Pastaruoju metu atakuoju jus plaukų priežiūros priemonių apžvalgomis. Na, bet taip jau yra, kad tiek Kalėdų senelio maišai buvo pilni jų, tiek pati metų pradžioje siautėjau parduotuvėse, tiek kompanijos buvo dosnios naujienomis. Skaityti šios apžvalgos pakvieskite visas savo garbanes drauges, nes papasakosiu apie puikų produktą, kelis metus iš eilės gavusį “Allure” skaitytojų mėgstamiausio apdovanojimą ir man atrodo, kad jis turėtų įtikti net toms, kurios prieš pirkdamos skrupulingai nagrinėja sudėtį ieškodamos silikonų, nes kiek aš suprantu, jų čia nėra. Kalbu apie garbanų glotnutį arba kitaip tariant “Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie”.

Priemonė pristatoma, kaip geriausias storų, kietų, nevaldomų, garbanotų plaukų draugas. Dėl savo smūčio tekstūros jis lengvai padengia kiekvieną garbaną, ją minkština, drėkina, neleidžia šiauštis ir t.t. Rekomenduojamas naudoti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų.

Sudėtis:

Water, Glycerin (Vegetable) , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter***, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Glyceryl Caprylate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Lauroyl Hydrolyzed Silk, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Panthenol, Melia Azadirachta Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Undecylenate, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Benzyl Benzoate.

Kremo kiekis gana didelis, indelis visai paprastas.

Konsistencija kaip gerai išsukto sviesto, neveltui glotnutis :). Kvapas – tropinis, gal kažkiek primena pinacoladą, nelabai aš tokius mėgstu, todėl džiugu, kad labai ilgai nesilaiko.

Na ir visus savo pažadus vykdo. Tepu ant garbanų prieš džiovinimą norėdama blizgumo ir paties plauko glotnumo. Jei sumanysite naudoti ant sausų plaukų, tai pradėkite nuo labai mažo kiekio, nes ši priemonė tikrai sunki. O kaip ir nebus, kai dominuoja taukmedžio sviestas. Prieš tepdama ant sausų plaukų aš juos vos vos sudrėkinu purškikliu arba sušlapinu rankas ir jose šiek tiek atskiedžiu produktą. Nes grynai ant sausų per sudėtinga dozuoti ir lengva padauginti. Tačiau jei pasiseka pataikyti, tai visi išsitaršę ir šiurkštūs plaukai vėl suminkštėja.

“Shea Moisture” – netikėtas atradimas ir jei nepasitikite mano nuomone, paieškokite kitų atsiliepimų. Aš jų perskaičiau daugybę (pvz., komentarus el. parduotuvėse) ir devyniems iš dešimties, šis produktas labai patinka. Žinoma, dar reikia turėti ir storus, šiurkščius, garbanotus plaukus, tačiau mačiau, kad kompanija siūlo ir kitokių linijų :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 326ml kainuoja 12.45 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.