Keista šiandien diena. Iš pat ryto sužinojau, kad jau dvi savaites man niekas negali parašyti el. laiško (į blogo adresą). Žinoma, geriau dabar sužinoti, nei po kokių metų :). Pataisyta. Tikiuosi nieko įdomaus nepraleidau. Po to teko padėti spręsti kitų žmonių bėdas :). Visur viskas baigiasi gerai, bet keistos dienos titulą šiandiena gauna.

Na, o aš papasakosiu apie produktą iš kurio daug nesitikėjau. Jo atsiradimo istorija paprasta. Buvo “Maxima” grožio mugė. Toje mugėje pardavinėjo “Rich” priemones. Aš, žinoma, ko nors norėjau, nors man nieko nereikėjo. Galvojau pirkti aliejuką, bet save sustabdžiau. Apibariau. Paklausiau kiek atidarytų aliejukų stovi? Ar nors vienas iš jų nepatinka? Ar nors vieną galėtum lengva širdimi išmesti/atiduoti/padovanoti? Ne. Visi patinka, tad teks naudoti :). Ir tada pamačiau garbanų kremą. Išdėsčiau sau tuos pačius argumentus apie pilną lentyną GERŲ produktų, bet žinote ką mano sveikas protas? Negražu sakyti, bet maždaug šitaip. Nepasiginčysi.

Kremas žada štai tokius dalykus:

Intensyvus drėkinantis plaukų kremas atgaivina sausas ir “pavargusias” garbanas.
Suteikia joms gražų apibrėžtumą, formą ir natūralų elastingumą. Sudėtyje esantis argano aliejus palengvina šukavimą ir suteikia elegantišką, ilgai išliekantį blizgesį. Su UV ir karščio apsauga. Be parabenų.
Naudojimas: patrinti nedidelį kiekį priemonės delnuose ir tepti tolygiai ant drėgnų arba sausų plaukų. Modeliuoti šukuoseną.

SudėtisWater (Aqua, Eau), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolized maize protein, Hydrolized soy protein, Parfum, Acrylamidopy Ltrimonium Cholride/Acry Lamide Copolymer, Polyquaternium-37, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil Essence, Steartrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Atsargiai, tie du paskutiniai yra daug kam alergijas sukeliantys konservantai. O šiaip sudėtis gana tipinė tokiems kremams. Yra minkštiklių, silikonų, kurie gi dekoratyvine prasme gražina plauką, taip pat proteinų, šiek tiek arganų aliejaus. Nieko neįprasto, todėl ir aš nesitikėjau, kad šis kremas kažkuo skirsis nuo mano turimų.

Beje, ant kamštelio pirkėjų viliojimo lipdukas, kuris sako, kad gaminys turi kažkokį ten apdovanojimą. Pažiūrėjau aš tuos apdovanojimus. Akys apraibo nuo kalno nematytų plaukų priežiūros priemonių garbanėms. Duokit man visas!

Buteliukas sunkus, stiklinis, bet ta ghm, net nežinau kaip įvardinti, spalva, tai manęs visai nevilioja. Akies netraukia. Pakuotė su patogiu dozatoriumi, pats kremas baltas, konsistencija nei tiršta, nei skysta. Paprasta.

Iš pradžių produktą bandžiau ant šlapių plaukų ir man pasirodė kremas kaip kremas. Neblogas, bet per daug iš kitų neišsiskiria. 3,5-4 balus duočiau, nes neturiu už ką kritikuoti. Plaukų nelipina, jie išdžiūva gražiau garbanoti, na, kaip ir nuo visų kitų kremų.

Tačiau kažkurią dieną aš išbandžiau antrą dieną po plovimo. Šiaip jau aš plaudavau galvą kas dieną ir ne dėl to, kad plaukai susiriebaluodavo, o todėl, kad aš su saviškiais nesusitvarkau, kai ateina rytojus :). Po nakties jie būna praradę garbanas, švelniai pasipūtę.

Įprastai, o taip rekomenduoja ir specialistai, tereikia plaukus sudrėkinti, pagniaužyti, dauguma vakar teptų priemonių vėl turėtų susiaktyvuoti. Na, arba galima vėl kažkokio kremuko uždėti. Tačiau šiuo būdu man nepavykdavo išgauti rezultato, kuris mane tenkintų. Plaukai arba sulipdavo, arba apsunkdavo, arba sudrėkinus ir sutepus atrodydavo normaliai, bet kai išdžiūdavo pasidarydavo nemalonūs liesti, šiurkštūs, tarsi riebaluoti. Paprasčiausiai išsiplauti galvą atrodė lengviau.

Tačiau, kai atradau “Rich” kremuką, aš pagaliau galiu paretinti plovimą, nes su juo pavyksta susitvarkyti. Drėkinu plaukus (nuo vidurio ilgio, šlapinu tik galus). Tada dar sušlapinu rankas, į jas išsispaudžiu kremo, patrinu tarp šlapių delnų, kad šiek tiek atsiskiestų ir tepu ant drėgnų sruogų. Gniaužau. Išdžiuvę garbanos įgauna vos vos drėgną įvaizdį. Spindi, nesipučia, nėra šiurkščios. Tiesiog negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau nors viena priemonė mane išgelbėja ir antrą dieną taip kaip man patinka, o ne taip, kad “bus gerai”.

Va taip ir daromi atradimai!


Įvertinimas:

Naudinga: Produktų ieškokite “Maxima” didžiosiose parduotuvėse. “Rich” prekiauja ir “Drogas”, bet būtent garbanų kremo ten nemačiau. Taip pat priemonę įsigyti galima Klipshop.lt, 120ml kainuoja 13.90 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.