Šiandien apžvalgą kuriu kiek netradiciškai. Visų pirma, rašau ją telefonu, tad joks spelčekas nepadės. Visų antra, sėdžiu lauke ant suoliuko ir kas žino, gal kaip tik dabar einate pro šalį. Va va, čia Vokiečių gatvėje su gazuotos kavos stikline.

Na, o papasakoti susiruošiau apie jau tikrai gerai patikrintą “Rene Furterer” glotninamąjį šampūną “Lissea”. Su priešokiais naudoju jį jau apie metus.

Šampūnas skirtas šiurkštiems, nesuvaldomiems plaukams. Jame nėra populiariausių aršiųjų ploviklių. Tiesa, sudėtis nepavyzdinė, neapsigaukite, nes būna žmonės užmeta akį, ar kažko, pvz parabenų nėra, bet nežiūri ko yra. Aš pati labiausiai linkusi vertinti pojūčius (ar nedirgina) bei poveikį.

Kaip sakiau įrašo pradžioje, aš šį šampūną naudoju apie metus. Iš pradžių tą dariau poroje su nenuplaunamu kondicionieriumi. Tada šis baigėsi, o šampūną nukišau, tada ištraukdavau kartais, panaudodavau, griebdavau kitus.

Skamba, lyg man nepatiktų, bet taip nėra. Šampūnas tirštas, gerai putoja, nesausina. Bet nepatiks, jei jūsų plaukai nėra stori bei šiurkštūs. Priemonė kiek apsunkina garbanas. Mane ne kas kartą džiugintų toks rezultatas, bet dabar, kai dažnai lendu į dušą, tai visai nenoriu, kad plaukai šėltų pasipūtėlių šokį. Kaukės ir balzamai gerai, bet aš juos amžinai palaikau per trumpai, tai ir šampūno norisi šiokios tokios pagalbos.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse.  Kaina apie 20-25 Eur.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).