Šį vėlyvą sekmadienį susiruošiau pailsėti ir pabloginti, mat 7 valandas dirbau neatkeldama akių nuo programos. Nusipelniau malonumų. Nepaisant darbingo sekmadienio, šis savaitgalis buvo puikus. Praleidome labai gerą laiką prie ežero ir pagaliau šiemet teko nakvoti palapinėje. Vėlyva vasara juk, koks apsileidimas :)!

Prieš pradėdama rašyti dar buvau užsidėjusi lakštinę kaukę. Fu fu fu. Aš žinojau, kad man nepatiks dėti ant veido kažkokį šlapią popierių. Vos ištempiau tas minutes. Nors objektyviai žiūrint veidas dabar sudrėkintas, subjektyviai jaučiu kažkokį pasibjaurėjimą ir norisi nugremžti muilu viską.

Papasakosiu apie plaukų priežiūros priemonę, gal kol rašysiu pasimirš tas bjaurus jausmas.

Kaip žinote esu garbanė, kuri per daug neprieštarauja garbanotis, jei tik plaukai krenta taip kaip man patinka. O tai pasitaiko retai. Todėl amžinai ieškau naujų, įdomių priemonių. “Keune” garbanų kremas eina į pabaigą, o aš gi nemėgstu du kartus iš eilės pirkti to paties, kol dar pasaulyje tiek neišbandytų produktų, tad susigundžiau kompanijos “Saphira” produktu – drėkinamuoju garbanų formavimo kremu su Juodosios jūros mineralais ir keratinu.

Pabandymui įsigijau 70ml pakuotę.

Aprašymas:

SAPHIRA garbanų formavimo kremas efektyviai drėkina natūraliai garbanotus ir banguotus plaukus. Tai puiki, nenuplaunama, kondicionuojanti plaukus priemonė, praturtinta 26 Negyvosios jūros mineralais, grynu keratinu, vitaminu E ir natūraliomis esencijomis. Priemonė efektyviai maitina plaukus, saugo plaukus nuo elektrinimosi. Kremas neapsunkina plaukų, nepalieka jokių priemonės likučių. Naudojant šią priemonę Jūsų garbanos atrodys sveikai, gyvybingai ir gaiviai, įgaus nepriekaištingą formą.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės patrinkite tarp delnų ir tepkite ant drėgnų plaukų. Siekiant papildomos fiksacijos, kartu naudokite ir plaukų formavimo losjoną. Formuokite pagal pageidavimą, leiskite plaukams išdžiūti natūraliai. Priemonę galima naudoti ir ant sausų plaukų.

Sudėtis:

Reklamuojamas jūros purvas ir keratinas yra pačioje sudėties pabaigoje. Sudėtis apskritai tokia keista. Pvz. trečioji sudedamoji dalis yra konservantas, emulsiklis, antistatikas, kuris ES ribojamas. Po to gausu aliejų. Viduryje vėl kenksmingas konservantas. Žiūrint apima prieštaringi jausmai, tad gana žiūrėti, reikia bandyti.

Kremas labai smarkiai parfumuotas. Man netrukdo, bet jaučiu pareigą pranešti. Stiprus kvapas laikosi ilgokai.

Konsistencija vidutinio tirštumo.

Poveikis man labai patinka. Jis toks gana lengvas, plaukų nesuriebina, per daug nefiksuoja, tačiau aš pagniaužydama drėgnus plaukus iš karto matau kaip jie gražiai susiraito. Išdžiuvę lieka švelnūs. Tik tai gana neskalsus produktas, nespėjau pasidžiaugt, jau baiginėjasi. Ketinu įsigyti didelę pakuotę. “Saphira” man kelia tikrai neblogą įspūdį.

Įvertinimas:

Naudinga: “Saphira” produktų ieškokite “Cascada” parduotuvėse. 70ml kremo kainuoja 9eu, 250ml – 19 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.