Apžvalga: kokosinis garbanotų plaukų kremas "Desert Essence"

Estimated read time 2 min read

Kokosinis garbanotų plaukų kremas “Desert Essence”

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Garbanės, puikiai žinau, kad nuolatos ieškote tinkamų priemonių suvaldyti savo bangas. Štai viena jų (ir ji nebus paskutinė, greitai parekomenduosiu dar vieną) – “Desert Essence” plaukų kremas.

Garbanotų plaukų produktai mane masina, kaip raudona spalva bulių. Todėl Iherb.com parduotuvėje pamačiusi “Desert Essence” su nuolaida net nepastebėjau kaip jis atsidūrė pirkinių krepšelyje.

Pirmas įspūdis buvo tikrai ne koks. Ištepiau plaukus ir liko murzinas jausmas. Jokių linksmų ir pasaulį žavinčių bangų. Tačiau po kiek laiko suteikia antrą ir trečią šansą. Šios priemonės reikia labai mažai. Užtenka vos žirnelio dydžio kiekio. Gal net ir mažiau. Kremas labai tirštas. Produktas suvaldo pūtimąsi ir paryškina bangas. Man tai jau daug.

Minusas: kvapas. Stipriai kokosinis, bet visai ne toks skanaus, kaip mano natūralaus kokoso aliejaus. Jis toks per daug aitrus, labiau sintetinis nei natūralus.

Sudėtis:

Taigi, mielos garbanės, išbandykit. Man patiko. O tokiais kiekiais aš jį dar 10 metų galėsiu naudoti. Pirkau gal prieš pusmetį, o dar tik kokį šeštadalį išnaudojau.

Na ir šioks toks rezultatas, natūraliai išdžiuvę plaukai, kurie paprastai mėgsta vaidinti pudelį:

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours