Apsauga nuo saulės plaukams? “Schwarzkopf Professional” rinkinio “BC Bonacure Sun Protect” apžvalga

Estimated read time 4 min read

Kad ir kokia pamišėlė dėl plaukų priežiūros priemonių bebūčiau, dar niekada nebuvau naudojusi kažko specialiai nuo saulės. Nors puikiai žinau, kokią žalą ji daro. Dar iš vaikystės pamenu, kad plaukus nubalindavo neblogiau nei peroksidas, o tai, kad jie pučiasi, sausėja ir šiaušiasi, net nėra ką kalbėti. Tad su smalsumu ėmiausi bandyti “Schwarzkopf Professional” saulės produktus. Juos galima įsigyti po vieną, bet kiek pagūglinusi supratau, kompanija kas met išleidžia kelioninį rinkinuką. Šiemet jis su labai postcroseriška kosmetine, kurią mielai naudoju.

Viduje yra trys 100ml produktai.

Tai šampūnas, purškiamas nenuplaunamas kondicionierius ir purškiamas spindintis aliejus.

Pradedame nuo šampūno.

Schwarzkopf Professional BC SUN šampūnas su UVA-UVB filtru yra po saulės vonių pažeistiems plaukams ir galvos odai skirta priežiūros priemonė, švelniai nuraminanti stresą patyrusius plaukus ir skalpą. BC SUN linija sukurta pagal specialią trigubo poveikio technologiją, apsaugančią plaukus nuo UVA/UVB spindulių poveikio, spalvos blukimo bei laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Priemonės yra praturtintos Monoi aliejumi iš Taičio, kuris maitina, švelnina bei ramina stresą patyrusius plaukus, suteikia jiems žvilgesio. Sudėtyje esantis vitaminas E apsaugo nuo plaukus žalojančių laisvųjų radikalų bei spalvos blukimo. Schwarzkopf Professional BC SUN šampūnas su UVA-UVB filtru yra pagamintas pagal amino ląstelės atkūrimo technologiją, kuri giliai maitina plauką, kartu atkurdama jį iš vidaus.

Naudojimas: įmasažuokite į drėgnus plaukus, palikite 1-2 minutėms. Kruopščiai išskalaukite. Galima naudoti kasdien.

Labai daug komentuoti neturiu ką. Kvepia saldžiai. Plaukus išplauna labai gerai. Ypatingo kažko nepastebėjau. Šampūnas yra šampūnas. Po jo kraunu dar daug dalykų, tad tenoriu, kad gerai plautų. Jos tą daro.

Toliau nenuplaunamas kondicionierius.

Schwarzkopf Professional BC SUN purškiamas kondicionierius yra pagamintas pagal amino ląstelės atkūrimo technologiją, kuri giliai maitina plauką, kartu atkurdama jį iš vidaus.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite ant plaukų, pradedant ties plaukų viduriu, iššukuokite plaukus tam, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų. Nenuskalaukite. Priemonė tinka kasdieniam naudojimui.

Šis produktas man patiko labiausiai iš visos trijulės. Nenuplaunamą balzamą kelionėse naudoti patogu. Viens du – supurškei plaukus ir bėgi. Šis tikrai neleidžia plaukams labai veltis ir pūstis. Patogus naudoti, o plaukai atrodo sveikesni.

Na ir galiausiai – švytintis aliejus.

Schwarzkopf Professional BC SUN spindesio suteikiantis purškalas (aliejukas) yra vandeniui atsparus plaukų aliejus su apsauga nuo UV spindulių, skirtas saulės paveiktiems plaukams.  Schwarzkopf Professional BC SUN spindesio suteikiantis purškalas yra pagamintas pagal amino ląstelės atkūrimo technologiją, kuri giliai maitina plauką, kartu atkurdama jį iš vidaus.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite ant plaukų, pradedant ties plaukų viduriu, iššukuokite plaukus tam, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų. Nenuskalaukite. Priemonė tinka kasdieniam naudojimui.

Atrodo, kad pastarųjų dviejų priemonių poveikis ir aprašymai panašūs. Taip ir yra, tik tiek, kad kondicionierių aš naudoju ant visų plaukų, o aliejų tik ant galų. Kas nepatinka – smirda alkoholiu, kurio, kaip ir visuose purškiamuose aliejuose, gamintojai nenori išvengti. Tačiau prieš purkšdama ant plaukų, išbandžiau ant kūno. Kaip ir bet kuris sausas aliejus, jis pasiskirsto lengvai, gana greit susigeria ir nepastebėjau sausinimo. Taip pat ir ant plaukų. Blizgučiai labai smulkūs ir nesimato, nebent saulėkaitoje. Tada plaukai spindi. Visgi priemonės nereikėtų padauginti, nes garbanos sukris.

Apibendrinant visą seriją – kondicionierius yra mano favoritas ir labai labai patinka, šampūnas visai nieko, tikrai prie geresnių, aliejus nepaliko nei labai blogo, nei labai gero įspūdžio. Visgi smagu juos naudoti ir bent jau tikėti, kad saugau savo plaukus 😀 Beje, kažkas man komentavo, kad šios priemonės smirda savaiminiu įdegiu. Nieko panašaus nepastebėjau. Kvapas toks saldžiai egzotinis.

Papildymas: purškiamą balzamą pasiėmiau į kelionę ir beveik visą sunaudojau. Na super plaukų gelbėtojas! Ypač todėl, kad dažnai nebuvo galimybių ir laiko naudoti įprastas priemones (kai galvą plauni lediniu upės vandeniu, nelabai norisi dar ir dar kartą skalauti kaukes).


Įvertinimas:

Naudinga: Būtent šio rinkinio Lietuvoje dar neradau pirkti, o senesni leidimai jau išpirkti. Parsisiųsti galite iš čia (~18.50 EUR). O po vieną priemonę įsigyti rasite Inhair.lt (11-18 EUR už pilno dydžio pakuotes).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours