Kodėl man niekas nesakė, kad vasaris yra trumpesnis? A? O juk ir knygų apžvalgą norisi parengti ir už sportą reiks susimokėti ir šiaip už viską susimokėti :). Dar lyg ir naujienlaiškį būtų galima išsiųsti, bet kad nelabai kas jį prenumeruoja, taip ir maniau, kad tai yra perdėtas reikalas, kurį visi į sąrašus traukia, kaip “must” kiekvienam blogui/parduotuvei, bet realiai tai toks truputį spamas. Bet yra ir gerų žinių, po mėnesio jau galėsime tikėtis bent truputėlio pavasario. Spėju plaukai, oda ir organizmas puls dar kitaip šėlioti. Dabar gi jau nebežino kas darosi, ar čia minus dvidešimt, ar plius dvidešimt, ar sausa, ar šalta… Tad vengiu visokių stiprių valomųjų kaukių, stengiuosi veidą drėkinti, tačiau pakalbėsiu apie vieną priemonę, kuriai darau išimtį, nes labai patinka. Tai “Kiehl’s” veido kaukė su ciberžole ir spanguolių sėklomis.

Kiehl's mask | Grožio blogas

Šį produktą radau advento kalendoriuje. Oi pamenu kiek džiaugsmo man buvo, kai netikėtai gavau pinigų ir užuot įsigijusi kažką naudingo, pvz., batus ar rankinę, bėgau į “Kiehl’s”. Galiu pasakyti, kad džiaugiuosi ta proga išbandyti kompanijos produktus, nes mano įsivaizdavimas, kad jie kažkas wow kaip ir prislopo. Tiesa, tik ne dėl šios kaukės, kuri turbūt yra vienintelis produktas iš kalendoriaus, kuriam nepagailėčiau pinigų.

Kaukė žada sugrąžinti energiją papilkėjusiai odai, kovoja su uždegimais ir ilgainiui gerina odos išvaizdą.

Sudėtis: Water, Kaolin, Sorbitol, Bentonite, Butylene Glycol, Silica, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Jojoba Seed Oil, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Polyacrylamide, Ci 77492 / Iron Oxides, Glycerin, C13-14 Isoparaffin, Turmeric Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Laureth-7, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Camellia Oleifera Leaf Extract, Peppermint Leaf Extract, Menthol, Epilobium Angustifolium Extract – Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Aminomethyl Propanol, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil.

Kiehl's mask | Grožio blogas

Prisipažinsiu, kad kažkaip akiai malonu žiūrėti į tą oranžinės spalvos indelį, tikrai atrodo, kad bus kažkoks energijos užtaisas viduje. Pati kaukė tiršta, su spanguolių sėklytėmis.

Kiehl's mask | Grožio blogas

Užtepta ant veido lengvai, trumpai vėsina. Kaip ir visos molio kaukės, ši taip pat džiūdama ima šiek tiek tempti skruostus. Nuplaunama truputį šveičia, nes kaip minėjau, turi grūdelių.

Kuo ji man patiko? Kol kas tai vienintelė molio kaukė, po kurios veido oda iš tiesų atrodo skaistesnė, gaivesnė, šviesesnė. Porų neišvalo, bet jas kažkaip pabalina, tad nuplovus veidą yra tas jausmas, kad kažkas geriau, o ne kad tik dėl ritualo pasėdėjai su koše ant veido.

Galiu ją palyginti su kita “Kiehl’s” kauke, ta kuri skirta grynai poroms valyti (“Deep pore cleansing mask”). Spanguolinė man veikia geriau. Ta kita, tai tokia pati, kaip ir visos pigesnės alternatyvos, pvz., “L’oreal”, “Fito” ir pan.

Jei reiktų aprašomai priemonei rasti artimiausią prieinamesnės kainos variantą, tai sakyčiau, kad ja galėtų būti braškinė šveičiamoji “Schaebens” kaukė. Lyginu nepalyginimus, bet “Schaebens” taip pat skaistina bei šveičia, visgi “Kiehl’s” man pasirodė veiksmingesnė.

Naudoju kartą per dvi savaites, gana taupiai man kažkaip gaunasi, nes induke dar turiu vieną pasikaukinimą :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse. Taip pat rasite Feelunique.com. 100ml kainuoja apie 40 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!