Šią savaitę keliuosi anksčiau ir iš karto jaučiu pasekmes. Visą dieną esu tarsi kokia apsinuodijusi. Seniau taip jausdavausi kai kankindavo pagirios :). Dabar gi, kai mažiau miegu. Visiška senatvė, apie kurią vis dažniau susimąstysiu, nes iki gimtadienio liko tik vos vos daugiau nei pusantro mėnesio.

Visgi, tiek jaunos, tiek senos, tiek ir tos vidutinės, norime atrodyti gražiai. Todėl vis perkame naujus batus, naujus lūpdažius, ar naujus garbanų kremus. Na, čia jau aš apie save. Mane apėmė jų manija. Be aprašomo aš dar turiu šviežutėlį “Davines” pienelį, kurio net nespėjau pamėginti, “Keune” garbanų aktyvatorių, “Saphira” kremo likutį, pakartotinai nusipirkau Marc Anthony priemonę. Visų šių produktų paskirtis ta pati – padėti garbanotiems plaukams garbanotis išraiškingiau, saugoti nuo drėgmės, karščio ir t.t. Sakau, kad gal testą reikės padaryti. Ar būtų įdomu? Visos išvardintos priemonės (išskyrus “Davines” nes dar nespėjau išbandyti) man patiko tačiau visada būna geriausi iš geriausių, ar ne? REF tikrai pretenduoja ant aukščiausios pakylos laiptelių.

REF aš bandau pirmą kartą, na, o bloge galite paskaityti Ingos atsiliepimą apie sausą šampūną. Parduotuvėje man sakė, kad REF turi dvi žvaigždes, kurios labiausiai spindi tėvynėje. Tai yra “Ocean Mist”, kurį mėgsta vyrai ir “Curl Power”. Šį ir bandau.

Skambūs šūkiai apie kompanijąReference of Sweden (Švedija) – tai profesionalios plaukų priežiūros produktai, pagaminti naudojant naujausias technologijas ir praturtinti natūraliais ingredientais. Paprastumas, unikalumas ir aiški produktų parinkimo sistema – REF išskirtinis bruožas.

Sutinku, kad produktai tikrai atrodo paprastai, švariai, aiškiai. Visų serijų etiketės panašios, visi sužymėti numeriais ir visi turi schemą, kuri leidžia suprasti ko gi tikėtis iš priemonės. Štai mano kremo schema:

Mažesnis nei vidutinis fiksavimas, daug spindesio ir apimties.

O čia kiek išsamesnis aprašymas: kremas natūraliai suformuoja ir išsaugo jūsų garbanas, pasižymi antistatiniu poveikiu. Galima tepti ant drėgnų ir sausų plaukų. Naudojimas: drėgniems plaukams naudokite kartu su difuzoriumi stambioms garbanoms formuoti. Norėdami sukurti drėgnų plaukų įvaizdį, tepkite ant sausų plaukų ir nešukuokite.

Sudėtis:

Man iš tiesų patiko pakuotė. Siauras buteliukas, kuris turi paplatintą padą ir tvirtai stovi ten, kur norit.

Dozatorius veikia gerai, juo galima lengvai reguliuoti kiek gi kremo reikia išspausti. Vos vos? Puiku! Nesispjaudo pro šalį.

Konsistencija kreminė, turi labai lengvo lipnumo.

Na ir pakalbėkime gi pagaliau apie tai kokie mano įspūdžiai. Jau įrašo pradžioje išsidaviau, kad kremas patinka, gal net labiau už visus kitus turimus. Priminsiu, kad mano plaukai yra natūraliai banguoti, bet nelabai linkę susisukti į gražias garbanas, taip pat sausi, besipučiantys. Paprastai aš imu lazdyno riešuto dydžio kremo kiekį, patrinu tarp delnų ir sutepu visus drėgnus plaukus. Tada palenkiu galvą, pagniaužau ir viskas. Džiovintuvu nedžiovinu. Kol natūraliai džiūna, aš dar karts nuo karto pagniaužau. Man labai patiko, kad atsiskiria sruogos, garbanos labiau garbanojasi :D. Na tiesiog gražiau. Pats plauko paviršius atrodo glotnesnis.

Tiesa, šis kremas tikrai nėra nejaučiamas, palietus plaukus yra akivaizdu, kad jie kažko pritepti. Efektas išlieka tiek kiek neplaunu galvos, o tą darau kas antrą dieną.

Beje, dar noriu paminėti, kad kremo kvapas nėra labai stiprus, malonus ir kažkuo neįprastas, tiesiog visi kiti profesionalūs produktai parfumuoti labai panašiai, tik stipriau, arba silpniau. Šis gi toks kitoks, nors apibūdinti kvapus visada sunku. Ilgai nesilaiko.

Gal ir ne pats tvarkingiausias vaizdelis, bet man patinka, kad plaukai neatrodo sausi ir visaip raizgosi.

Aš esu iš tų žmonių, kurie neprisiriša prie produktų ir vis perku kitus, noriu išbandyti dar ir dar, nes o gal už kampo laukia dar geresnis, dar nuostabesnis, tik aš jo dar neatradau? Visgi būtent šį kremą aš dedu į tą atminties lentynėlę, kurioje sustatyti be abejonės kartotini produktai. O po tokios pirmosios pažinties jau norisi dar kažko iš REF.

Įvertinimas:

Naudinga: REF kremo ieškokite Inhair.lt parduotuvėse. 100ml kaina yra 12.20 EUR.

Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu komentarų, diskusijų, laiškų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.