Ok, pasižiūrėjau 25 video pamokėles apie 3D projektavimą, tai sakau, kad laikas padaryti pertraukėlę ir jums papasakoti apie (ir šioje vietoje man sukasi krūva sinonimų: apie šmutkes, cackes pacackes, vieną iš milijono buteliukų vonioje). Šiandien tai – “Gosh” kremas garbanotiems plaukams “Curl it baby”.

Turiu šį produktą jau senokai, pirkau gruodį, naudoju gana dažnai, bet kadangi mano plaukai labai trumpi (viena pusė skusta, kitoje vos smakrą siekia), tai labai jau skalsiai einasi.

Štai kaip gražiai skamba pristatymas:

Unikalus paryškinantis ir puoselėjantis kremams garbanoms. Sudėtyje esantys mėlynių, citrinų, apelsinų ir cukranendrių ekstraktai, praturtinti kviečių proteinais bei vitaminu B5 stiprina plaukus ir suteikia jiems apimties, o betaino ir taukmedžio sviestas plaukus puoselėja ir glotnina. Šis unikalus ir inovatyvus veikliųjų medžiagų junginys leidžia išgauti bet kokią norimą šukuosenos formą. Rinkitės “Curl it baby!” priemones. Naudokite ir plaukų putas, jei siekiate švelnesnio, natūraliai blizgančio, sveikai atrodančio bei lankstensnio šukuosenos įvaizdžio. Instrukcija: Paspauskite Curl it baby! garbanas paryškinančios priemonės į delną, patrinkite rankas viena į kitą ir paskirstykite ant drėgnų plaukų. Džiovinkite fenu su maksimalia jo galia arba natūraliai, kad išlaikytumėte drėgnų garbanų efektą.

Mano asmeniniai lūkesčiai yra gana paprasti: tikiuosi, kad garbanoms skirti kremai glotnins sruogas, neleis plaukams pūstis, tačiau nelipins ir nepadarys jų kietais.

Sudėtis:

Silikonas, taukmedžio aliejus, keli ekstraktai, nesaugus konservantas. Nieko neįprasto. Vidutinė sudėtis už vidutinę kainą.

Buteliukas gana patogus, kremas išspaudžiamas dozatoriaus pagalba.

Produktas iš tiesų patinka. Ypač tuo, kad nesukietina plaukų, neriebina, tačiau ir pūstis neleidžia. Aš nedideliu kiekiu sutepu drėgnus plaukus, juos pakedenu pirštais ir palieku džiūti natūraliai. Niekada nenaudoju džiovintuvo. Net žiemos rytais :D. Kartais patepu pavienių sausų sruogų galus arba pakaušyje styrančius nekadėjus. Kremas palengvina neklusniųjų valdymą. Čia jau pasakiau kaip kokia diktatorė :D.

Tai vienintelė mano mėginta “Gosh” priemonė plaukams. Nenuvylė, norisi dar.

Mano įvertinimas: 3/3

Naudinga: Kremą pirkau Eurokos (Nordika prekybos centre), taip pat “Gosh” produktų ieškokite Kosmadose. Kaina 12.50 Eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).