Ar nenusibodau dar? Pastaruoju metu atrodo, kad šią vasarą reguliariai rašančių blogerių liko nedaug. Visus iškirto šiluma, atostogos, o ir atrodo, kas čia skaitys. Pati gi iš paskutinių apžvalgų grįžtamojo ryšio nesulaukiau. Visgi nematau priežasčių nutraukti pasakojimus, tad šiandien aptarsiu nelabai populiaraus, bet turbūt daugeliui matyto prekinio ženklo “Wellness and Beauty” kūno šveitiklį. Jų produktų galite rasti išskirtinai tik “Droge”, o aš esu aprašiusi vieną man labai patikusį aliejų. Po to kai vieną po kito baigiau du nerealius šveitiklius (“Therme” ir “The Rituals”), aš Instagrame klausiau rekomendacijų.

Komentaruose buvo paminėtas “Geomar”, į kurį aš senokai varvinu seilę, bet vis nenusiperku. Priežastis? Juos gali rasti tik “Eurokos” (bent kitur nemačiau), o ta parduotuvė beveik niekada man nebūna pakeliui, arba būnu nusipirkusi ką nors kitą. Tad užėjau į “Drogą”, slampiojau slampiojau ir į akį krito šie stiklainiukai.

Iš kelių rūšių išsirinkau tą, kuris atrodė skaniausiai 🙂

Šiaip tai aš tokių stiklainių nemėgstu, nes pastoviai nusidaužau pirštus atidarinėdama, bet atrodo tai visai gražiai.

Šveitiklis yra iš druskos ir cukraus, atrodo gana tradiciškai – šveičiamoji masė paskendusi aliejuje.

Šveičia puikiai. Užbaigimas laaaaabai aliejiškas, tad po procedūros nebenaudoju jokio papildomo kūno drėkiklio. Iš esmės viskas būtų nuostabu ir be priekabių, bet manęs nesužavėjo kvapas. Jis toks labai labai saldus su mango užuomazgomis. Man trūksta jame kažkokio cinkelio. Tačiau labai neerzina, nors ir nelabai patinka. Tiesa, nors ir ne intensyviai, bet ant kūno galima dar kelias valandas užuosti.

Šiaip, tikrai vertinu teigiamai, kitus kvapus bandyčiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. 300ml kainuoja apie 3-4 EUR (per akcijas).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.