Apžvalga: “Wellness and Beauty” kūno šveitiklis su mangų ir kokosų aliejais

Estimated read time 2 min read

Ar nenusibodau dar? Pastaruoju metu atrodo, kad šią vasarą reguliariai rašančių blogerių liko nedaug. Visus iškirto šiluma, atostogos, o ir atrodo, kas čia skaitys. Pati gi iš paskutinių apžvalgų grįžtamojo ryšio nesulaukiau. Visgi nematau priežasčių nutraukti pasakojimus, tad šiandien aptarsiu nelabai populiaraus, bet turbūt daugeliui matyto prekinio ženklo “Wellness and Beauty” kūno šveitiklį. Jų produktų galite rasti išskirtinai tik “Droge”, o aš esu aprašiusi vieną man labai patikusį aliejų. Po to kai vieną po kito baigiau du nerealius šveitiklius (“Therme” ir “The Rituals”), aš Instagrame klausiau rekomendacijų.

Komentaruose buvo paminėtas “Geomar”, į kurį aš senokai varvinu seilę, bet vis nenusiperku. Priežastis? Juos gali rasti tik “Eurokos” (bent kitur nemačiau), o ta parduotuvė beveik niekada man nebūna pakeliui, arba būnu nusipirkusi ką nors kitą. Tad užėjau į “Drogą”, slampiojau slampiojau ir į akį krito šie stiklainiukai.

Iš kelių rūšių išsirinkau tą, kuris atrodė skaniausiai 🙂

Šiaip tai aš tokių stiklainių nemėgstu, nes pastoviai nusidaužau pirštus atidarinėdama, bet atrodo tai visai gražiai.

Šveitiklis yra iš druskos ir cukraus, atrodo gana tradiciškai – šveičiamoji masė paskendusi aliejuje.

Šveičia puikiai. Užbaigimas laaaaabai aliejiškas, tad po procedūros nebenaudoju jokio papildomo kūno drėkiklio. Iš esmės viskas būtų nuostabu ir be priekabių, bet manęs nesužavėjo kvapas. Jis toks labai labai saldus su mango užuomazgomis. Man trūksta jame kažkokio cinkelio. Tačiau labai neerzina, nors ir nelabai patinka. Tiesa, nors ir ne intensyviai, bet ant kūno galima dar kelias valandas užuosti.

Šiaip, tikrai vertinu teigiamai, kitus kvapus bandyčiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. 300ml kainuoja apie 3-4 EUR (per akcijas).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

11Comments

Add yours
 1. 1
  Ieva

  Yra panašūs “Organic shop” šveitikliai (būna “Maximoj”). Tai man visai nieko, nes pigūs, natūralūs, skaniai kvepia ir labai odos nealiejuoja.

 2. 2
  Salomėja

  Tai, kad nealiejuoja, tai šiek tiek trūkumas :). Esu juos bandžiusi, tikrai neblogi (išskyrus pakuotę), bet jau maximinius kvapus esu išmėginusi, iki Elevitos nenuvažiuoju, o kartoti neįdomu :).

 3. 3
  Alma

  Geomar ir man labai patinka, turiu dabar druskos pagrindu, prieš tai kokius 2-3 cukrinius esu sunaudojus. Dėl aliejiškumo net nežinau, dvejopas jausmas, lyg ir smagu, kai ta oda tokia lyg po kremo lieka jau duše, bet man atrodo, kad aš viską į rankšluostį nusivalau 😀

 4. 4
  Aldėja

  Vilniaus Akropolyje yra daug daugiau kvapų. Turbūt tiek pat, kiek Elevitoj. Jei kada būsi pasižvalgyk

 5. 5
  Salomėja

  Aldėja, ačiū, stengiuosi akropolį aplenkt, bet jei būsiu :):):)
  Alma, aš tai dabar nesišluostau. Tik veidą, tai kol jį pritepu viskuo, jau ir nudžiuvus būnu.

 6. 6
  Ausra

  Geomar esu maciusi ir Maximose, kai kurios rusys kainuoja net keliais eurais pigiau nei Eurokos. Ir 40 % nuolaidos galima dazniau sulaukt.

 7. 7
  Salomėja

  Esu forume skaičiusi, kad ten merginos randa, bet mano maxė maža (nors skelbiasi viena didžiausių Vilniuje), tai kažkaip ir rūbų, ir kosmetikos ne visada randu, kur nors paskaičiusi, kad yra.

 8. 8
  Gaivile

  Ta Mindaugo maxima skelbiasi -iause. Nes tipo ten visas naujoves joje isbando. Ir jei pasitvirtina tai tada taiko ir kitose parduotuvese.

 9. 9
  Salomėja

  Gali būti, gaila, kad tų naujovių nebepalieka 🙂 Bet faktas, kad ne maisto prekių asortimentas po remonto smarkiai sumažintas.

 10. 10
  Dalia

  Man iš organic shop to aliejingumo trūksta, tai šis atrodo super, tik tokie stiklainiai nepatinka dėl tokių pat priežasčių 🙂

+ Leave a Comment