Apžvalga: "Keune" garbanų aktyvatorius "Curl Cream"

Estimated read time 4 min read

Paplepėjimai apie plaukus ir gyvenimą

Komplimentus savo plaukams aš girdžiu dažnai. Na, dabar gal rečiau, nes jų nebėra. Nuskutau, nukirpau :D. Nesistebiu, kodėl tos pagyros. Mano plaukai stori (tikiu, kad daug moterų apie tai svajoja) ir banguoti (apie tai svajoja lygiaplaukės). Tačiau natūraliai šis derinys atneša ir problemų. Banguoti plaukai iš prigimties yra sausesni, o jei šiuos dar dažai ar kitaip žaloji – gausi šieno kupetą. Stori, bet sausoki ir kieti, sunkiai formuojami plaukai? Gal ir geras molis kirpėjams, bet kasdienybėje tikras vargas.

Neįsivaizduojat kiek kartų gyvenime aš svajojau apie paprastus tiesius plaukus. Man visada atrodo, kad su jais galimos tobulos trumpos šukuosenos, pavyzdžių daug. Taip taip, niekada nesvajojau apie just lygius tiesius plaukus. Man nėra nuobodesnės šukuosenos nei ta, kuri vadinasi “tiesiog ilgi plaukai”.

Ilgokai nedrįsau ir nusiskusti šono. Man atrodė, kad mano apvaliam veidui netiks (klydau), o garbanota pusė iš vis atrodys juokingai. Visgi šios merginos nuotrauka įkvėpė.

Žinoma, supratau, kad niekada neatrodysiu taip gražiai, nes mergaitė čia kokiu dešimtmečiu jaunesnė, 20kg lengvesnė ir jos plaukai garbanoti, o ne banguoti. Tačiau mūza yra mūza :). Taip aš metus gyvenu su trumpiausiais plaukais kokius turėjau gyvenime.

Produkto apžvalga

Plepalų įžangą baiginėju ir artėju prie “Keune” kremo. Tą kartą kai lankiausi “Inhair” parduotuvėje, man plaukus džiovino tiesinant, bet specialistė sakė, kad nereiktų eiti prieš prigimtį. Oi ne pirmas ir ne dešimtas žmogus taip sako. Tad merginos pasitarusios rekomendavo man “Keune” garbanų aktyvatorių, mat aš skundžiausi, kad nerandu tokio produkto, kuris garbanas paryškintų ir fiksuotų, bet nekietintų, kaip žele. “Keune” kaip tik ir žarstosi tokiais pažadais:

Keune garbanų aktyvatorius CURL CREAM yra plaukų modeliavimo priemonė, pabrėžianti ir suformuojanti natūraliai garbanotų ir banguotų plaukų šukuoseną. Priemonė nesulipina garbanų, o jas standina bei paryškina garbanotis linkusių plaukų tekstūrą. Kremas sukurtas pagal specialią formulę, saugančia plaukus nuo karščio. 

Naudojimas: tepkite nedidelį kiekį produkto ant drėgnų ar sausų plaukų. Norėdami išraiškingų garbanų, plaukus išdžiovinkite difuzoriumi.

Visi “Keune” profesionalūs produktai turi fiksacijos ir žvilgesio žymėjimą nuo 1 iki 10. Garbanų kremo stiprumas yra 2/10, o blizgesio suteikimas 5/10. Kaip tik šiandien užsisakiau dar vieną formavimo priemonę, kurios blizgumas net 8 :).

Dėl sudėties šių produktų turėtų vengti natūralumo šalininkės. Kadangi tepu tik ant plaukų (negyvas odos darinys), tai labai nesuku galvos, nors tikrai norėčiau, kad parabenų nebūtų. Na negi sunku, a?

Kremo konsistencija kaip… kremo 🙂

Man labai patinka, kad jis nėra lipnus, nesukelia to jausmo, kai negalvoji apie nieką kitą, tik kaip kuo greičiau nusiplauti rankas.

Šiek tiek didesnį kiekiu nei matote nuotraukoje aš ištepu šlapius plaukus, juos pagniaužau ir palieku natūraliai džiūti. Žinau, kad pasinaudojus difuzeriu rezultatas gautųsi puikus, bet na aš labai tingiu žaist su tais džiovintuvais. Vasara dabar, plaukai išdžiūva kol akis pasidažau.

Rezultatas man patinka, nes kremas daro tai ką ir žada daryti: garbanas paverčia išraiškingesnėmis bei jų nesulipina.

Antrą dieną aš purkštuvėliu sudrėkinu plaukus, vėl juos pagniaužai ir tiek žinių. Garbanų savininkėms rekomenduoju atkreipti dėmesį, nes produktas tikrai palengvina gyvenimą. Man dabar labai įdomu kuo šis produktas skiriasi nuo “Keune So Pure” garbanų formavimo priemonės CURL ENHANCER. Manau reiks įsirašyti į norų sąrašą.

Mano įvertinimas:

Naudinga: 200ml kremo kaina yra apie 13.50 eurų. Įsigyti galima Inhair.lt ir Topbeauty.lt parduotuvėse.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours