Apžvalga: “Redken” tobulinantis losjonas garbanotiems plaukams “Curvaceous Ringlet”

Estimated read time 3 min read

Mano norą nuo ryto rašyti apžvalgas išmušė toks nešiuolaikiškas dalykas – nėra interneto! O aš tikrai nesu ta, kuri susirenka šmutkeles ir keliauja į kavinę. Nemoku taip. Tad dabar kompiuteryje pasijungiau mobilų internetą, kaip gerai, kad telefonai leidžia tą padaryti vienu spustelėjimu. O aš dar dvejojau ar tikrai man reikia 15GB mobilaus interneto plano :D. Dabar gi svarstau, kaip čia neiššvaistyti, kai visos nuotraukos ne tik saugomos, bet ir redaguojamos debesyse :).

O šiaip, kadangi turėjau laiko, bet ne internetą, tai spoksojau į priešais langus statomą kraną. Kai tik prasidėjo visokios statybos, aš labai jau laukiau, kada jį statys. Kad ir kaip mėgčiau senamiesčių vaizdus, o per langą matau ir bažnyčios bokštus, bet ne mažiau man patinka industrinės panoramos ir labiau imponuoja ateitis, nei praeitis.

Dvigubą įžangą ne į temą baigiu ir jau dabar kalbėsiu apie produktą, kuris lietuviškai taip gražiai pavadintas – tobulinantis losjonas garbanotiems plaukams.

Žalia, neįprasto dizaino pakuotė man primena kivį :). Jaučiu, kad kiekviena mergina galėtų sudainuoti odę pompoms.

Aprašymas:

Redken Curvaceous Ringlet losjonas suteikia jūsų garbanoms purumo ir minkštumo. Losjonas natūraliai formuoja ir saugo jusu garbanas. Su Redken Curvaceous Ringlet tobulinančiu losjonu jūsų garbanos atrodys sveikos ir spindinčios.

Naudojimas. Redken Curvaceous Ringlet tobulinantį losjoną paskirstykite ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Džiovinkite plaukus džiovintuvu arba leiskite jiems išdžiūti natūraliai.

Sudėtis:

Atvirai? Sudėčių aš nenagrinėju ir net pamačiusi prastą, produktą naudoju, jei jis man patinka. Gal tik su rekomendacijomis būnu atsargesnė. Tačiau nereiškia, kad man visai dzin. Ši sudėtis nėra džiuginanti. Fenoksietanolis čia yra ketvirtas! Negan kitų blogiukų, aš matau net SLS, ką tas daro formavimo kreme? Rankomis tik skėst…

Aš garbanų kremus skirstau į du tipus: tie, kurie labiau panašūs į nenuplaunamus kondicionierius, tai yra minkština, mažina pūtimąsi ir tiesiog gražina garbanas, bei tie, kurie labiau formuoja. Pastarieji ne tiek puoselėja, kiek išlaiko norimą vaizdą. Pirmiesiems priskirčiau “Davines” serumą“Shea Moisture” garbanų kremą, ar “Saphira”.  Antrai kategorijai mano manymu priklauso “Rich” kremas, REF modeliavimo produktas ir, be abejonės, “Keune” garbanų aktyvatorius.

“Redken Curvaceous” priskirčiau prie modeliavimo priemonių. Priemonės kvapas vos dvelkia citrusais, kremas yra lipnokas. Kas man nepatinka – juo sunkoka naudotis. Būtina tepti ant tikrai dar šlapių plaukų, nes jei šie gerokai pradžiūva, tai tik apsunksta (išgelbėti situaciją galima vėl gerokai sudrėkinus garbanas). Sutepus šlapius plaukus ir juos pagniaužius, išdžiuvusios garbanos tikrai tampa garbanotesnės, standesnės, tvirtai laikosi, manau į priemonę galėtų atkreipti ir tiesiaplaukės. Išsiplaukite galvą, sutepkite šiuo kremu ir supinkite, susukite ant suktukų ar juostos, ar dar kokiu jums žinomu garbanojimo būdu. Priemonė pagelbės siekiant gražaus rezultato.

Ir visgi, man labiau patinka nematomi draugai, tokie, kurių nesijaučia plaukus palietus (šiuo atveju jaučiasi standumas-kietumas). Kremą naudoju tik kai kažkokia proga noriu tvarkingesnių garbanų bei drėgnu oru :).


Įvertinimas:

Naudinga: Produktą įsigyti galite Topbeauty.lt. 180ml kainuoja 23.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours