Jeigu jūs dėl kokių nors priežasčių sugalvotumėte man padovanoti kosmetikos produktą, bet nežinotumėt, kuo gi nudžiuginti tiek daug bandžiusį žmogų, tai atsakau, kad ne lūpų dažai, šešėlių paletė ar kūno šveitiklis uždega mano akis, o nebandyta priemonė garbanoms formuoti. Garbanų kremai… Kaip mėgstu išbandyti! Ir kiek nemažai jau čiupinėjau, kad nusprendžiau imti va ir sukelti visas nuorodas į vieną įrašą su labai trumpu pakomentavimu ar kartočiau, nes daugumos gi jau nebeturiu.

Tai štai! Ir į visą šį sąrašą jungiasi “La Croa”. Nieko aš apie tokią kompaniją negirdėjau, bet vienoje el. parduotuvėje pirkdama dovanas įsimečiau kažką nebandyto ir sau :). Kremą subaigiau ir visą laiką ruošiausi ruošiausi rašyti. Bent prieš išmesdama pakuotę tą padarysiu. Beje, dizainas tai nėra labai traukiantis akį, primena visokius piguliukus “Martinoje” :). O dar tie šriftai…

Aprašymas:

Šis LA CROA kremas išryškina natūralią garbanotų ir banguotų plaukų išvaizdą, sveikatą ir grožį. Garbanoti plaukai yra linkę sausėti ir reikalauja maksimalios priežiūros ir drėkinimo. Jame yra argano ir makadamijos aliejai pasižymintys geriausiomis maitinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis, taip pat keratino, pantenolio ir šilko baltymų. Šie ingredientai puikiai rūpinasi Jūsų plaukais, suteikia garbanoms šilkinį blizgesį, minkštumą ir elastingumą. Labai lengva fiksacija.

Sudėtis:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Argania Spinosa Seed Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Linum Usitatissimum Oil, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol, Ricinus Communis Seed Oil, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk Protein, Phenoxyethanol, Parfum, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate.

Aš sutinku su aprašymu, kad šis produktas suteikia minkštumą, elastingumą bei yra lengvos fiksacijos. Gana tirštą kremą aš pašildydavau tarp rankų ir tepdavau ant sausų plaukų. Jei šie būdavo pasipūtę, tai iš karto sukrisdavo gražiomis blizgiomis bangomis. Mano plaukai yra sausi ir labai stori, tad aš vertinu tik tai, kaip veikia juos. Nesulimpa, nesusiriebaluoja.

Tai buvo tikrai puikus produktas, kurį baigiau iki paskutinio lašo nesistengdama. Na žinote, kiti pas mane būna užsistovi, atsiranda geresnių, ar šiaip norisi kažką išbandyti ir tada reikia prisiminti sugrįžti ir pabaigti, o va su šiuo taip nebuvo. Pati ranka tiesdavosi.


Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti “La Croa” produktų galite Klishop.lt ir Medikos.lt. 100ml kainuoja apie 9 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.