Apžvalga: "L’Oreal Professionnel" kremas elastingoms ir išraiškingoms garbanoms formuoti "Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves"

Estimated read time 4 min read

Šiandien bandau nusikratyti streso sukeltų pagirių. Bent taip aš vadinu tą jausmą, kai kitą dieną po adrenalino šuolio jaučiuosi įsitempusi, pavargusi ir atrodo, kad net pilvą skaudą. Tiesiog vakar mano vyras pateko į eismo įvykį. Su motociklu, o tai, kaip žinia, gana jautru, kas automobiliui yra tik įlenktas bamperis, tas motociklininkui gali būti įlenkta koja :). Na, bet viskas gerai, niekas nenukentėjo. Tačiau pasakykite tai sukilusiam stresui. Kai apimti, tai greitas, o kai nuslinkti, tai lėtai lėtai… :).

Taigi, kad būtų linksmiau, paplepėjimui pasirinkau mėgstamiausią temą – plaukų priežiūrą. Ir vieną iš mėgiamiausių produktų – garbanų kremą.

Šiaip jau aš turiu gana daug priemonių skirtų garbanoms valdyti ir formuoti. Na tikrai. Kokios 5-6. Ir visas naudoju pamainomis. Ir norit smerkit, ką jau padarysi, bet aš per daug nesirūpinu dėl to, kad nespėsiu visko per gyvenimą sunaudoti. Visi turi žalingų įpročių, o jei jūs neturite, tai sveikinu, kaip jaučiatės būdami tobuli? 🙂  Visgi man rytais būna dilema, ką pasirinkti. Ir tas patinka, ir anas geras, o tas daro taip, bet šitas labiau drėkina… Kai atsiranda naujas produktas, tada dažniausiai griebiu jį, bet po to viskas nusistovi ir sukasi ratu. Naujausias kol kas yra “”L’Oreal Professionnel” kremas “Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves”. Aš jau esu bandžiusi priešingą “Tecni Art” serijos produktą – glotninamąjį kremą. Jis man labai patiko, tad norėjau išmėginti ir garbanoklį.

Priemonė pristatoma taip:

Holivudinės garbanos – nuo šiol kiekviena galite jas turėti, net neišėjus iš namų. L’oreal Tecni Art sukūrė universalų „Hollywood Waves Siren Waves“ kremą išraiškingoms ir elastingoms garbanoms formuoti. Produktas leis sukurti elastingas, apibrėžtas, minkštas ir žvilgančias garbanas. Kremas nors ir tirštos konsistencijos, tačiau itin gerai slysta, tolygiai pasiskirstydamas ant plaukų. Plonų plaukų savininkėms, jį derėtų naudoti atsargiau, nes uždėjus per didelį kiekį, gali  atrodyti, kad plaukai susiriebalavę. Nuostabus gėlių aromatas atpalaiduos ir leis džiaugtis gražiais ir išpuoselėtais plaukais. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas: norint pagyvinti jau esamas garbanas, gali būti naudojamas ant sausų plaukų. Naudojant ant šlapių plaukų reikia tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį, atskiriant garbanas. Šiek tiek pagniaužyti garbanas tarp pirštų ir džiovinti difuzeriu arba leisti išdžiūti natūraliai. Vėliau galima formuoti su garbanojimo žnyplėmis. Garbanos išsilaikys net iki trijų dienų.

Kaip suprantate iš aprašymo, ši priemonė skirta ne tik garbanėms, bet turėtų palengvinti darbą ir norinčioms šiaip suformuoti bangas.

Mane visą laiką linksmina tai, kad kremas yra rožinis. Jaučiuosi tokia fyfutė 🙂

Produktas gana tirštas, todėl jei aplikuoju jį ant sausų plaukų, tai būtinai sudrėkinu rankas ir šiek tiek praskiedžiu, kad tolygiau pasiskirstytų. Nelipnus, nepalieka nuosėdų. Na, o kadangi aš turiu natūraliai banguotus plaukus, tai man sunku pasakyti, kiek laiko ir kaip stipriai jis užfiksuotų ir išlaikytų dirbtinai susuktas bangas. Tačiau maniškės išryškėja, atrodo standesnės, blizgesnės. Iš tiesų patinka.

Tiesa, aš džiovindama plaukus natūraliai, turiu vieną ydą. Kai jie jau būna apdžiuvę kokių 60%, atrodo negražiausiai. Atrodo lyg ir ne taip sukasi, lygi ir sukritę, lyg kažko trūksta. Ir aš tada puolu krauti dar priemonių. Klaida. Taip apsunkinu ir vaizdo nepagerinu. Reikia išlaukti, kol plaukai normaliai išdžius, nes tada jie atkyla nuo šaknų ir gražiai sukasi, atsiskleidžia visų prieš tai priteptų priemonių gėris.

Kaip ir minėjau – aš naudoju paprastai – pagniaužau šlapius plaukus ir tiek. Priemonė padeda juos valdyti. Tačiau manau, kad produktas tikrai turėtų patikti toms, kurios mėgsta sukti garbanas visokiomis karštomis “morkomis”, ar garbanoti tiesintuvais. Pabandykit, jei turėsit progą.

Įvertinimas:

Naudinga: Kremą įsigyti galite Kuryba.eu. 150ml kainuoja 18 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours