Apžvalga: "Davines" garbanas formuojantis serumas "More Inside"

Estimated read time 3 min read

Kaip mane džiugina saulė! Atrodo nieko nebereikia! Jaučiu, kaip gerai jausčiausi gyvendama amžinai saulėtame klimate :). O šiandien įdomi diena. Keliausiu darytis ultragarsinio veido valymo. Įdomu įdomu, nes jokio valymo pas profesionalus apskritai gyvenime nesu dariusi! Žinoma ir jums papasakosiu įspūdžius, nes mano poros bus atkimštos mainais už pasakojimą :). Diena griežtai suplanuota: čia padirbu, šį pusvalandį pusryčiai, dabar pabloginu, tada darbas, tada pas kosmetologę ir t.t. Taigi, laikausi plano ir bloginsiu apie “Davines” serumą skirtą garbanoms formuoti.

Šį produktą turiu labai seniai, net pirmos nuotraukos padarytos dar praeitą vasarą. Tik ilgokai laukė savo eilės. Buteliukas atkeliavo įpakuotas į popierių, kurioje antroje pusėje radau piešinukų 🙂

Serumas pristatomas taip:

Davines More Inside Curl Building Serum garbanas formuojantis serumas, kuris skirtas apibrėžtų, elastingų garbanų įvaizdžiui kurti.

Davines More Inside Curl Building Serum privalumai:

Paryškina ir sustiprina garbanas.
Suteikia garbanoms elastingumo.
Atskiria ir neapsunkina plaukų.
Suteikia natūralaus blizgesio efektą.
Nuima pasišiaušimą.
Atsparus drėgmei.
NAUDOJIMAS: Tolygiai paskirstykite Davines More Inside Curl Building Serum ant drėgnų plaukų.

Sudėtis:

Konsistencija kaip lengvo kremo-pienelio:

Aš truputį gailiuosi, kad tiek laiko šis produktas gulėjo ir laukė, nes yra puikus. Šiaip aš apie “Davines” girdžiu labai daug gero, turiu nemažai mėginukų (tik jų likimas yra amžinai laukti), tačiau nesu labai jau daug išmėginusi. Geriau susipažinau tik su valančiu šampūnu, kurio dar šiek tiek turiu ir esu labai patenkinta.

Šis serumas yra mano antras bandomas kompanijos produktas ir tikrai nenuvilia. Aš jį net labiau laikyčiau nenuplaunamu kondicionieriumi plius formavimo priemone viename, nes ne tik garbanoms suteikia išraiškingumo, bet plaukai tampa minkštesni, blizgantys, tiesiog gražūs.

Aš turiu ne vieną man patinkančią garbanų priemonę ir jas rotuoju, kad nenusibostų, taip pat todėl, kad kiekviena suteikia kiek kitokį efektą, pvz., neseniai aprašytas “Green Light” fluidas sukuria labiau šlapią efektą. “Shea Moisture” kremas rezultatą duoda gal kiek ir panašų į “Davines”, bet yra toks truputį riebesnis, sunkesnis. “Kardashian” nenuplaunamu kondicionieriumi man patinka suvaldyti jau sausus plaukus. Na, o su “Davines” serumu plaukai išdžiūna labiau susigarbanoję, bet visai neapsunkinti. Liečiant visiškai nesijaučia, kad ko nors būtų pritepta. Rekomenduoju!

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti “Davines” serumą galite Topbeauty.lt (250ml kainuoja 19 EUR), Inhair.lt (17.10 EUR), Klipshop.lt (19 EUR) ir kitur.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours