Aš jau 2010 metų pabaigoje rašiau apie tai kaip visam laikui ištrinti Facebook anketą. Ir žinote ką? 6466 žmonės atkeliavo iš “Google” ieškodami atsakymo į šį klausimą. Dar 5202 asmenys tiesiog norėjo, kaip ištrinti Facebook. Apytiksliai dar tiek pat bandė panašias užklausas. Tai tik įrodymas, kad šis klausimas neprarado savo aktualumo net ir prabėgus metams.

Facebook keitėsi daugybę kartų. Kito jo išvaizda bei galimybės. Šiek tiek pasikeitė ir anketos trynimo eiga, todėl aš nusprendžiau pakartoti šį patarimą. Pradedam?

1. Prisijunkite prie savo Facebook profilio, o tada naršyklės adresų lauke surinkite nuorodą https://www.facebook.com/help/delete_account, arba spustelėkite ją čia :).

2. Pamatysite langą, kuriame reikia įraštyti savo Facebook slaptažodį ir spausti “Tęsti”. Jei tokio lango nepamatysite, šokite į trečią žingsnį.

3. O dabar visi draugiškai paspauskime tą svarbųjį mygtuką “panaikinti mano paskyrą” (“delete my account”).

4. Pasirodžiusiame langelyje įrašykite savo Facebook slaptažodį, o žemiau – paveikslėlyje matomas raides. Tada jau spauskite “gerai”.

5. Štai ir svarbusis pranešimas. Jis infomuoja, kad Facebook anketa bus ištrinta po 14 dienų. Tiek laiko turite apsigalvojimui. Spauskite “gerai”.

6. Vis dar neapsigalvojote? Tuomet spustelėkite “Confirm Deletion”

7. Na ir galiausiai viską užtvirtinkite mygtuku “logout”

Turite dvi savaites adaptacijai. Priprasite, pamiršite “Facebook” – puiku! Suprasite, kad negalite be jo gyventi? Vis dar galėsite prisijungti, o mėlynasis vedadraugis lauks išskėtęs virtualų glėbį.