis kiekis ir patogus butelis su pompa, kuris padeda išvengti aptekėjimų.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Bioetiq.lt. Kaina – 12.31 EUR už 150ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours