Apžvalga: “L’Oreal Paris” atstatomasis paakių kremas nuo raukšlių “Revitalift Cicacream Anti-Aging & Repairing Eye Cream”

Estimated read time 3 min read

Aš vis neapsisprendžiu, ar man įžangose pasakoti visokius asmeniškumus, ar iš karto pradėti nuo produkto. Daug kam patinka tos kalbos ne į temą, nemažai jūsų tik dėl jų ir užsuka. Bet gaunu ir per nagus už tai, kad atvirauju ir nepalaikau visada vienodo, pvz., piktos kalės įvaizdžio, nes aš nekuriu čia kažkokio personažo, o gyvenimas spalvotas. Tad įžanga į paakių kremo apžvalgą tegul bus tokia: aš netikiu, kad kremais galima išspręsti rimtas problemas ar sustabdyti senėjimo procesus, bet tikiu, kad pasitelkus kremą galima vizualiai pagerinti vaizdą. Iš kur tas netikėjimas? Iš to, kad vis tik visa kosmetika veikia tik odos paviršių, kitaip tai jau būtų vaistas ar injekcija. Tai vat, žinant tokį nusistatymą natūralu, kad mano lūkesčiai nėra užkelti iki lubų. Vakare patepusi paakius aš nesitikiu, kad ryte atsikelsiu be raukšlių, bet tikiuosi, kad jie bus gaivesni, nepaburkę, vizualiai atrodys skaistesni ir t.t. Na ir su “L’oreal Paris Revitalift Cicacream” buvo taip, kad iš kompanijos gavau visą seriją. Tačiau dieninis ir naktinis veido kremai per daug nesudomino. Na, labiau turiu omenyje, ne tai, kad jie man visai nerūpėjo, šiaip jau visai mielai išbandyčiau, bet mano priemonių eilėje stovi gerokai įdomesni produktai, todėl kremus padovanojau mamai, bet sau visgi pasilikau skirtą paakiams. Nes man dabar norisi mėginti viską, kas skirta jiems. Ir štai, jau nuo gegužės pradžios sąžiningai jį naudoju ryte bei vakare.

Aprašymas:

Kremas veiksmingai atstato paakių odą bei išlygina raukšles.

Formulė praturtinta legendinio augalo, naudojamo kinų medicinoje, Centella Asiatica ekstraktu turi atnaujinamąsias apsauginio odos sluoksnio savybes, bei efektyviai šalina senėjimo požymius.

Naudojimas: Naudokite kiekvieną rytą ir vakarą. Vidinio akių kontūro srityje lenkta puse užtepkite nedidelį kiekį kremo. Tuomet lygiu galu švelniai masažuokite, nuo vidinio akies kampučio judėdami išorės link.

Sudėtis:

Puikiai žinau, kad daug mano skaitytojų pasisako prieš silikonus sudėtyje ir šiuo kremu iš esmės nesusidomės. Tačiau noriu priminti vieną paprastą dalyką. Aš jo neparduodu, nereklamuoju ir net primygtinai nerekomenduoju. Rašydama blogą dalinuosi savo patirtimi, pasakoju ar man ta priemonė patiko, noriu išgirsti jūsų patirtis, nuomonę, patarimus, nes vienas kažką pasipasakos komentaruose, kitam tai bus naudinga. Na suprantat, faina bendrauti! Tačiau, man kaip ir visai nesvarbu ar jūs tą kremą pirksit ar ne :).

Tęsiam apie produktą.

Pakuotė labai paprastutė, tiesiog išspaudžiama tūbelė.

Kvapas neutralus, kremo konsistencija lengvai slystanti, spalva rausva. Tepasi labai maloniai, mano paakiai susiurbia iš karto. Kremas nelipnus. Ir kodėl gi aš jį net du kartus buvau įtraukusi į savo mėnesio mylimiausius? Mat gi jis, nors to visai nežada aprašyme, kažkokiu stebuklingu būdu (sudėtyje yra kofeino, tai gal jo kaltė?) pamažina paburkimą. O tai yra mano pagrindinė problema. Daugybė kremų, kurie tai žada, ir net kofeino serumas iš “The Ordinary” taip puikiai nesitvarkė. Na ir dar man atrodo, kad šis kremas truputį užpildo smulkiausias raukšleles, tai makiažas atrodo geriau.

Toks vat netikėtumas.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite daugelyje parduotuvių, pvz., “Maxima, “Drogas” ir t.t. 15ml kainuoja apie 14 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Labai sudominai, kaip tik jokio neturiu šiuo metu. Nepastebėjai “rutulojimosi”, jei skubi pudruotis?

 2. 2
  Renata

  Taip skaniai nusijuokiau iš “piktos kalės įvaizdžio”.beje,jis irgi pageidaujamas.
  Neseniai Eurokose atsirado Hadą Labo serija,kaip nenusipirkti paakiu kremo,kai akis bado tas JAPAN’S No.1, super hyaluronic acid,dienai jo naudoti man niekaip neiseina,nes geriasi žiauriai ilgai,pasitepi ir lauki visais blizganciais paakiais,ar daro ka gero?nepastebėjau,tiek kad blogo irgi nedaro,drekina turbut .

 3. 4
  Salomėja

  Na negaliu palaikyt to įvaizdžio, nes pikta kalė būnu tik kai būnu pikta kalė. Ne full time :), ktais kartais žliumbikė ar tiesiog patenkinta gyvenimu :).
  Tie Japoniški produktai ir mane domina 🙂

 4. 5
  Kriste

  O man pikta, kad Hado Labo asortimentas toks siauras, nes labiausiai išgirtų produktų tai neatsivežė… tad tiesiog nieko nepirkau iš Eurokos, o iš ebay laukiu seniai nusižiūrėtų ir mano skincare guru pagirtų produktų

+ Leave a Comment