Apžvalga: "Ecolab" natūralus rutulinis dezodorantas "LIMON I APELSIN"

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu aš vis parašydavau 2-3 įrašus per dieną. Nes mėgstu rašyti, nes turėjau laiko. Šiandien laiko turėjau, bet užėjo tokia apatija. Savotiškas jausmas, kad niekas nekomentuoja, niekas “patinka” FB nespaudžia, gal neįdomu, gal visi atostogauja. Tik vakarop supratau, kad pati jaučiu priklausomybę. Kažkaip norisi atsiversti, norisi kažką papasakot, norisi į komentarą atsakyti, kažką aptart, pagirt ar iškritikuoti. Ir kas, kad gal niekas neskaito (na, iš statistikos matau, kad skaito, bet labai tyliai, tad aš čia taip hiperbolizuotai, nors ir ne pms), jei man čia tokia gera reabilitacija pailsinti galvą tarp darbų ir reikalų. Tikiuosi ryt parašyti gruodžio mėnesio geriausius su lyriniu nukrypimu į metų apžvalgą bei planus.

Bet produktą apžvelgsiu, tai tokį visai neįdomų – dezodorantą. Kas mane skaito, tai jau žino, kad aš dažniausiai renkuosi kristalinio tipo priemones. Didelis prakaitavimas manęs nevargina, jo stabdyti nenoriu, tačiau, žinoma, kaip ir visi žmonės, noriu išvengti blogo kvapo. Ir kuo sveikiau, tuo geriau. Taip pat nepageidauju matyti išteptų drabužių.

Kristalas iš esmės mane tenkina, tačiau jo naudojimas nėra pats patogiausias pasaulyje. Išvykoms, tingiems rytams ir pan. progoms aš noriu ko nors greito – brūkšt brūkšt. Nugvelbiu vyro “Nivea”, bet ji yra ne tai, ko aš ieškau. Ir “Eurokos” parduotuvėje akis užkibo už “Ecolab” produkto. Tiesą sakant, aš net nežinau, koks tikslus šios kompanijos pavadinimas. Parduotuvė rašo EO LABORATORIE, bet paveiksliuką įsikėlę, kuriame matosi “Ecolab”. Latviai ir lenkai rašo EC-LAB. Šiame bloge rasite ir daugiau apžvalgų apie gamintojo produktus.

Na, bet kaip ten besivadintų, tai yra dezodorantas, kuris turi kvepėt laimu ir apelsinais.

Aprašymas:

Ant pakuotės rašoma, kad 100% natūralus. Žiūrim sudėtį:

Na, aš lyg ir nieko paneigiančio natūralumą ar kenksmingo nematau. Žinoma, eteriniai aliejai gali dirginti jautresnius žmones, tai neužsiliūliuokite natūralume.

Iš esmės čia vanduo, kristalas ir eteriniai aliejai bei ekstraktai. Turėtų veikti taip pat, kaip eilinis kristalas, tik dar ir kvepėti. Be to, citrinžolės aliejus dar ir pats yra ta natūralioji priemonė, kuri kovoja su blogais kvapais. Mano vyras tokį aliejų naudoja skalbdamas.

Na ir visai geras tas dezodorantas. Kvepia gaivai, bet nelabai intensyviai, citriniškai, apelsinų ir mėtų nelabai užuodžiu. Kvapas per daug nedominuoja, į dienos galą ir visai neužuodžiu nieko. Kadangi kristalai man tinka ir patinka (taip, žinau žmonių, kurių jie neveikia, nesikartokit), tai tinka ir šis dezodorantas. Naudojimo būdas yra kaip tik toks, kaip man ir reikia. Super.

Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti galima “Eurokos” parduotuvėse ir internete. Berods yra dar du kvapų pasirinkimai. Kaina – 5.49 EUR.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours