Apžvalga: “L’oreal Paris” vandeniui atsparus blakstienų tušas “Paradise Extatic Waterproof”

Estimated read time 3 min read

Pagaliau nudirbau vieną svarbų darbą ir galiu labiau atsipalaiduoti bei daugiau dėmesio skirti malonioms veikloms, pvz., šiandien planuoju pasidaryti nuotraukų būsimiems įrašams. Aš labai noriu aptarti keletą pudrų ir BB kremų, bet vis nesusiruošiu įamžinti nuotraukų prieš ir po. Sakyčiau, tai yra pati sunkiausia viso įrašo rengimo dalis. Kad ir šį kartą, aš labai norėjau papasakoti apie kitą – dvipusį- “L’oreal Paris” tušą, kuris tapo labai dažnu mano palydovu moto išvykose. Tačiau apsižiūrėjau, kad neturiu blakstienų foto, bet esu padariusi ją su kitu tušu. #bloggerlife :D. Tai apie tą kitą – “Paradise Extatic Waterproof” – ir papasakosiu, nors man jis patinka mažiau.

Kai tik pasirodė rožinė (originali) šio tušo versija, buvo daug emocijų ir šnekų. Lygintas su garsiausiais pasaulio tušais jis buvo liaupsinamas tiek pat, kiek kritikuojamas. Aš jo nemėginau. Pirkti netraukė. Tiesiog todėl, kad tame pačiame “L’oreal” stende yra mane labiau viliojančių tušų, pvz visi “Million Lashes”.

Tušas pristatomas taip:

Rojus Jūsų blakstienoms!
Daugiau nei 200 šerelių švelniai apgaubia ir padengia kiekvieną blakstieną vandeniui atsparia kremine juoda tušo formule.

Sudėtis: CASTOR SEED OIL ● PANTHENOL ● MALTODEXTRIN ● PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ● BHT ● CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT ● [+/- MAY CONTAIN CI 77499 / IRON OXIDES ● ] B214239/1

Aš ir pati nežinau ko tikėjausi. Kažkaip gal prisiklausiusi tų neblogų atsiliepimų apie rožinį variantą norėjau blakstienų iki dangaus? Tačiau tiesa ta, kad esu išlepusi, ir vis dar nesu baigusi bent 4 tušų, kuriuos galėčiau įvardinti kaip geresnius. Žinoma, jie nėra vandeniui atsparūs, bet šiuo atveju kalbu tik apie vaizdą. Ir tie geresni tušai yra:

Na, o “L’oreal” atrodo taip:

Nieko blogo, tiesiog nieko ir wow.

Visgi vidutinį vertinimą aš duodu todėl, kad į dienos galą man jis ima dirginti akis. Lengvai byra, o nuvalyti sunku. Jei reikia tikrai atsparaus, tai rekomenduoju “L’Oreal Paris X Fiber Xtreme Resist Mascara”, kurį dar būtinai aprašysiu.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “L’oreal” stenduose ir Pigu.lt. Be akcijų kainuoja 13-14 EUR, bet pvz., šiuo metu “Eurokos” galima įsigyti už 9.99 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours