Nors neskaičiavau, bet man atrodo, kad “EO Lab” šiame bloge yra vienas dažniausiai minimų prekinių ženklų. Ar tai reiškia, kad aš jį labai mėgstu? Kažkas tokio, nors pastoviai pasitaiko ir nusivylimų, visgi tikrai daug produktų patiko taip labai, kad sunku net įvardinti artimiausią konkurentą. Reikia pavyzdžių? Dar neturėjau taip gerai susigeriančio ir drėkinančio kūno sviesto, kaip šis iš tos pačios “Argana SPA” serijos. Purškiama priemonė plaukams taip pat žavi ir sudėtimi, ir poveikiu, tik jos purkštukas greitai sulūžta. Na, o dezodorantas, tai ko gero yra visų laikų labiausiai kartota priemonė, juk žinot, kad tą patį pirkti nelabai mėgstu. Man itin knieti pamėginti plaukų produktus su laminavimo efektu ir veido prausiklį su AHA, bet valdausi, nes reiktų bent kažką pabaigti prieš tai :). Na, o kūno priemones jau neblogai pačiupinėjau, tad galiu papasakoti įspūdžius ir šį kartą dėmesio centre net du aliejai – vienas skirtas kūnui prausti, o kitas – drėkinti ir maitinti.

Apie dušo aliejų:

Drėkinamasis putojantis dušo aliejus suteikia odai glotnumo ir elastingumo.

Sudėtyje yra 95% augalinės kilmės medžiagų. Be parabenų, silikonų. Sudėtis papildyta Maroko Argano aliejumi, kuriame gausu vitaminų A, E ir omega rūgščių. Argano aliejus giliai drėkina odą. Organinis lotosų ekstraktas ir magnolijų ekstraktas aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir suteikia odai švelnumo, pasižymi gaivinamosiomis ir jauninamosiomis savybėmis. Naudojimas. Tepti masažuojamaisiais judesiais nedideliu kiekiu odą arba užpilti reikiamą kiekį ant plaušinės, masažuoti kūną, kol atsiras putos, nuplauti vandeniu.

Sudėtis: Aqua, Argania Spinosa Oil, Cocamidopropyl Betaine, Organic Nelumbo extract, Magnolia extract, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Mimosa extract, Xanthan Gum, Perfume, Sodium, Benzoate, potassium Sorbate, Sorbic Acid.

Kodėl šis produktas vadinamas aliejumi aš nežinau, nes aš sakyčiau, kad tai pienelis ar šiaip kreminis prausiklis.

Prausiantis jaučiasi šiek tiek ir “tikriems” jau suputojusiems aliejams būdingo tiršto kremiškumo. Kvepia gana gaiviai. Labai smarkiai neputoja. Nuprausia švariai. Po jo man reikia papildomos drėkinimo priemonės. Nesakyčiau, kad labai sausina ar tempia oda, bet jaučiasi, kad norisi šiek tiek sugrąžinti tai, ką nuplovė. O čia ir pasitarnauja purškiamas kūno aliejus.

Drėkinamasis sausas aliejus suteikia odai glotnumo ir elastingumo.

Sudėtyje yra 97,2% augalinės kilmės medžiagų. Be parabenų, silikonų. Sudėtis papildyta Maroko Argano aliejumi, kuriame gausu vitaminų A, E ir omega rūgščių. Argano aliejus giliai drėkina odą. Organinis bergamočių ekstraktas ir dedešvų ekstraktas atgaivina odą, suteikia glotnumo ir elastingumo. Naudojimas. Tepti nedideliu aliejaus kiekiu odą, masažuoti, kol jis pilnai įsigers.

Sudėtis: Octyldodecanol, Argania, Spinosa oil, Organic Citrus, Bergamia extract, Caprilic/capric triglycerides, Malva sylvestris flower extract, Isododecane and ydrpgenated tetradecenyl/methyl/pentadecene, Juglans Regia essential Oil, Lilium essential oil, Tocopherol (Vitamin E), Perfume, Linalool, Citronellol, Limonene, Geraniol, Eugenole, Citral.

Aliejus patinka. Pamaitina ir padrėkina, bet pritrūksta žadamo sausumo. Jei užtepsite ant nesudrėkintos odos, tai jis tikrai ilgokai gersis. Užpurškus ant drėgno paviršiaus susigėrimo laiko vidutinis. Tikrai negaliu sakyt, kad kaip žaibas, ką padaro minėtas nuostabusis sviestas. Vien todėl aš rytais renkuosi sviestą, o aliejumi jau leidžiu sau mėgautis vakarais. Kvapas taip pat gana gaivus, neįkyrus. Na bent jau man.

“EO Lab” produktai man visada iškyla prieš akis tada, kai žmonės sako “kiek sumokėsi, tiek ir gausi”. Tikrai? Nes priemones, ypač per akcijas, galima įsigyti per daug nenukankinant piniginės, o gauni ne mažiau, kartais net daugiau, nei perkant fency šmency produktus. Tik, kad pakuotės negražios, nors mačiau su “Country” serija jau šiek tiek padirbėta.


Įvertinimas:

Naudinga: “EO Lab” ieškokite “Elevitoje”, “Membershop”, “Eurokos”. Kūno aliejus kainuoja apie 11.90 EUR, dušo – apie 5.5 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).