Apžvalga: "Marc Anthony" garbanotų plaukų kremas "Strech" iš "Stricly curls" serijos

Estimated read time 2 min read

“Marc Anthony” garbanotų plaukų kremas “Strech” iš “Stricly curls” serijos

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Šiandien papasakosiu apie super produktą ir vėl tradiciškai pagrindinėje nuotraukoje rodau ne tik jo buteliuką, bet ir pašto dėžutėje rastus nuostabius atvirlaiškius. Puiki proga pasidžiaugti, ane?

Taigi taigi, garbanės, ar klausote, skaitote, užsirašinėjate? Šiandien aš odę rašau “Marc Anthony” garbanotų plaukų kremui “Strech”. Kam įdomu, tai gamintojo puslapyje yra net filmukas.

Pradėsiu nuo minusų. Tai yra sudėtis. Štai kokia:

Visokių keistų ir žalingų dalykėlių pridėta, o bet tačiau kai rezultatas džiugina, tai velniop tegu eina ta sudėtis, ar ne? O jis, tas rezultatas, džiugina.

Pasakoju: visų pirma šios priemonės dar nesugebėjau padauginti. Visų kitų panašių dalykėlių, kai pritepi į plaukus, tai tik neapsižiūrėk ir ne garbanos, o kažkokia riebaluota šluota. Čia gi reikia mažo kiekio, bet didesnis reikalo nesugadina. Visų antra kremas nelimpa. Jis štai toks, baltas:

Patrinu tarp delnų ir rankas kišu į plaukus, kuriuos gniaužau. Rankos lipnios nelieka. Plaukai taip pat nesulimpa. Negaliu pakęsti, kai garbanų kremai, ar kitos priemonės sulipina plaukus ir net padaro juos kietais. Čia gi ne ne ne, sruogos atskirtos, gražios, blizga, bet yra minkštos ir švelnios! Plaukus džiovinu natūraliai. Todėl negaliu parodyti super wow rezultato. Su difuzeriu jis gaunasi. Bet įsivaizdavimui. Mano plaukai išplauti ir tiesiog išdžiovinti atrodo maždaug taip (nesijuokit labai):

Čia sena foto, nes dabar plaukai kiek paaugo, bet esmė vistiek ta pati. Na, o su “Strech” ir visiškai natūraliu džiovinimu, kurį vadinu “išploviau – pritepiau – pamiršau” galva atrodo taip:

O čia grįžus po labai labai vėjuoto pasivaikščiojimo.

Kaip jau minėjau. Super wow efekto parodyti negaliu, nes tam reiktų specialiai sutvarkyti plaukus, bet šis wash and go rezultatas man labai patinka. Priemone itin džiaugiuosi bei rekomenduoju! Lyg būtų dar maža pagyrų – kvapas nuostabus. Dvelkia citrinomis.

Ieškokite Eurokos parduotuvėse. Kaina apie 6 Eur.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours