Senais neatmenamais Blogmas laikais, aš rašiau apie savo mėgstamiausias garbanų formavimo priemones. Kai tą įrašą paskelbiau FB, viena skaitytoja man rekomendavo “Lakme”. O aš žmogelis silpnas. Nors esu apsikrovusi tais kremais tiek, kad jau sunku visko neišvarčius, ką nors išsitraukti, ėmiau ir nupėdinau iki parduotuvės. Ar reikėjo? Ne? Ar norėjau? Taip! Ir tuo viskas paaiškinta.

Taip mano namuose atsirado “Lakme” garbanas aktyvuojantis plaukų balzamas “k.style Rings”. Lengva nebuvo. Iš pradžių parduotuvėje pasakiau ko man reikia. Pardavėja bandė įsiūlyti dvifazį purškiklį, bet aš gi jau internete buvau mačiusi, kaip turi atrodyti pakuotė. Tada peržiūrėjo visus buteliukus, o jie tikrai labai panašūs vienas į kitą ir nerado. Na, nėra tai nėra, sakau. Nueisiu į kitą parduotuvę. Tada pardavėja pasisiūlė paieškoti, kurioje gi jų yra. Betikrindama atrado, kad visgi turi turėti. Vėl pertikrinom visus butelius ir radom! Ir gerai, juk reikia plaukams leisti žinoti kas čia bosas, ane?

Tūbelė minkšto plastiko, imituoja foliją.

Aprašymas:

Ilgam laikui aktyvuoja garbanas ir bangas. Suteikia optimalaus žvilgesio ir neleidžia plaukams pūstis. Atminties efektas. Banguotiems ir garbanotiems plaukams. Aktyvus gėlių aromatas gintaro fone.

FIKSACIJOS STIPRUMAS: 2

Aktyviosios medžiagos – Poveikis:
• Vynuogių sėklų antioksidacinis kompleksas, kurį sudaro vynuogių antioksidantai (saugo keratiną) ir vitamino E antioksidantai (saugo keramidus) – Natūralus barjeras, saugantis plauko struktūrą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. UV apsauga. Apsauga nuo karščio. Saugo plaukų spalvą.
• Aukštųjų technologijų lipniosios medžiagos, sukurtos specialiai ilgai išliekančioms šukuosenoms formuoti – Ilgai išliekanti fiksacija. Itin atsparus drėgmei.

ŠUKUOSENOS FORMAVIMO PATARIMAI:
• Tepkite didesnį kiekį produkto ant sausų plaukų, kad garbanos atrodytų laisvesnės ir minkštesnės

Sudėtis:

Nedžiugina manęs tie konservantai, kurie tuoj bus uždrausti nenuplaunamose priemonėse… Bet tik Europoje? Nedžiugina ir alkoholio denatūratas, kuris plaukus sausina. Ir, aišku, benzyl alcohol nedžiugina, bet tiek to, galiu susitaikyti, tačiau kažką taip užkonservuot norėjosi, kad ir parabenų šliūkštelėta. Sudėtis neblizga. Iš vis matinė. Bet nesikabinėju prie kitų produktų, neburbu ir ant šio, niekas nevertė pirkti, o kad jau pirkau, tai bandau!

Priemonės konsistencija kreminė, nelipni, kvapas neutralus, neįkyrus.

Balzamu tepu šlapius plaukus, po to juos džiovinu difuzoriumi. Na ir visai nieko ta priemonė. Plaukai nesipučia, mano natūralios garbanos tampa truputį išraiškingesnės, o ne “būsim belekaip”. Nelipina, neskatina reibaluotis.

Nei pirmos, nei antros vietos mano širdyje neužima, tačiau produktas tikrai neblogas ir sunaudosiu visą, jei tik nepastebėsiu kažkokio nemalonaus šalutinio efekto. Jei jau balzamas, tai ir norėtųsi efektyvesnio drėkinimo. Beje, tai pirma mano pažintis su “Lakme”. Gal kažkada dar ką nors pamėginsiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti priemonę galima “Cascada” parduotuvėse. Kaina – 8.90 EUR už 150 ml.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.